MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Obowiązek noszenia maski

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 53 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 52 | 53 | 54 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

Str 53 z 64

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2021-01-13 18:47:56 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2021-01-13 17:56:46, sqlserver napisał(a):
Uważaj bo w marcu krążyły po sieci filmy jak w Chinach łapią kierowców bez masek, także tego

W Brisbane kazali nosić maski w samochodzie, niezależnie do tego czy jechało się z kimś czy samemu. Tu mam nadzieje nigdy nie wymyśla takiej głupoty.

Ciezko jest żyć w tych przygnębiających czasach.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2021-01-13 20:11:47 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no wiesz ...byl moment ze seksu zakazali z 2 rozych domostw wiec wyscig trwa

a moze rekomendowali nie uprawianie juz nie pamietam : P

no strasznie przygnebiajacych najlepsze ze to nie z powodu wirusa tylko obostrzen ludzie beda a raczej juz popadaja w depresje

dzisiaj facet sie wypowiadal w polskiej tv o domach opieki dla starszych osob to mowil ze gdyby nie pomoc pychologow w placowkach to wiekszosc z tych ludzi mialaby dzisiaj ostra depresje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #3 Ocena: 0

2021-01-13 20:31:48 (3 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2021-01-13 18:47:56, Richmond napisał(a):
Cytat:

2021-01-13 17:56:46, sqlserver napisał(a):
Uważaj bo w marcu krążyły po sieci filmy jak w Chinach łapią kierowców bez masek, także tego

W Brisbane kazali nosić maski w samochodzie, niezależnie do tego czy jechało się z kimś czy samemu. Tu mam nadzieje nigdy nie wymyśla takiej głupoty.

Ciezko jest żyć w tych przygnębiających czasach.


Widzac co sie dzieje i jak ludzie jak te barany grzecznie spelniaja kazde zadanie wladzy, nie beda muiseli wprowadzac noszenia masek w samochodach, bo ludzie sami to beda robic.
Juz nie raz widzialam samotnych kierowcow z maska.*DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2021-01-13 20:35:37 (3 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2021-01-13 11:52:34, Adacymru napisał(a):
Te osoby z szydelkowymi maskami wywołują takie samo wrazenie, co osoby z szydelkowym parasolem podczas ulewy, albo w klapkach na sniegu... raczej nie sa te wrażenia powiązane z podejrzeniami o ich wysokim intelekcie, jak sie je widzi...

Ja widziałam ludzi w klapkach jak po śniegu chodzili w Londynie. I mieli czapki na głowach, a na nogach klapki. Jak im tak pasuje niech sobie chodzą na bosaka, nie moja sprawa.
Gorzej jak nam rząd zacznie mówić jakie obuwie mamy zakładać na jaką pogodę, czapki, rękawiczki bo się poprzeziębiacie.
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2021-01-13 21:50:58 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Powtarzam setny raz, jesli trudno sie oddycha w maskach z materialu, warto sie zaopatrzyc w plastikowe maski z Amazon, w ktorych mozna oddychac.

W pracy nazywali mnei przez to Dr Lecter albo Darth Vader (w zaleznosci od ksztaltu maski). Przylbice tez lubie te z okularami; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #6 Ocena: 0

2021-01-14 07:26:01 (3 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2021-01-13 21:50:58, galadriel napisał(a):
Powtarzam setny raz, jesli trudno sie oddycha w maskach z materialu, warto sie zaopatrzyc w plastikowe maski z Amazon, w ktorych mozna oddychac.

W pracy nazywali mnei przez to Dr Lecter albo Darth Vader (w zaleznosci od ksztaltu maski). Przylbice tez lubie te z okularami; ) null


Przylbice są pk, ale mnie bardzo przeszkadzają gdy mam szalik jakiś albo coś pod broda. Krępują moje ruchy trochę.
Do tej pory miałam kartę, hidden disabilities, ale widzę że teraz chyba to nie przejdzie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2021-01-14 22:28:17 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Nie wiem co tam borysy znow wymysla.

Jak pracowalam w ochronie to mielismy prikaz nie kwestionowac jesli ktos powiedzial, ze nie moze miec maski. Nie bylo zadnych prawnych przeslanek zeby sie czepiac. Tak samo jak nie mozna bylo dopytywac o przyczyzny, bo niby z jakiej paki bez medycznych podstaw; )

Ale czy teraz cos zmienia to nie wiem. iby w sklepach maja bardziej teraz sie przykladac do egzekwowania masek. Ja nosze plastikowe albo przylbie. Ale juz widzialam w tv, ze i pod przylbica lekarze maski nosza, wiec czekam kiedy mi sie ktos w sklepie doczepi.

Profilaktycznie staram sie ostatnio sklepow unikac a jesli juz to do polskiego sklepu gdzie wciaz jest jako taka olewka i anarchia i ogolnie wiekszy luz.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2021-01-14 22:33:03 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

P.S a tak poza tym pomysl masek w sklepie mi sie akurat podoba. Mniej sie brzydze, ze ktos zakaszle na jedzenie czy opluje, czy cos; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #9 Ocena: 0

2021-01-15 21:57:59 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5123

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Dzisiaj byłem w sklepie, a jako exempt to wiadomo. Stoję obsługiwany przy kasie, za mną cztery osoby no exempt, przede mną obsługa za szybą też no exempt i wpada dwoje policjantów w pełnym umundurowaniu plus no exempt accessories. Obdarowałem ich szczerym uśmiechem lecz nie wiem czy mi odwzajemnili. Zapłaciłem, spakowałem wszystkie produkty (żaden nie był essential) i wyszedłem ( bo miałem daleko, "wyszłem" jak mam blisko. Cytat z Bałtroczyka).
Chyba mieli ważniejsze sprawy.

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 15-01-2021 22:03 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2021-01-15 22:39:31 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2021-01-14 22:33:03, galadriel napisał(a):
P.S a tak poza tym pomysl masek w sklepie mi sie akurat podoba. Mniej sie brzydze, ze ktos zakaszle na jedzenie czy opluje, czy cos; )


Byłam wczoraj świadkiem jak gość wybierał napój z półki. No i w pewnym momencie zaswędziały go klejnoty . Perfidnie włożył rękę w majty i się drapał. Oczywiście zrobił przy tym gimnastykę, uginając kilkukrotnie kolana. Na szczęście wziął napój z półki i włożył do koszyka, nie odłożył go spowrotem. To tylko mi uświadomiło, że niektórzy mają gdzieś higienę o kulturze osobistej to nawet nie wspomnę. Z dwojga złego wolę już chyba jak ktoś zakaszle :-8
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 53 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 52 | 53 | 54 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,