MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Obowiązek noszenia maski

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 47 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 46 | 47 | 48 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

Str 47 z 64

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Gwontownik

Post #1 Ocena: 0

2020-10-25 08:42:27 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5121

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-25 04:01:37, Misia13 napisał(a):
Cytat:

2020-10-24 11:40:59, Gwontownik napisał(a):
A widział ktoś instrukcję jak nosić, jak ubierać, jak zdejmować, jak utylizować?

A tak na marginesie; ze źródła dobrze poinformowanego wiem, że na medycynie w Polsce poprawne stosowanie masek zajmuje sporą część wykładów. Ponadto zdejmowanie maski jest trudniejsze od ubierania i noszenia. A tego już nikt nie wie.


Ja widzialam I praktykowalam. :-8..



Zapewne. Nauka madyka na studiach tego zagadnienia trwa cały semestr. A Misia13 widziała instrukcje i ją stosowała.*ROFL*
A czemu jej już nie praktykujesz

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 25-10-2020 08:58 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #2 Ocena: 0

2020-10-25 09:01:12 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie ma jak utylizowac. Tu wyrzucam sie do "czarnego worka" double bagged, powinno isc do "regulated waste".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxx1234

Post #3 Ocena: 0

2020-10-25 09:50:38 (4 lata temu)

xxxx1234

Posty: 691

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2020

Skąd: ...

Misia super podejście będę chodzić w masce bo rząd powiedział, że w ten sposób będziemy chronić innych przed zarażeniem jeśli jesteśmy "chorzy bezobjawowo", ale maseczki wyrzucę do czarnego worka nie martwiąc się już o tych, którzy będą mieli styczność podczas procesu utylizacji tych odpadów. *BRAVO*
Czy tylko ja tutaj widzę absurd?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Gwontownik

Post #4 Ocena: 0

2020-10-25 09:59:23 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5121

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-25 09:50:38, xxxx1234 napisał(a):
*
Czy tylko ja tutaj widzę absurd?



Nie tylko. Ale sa tacy co podchodza do tego wlasnie tak. Myślą, ze jak maja szmate na twarzy to zaspokoją tym decydentów , a spoleczenstwu dają sygnal 'nie bojcie sie mnie, ja dbam tez o was'.
A same fakty niedorzecznosci, robienia wiekszej szkody niz w przypadku nic nie robienia nie przemawia do nich. To jest tzw kasta spoleczna ludzi podleglych, zlamanych, nierzadko z przetraconym własnym ego. Czy jest ktos w stanie rzeczowo i zgodnie z logiką wyjaśniać zasadność takiego posługiwania się maską?

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 25-10-2020 10:17 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2020-10-25 10:15:53 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ale jakiej szkody???

Skoro twierdzicie, ze Covid 19 nie jest grozny, to skad placz o skutki styczności z maskami użytymi przez osoby które je noszą i wyrzucają do kosza?

Zdecyduj się albo Covid19 jest niebezpieczny i maski uzyte stwarzają zagrożenie, albo nie jest i maski nie stwarzają żadnego zagrożenia jak wyrzucone do kosza???

Kolejny dwie sroki chce za ogon złapać.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #6 Ocena: 0

2020-10-25 10:20:53 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5121

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-25 10:15:53, Adacymru napisał(a):
Ale jakiej szkody???

Skoro twierdzicie, ze Covid 19 nie jest grozny, to skad placz o skutki styczności z maskami użytymi przez osoby które je noszą i wyrzucają do kosza?

Zdecyduj się albo Covid19 jest niebezpieczny i maski uzyte stwarzają zagrożenie, albo nie jest i maski nie stwarzają żadnego zagrożenia jak wyrzucone do kosza???

Kolejny dwie sroki chce za ogon złapać.

Błędna interpretacja. Skoro covid jest tak groźny, to bezsensem jest stosowanie tych środków, w takiej postaci jak jest to robione. Ja nie piszę tego z obawy o siebie, lecz z braku logicznych przesłanek niewłaściwego stosowania gaciowych szmatek.
Jest taki jeden co powiedział (cytat z pamięci): maseczki nic nie dają ale są czynnikiem psychologicznym, który pozwala nam na zapamiętanie, że żyjemy w czasach pandemii.
Czy wiesz czuję to słowa?
W takim razie po co kagańce? Aby pokazać społeczeństwu szacunek do niego właśnie, aby zaznaczyć swoją wyższość poniżając innych do rangi niewolnika. I wreszcie po to, że władza widzi jak na dłoni swoich wrogów. Reszta to zwolennicy i nic nie znacząca i niegroźna masa bez własnego zdania. Ich nie należy się obawiać bo zrobią wszystko co im każemy.

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 25-10-2020 10:39 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2020-10-25 10:51:11 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak uważasz, że maski nie są potrzebne, bo qirus nie jest grozny, tk dlaczego sie czepiliście użytkownika o utilizacje?


Ty mówisz, że władza chce kontrolować ludzi przez nakaz użycia masek, a ty próbujesz wywrzeć podobny nacisk czy kontrolę nad użytkownikami forum przez atakowanie ludzi, którzy maski używają. Twoje podejście i próba kontroli (przez ośmieszanie, krytykę) nie rozni sie od tej ktora krytykujesz.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #8 Ocena: 0

2020-10-25 12:23:25 (4 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-10-25 10:20:53, Gwontownik napisał(a):
Cytat:

2020-10-25 10:15:53, Adacymru napisał(a):
Ale jakiej szkody???

Skoro twierdzicie, ze Covid 19 nie jest grozny, to skad placz o skutki styczności z maskami użytymi przez osoby które je noszą i wyrzucają do kosza?

Zdecyduj się albo Covid19 jest niebezpieczny i maski uzyte stwarzają zagrożenie, albo nie jest i maski nie stwarzają żadnego zagrożenia jak wyrzucone do kosza???

Kolejny dwie sroki chce za ogon złapać.

Błędna interpretacja. Skoro covid jest tak groźny, to bezsensem jest stosowanie tych środków, w takiej postaci jak jest to robione. Ja nie piszę tego z obawy o siebie, lecz z braku logicznych przesłanek niewłaściwego stosowania gaciowych szmatek.
Jest taki jeden co powiedział (cytat z pamięci): maseczki nic nie dają ale są czynnikiem psychologicznym, który pozwala nam na zapamiętanie, że żyjemy w czasach pandemii.
Czy wiesz czuję to słowa?
W takim razie po co kagańce? Aby pokazać społeczeństwu szacunek do niego właśnie, aby zaznaczyć swoją wyższość poniżając innych do rangi niewolnika. I wreszcie po to, że władza widzi jak na dłoni swoich wrogów. Reszta to zwolennicy i nic nie znacząca i niegroźna masa bez własnego zdania. Ich nie należy się obawiać bo zrobią wszystko co im każemy.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Gwontownik</i> 25-10-2020 10:39 ]







Jestes osoba zdrowa nie chorujesz napewno na różne choroby
Ale osoby chore napewno maja inne zdanie na temat noszenia maseczki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #9 Ocena: 0

2020-10-25 12:50:13 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5121

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-25 10:51:11, Adacymru napisał(a):
Jak uważasz, że maski nie są potrzebne, bo qirus nie jest grozny, tk dlaczego sie czepiliście użytkownika o utilizacje?


Ty mówisz, że władza chce kontrolować ludzi przez nakaz użycia masek, a ty próbujesz wywrzeć podobny nacisk czy kontrolę nad użytkownikami forum przez atakowanie ludzi, którzy maski używają. Twoje podejście i próba kontroli (przez ośmieszanie, krytykę) nie rozni sie od tej ktora krytykujesz.

To jest tylko twoja interpretacja. Ja wykazuję logiczne bledy, których nikt nie kwestionuje. Nie podważam też istnienia samego wirusa. A co do kontroli to jest tylko moja opinia i do niczego ciebie nie zmuszam prezentując ją.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #10 Ocena: 0

2020-10-25 12:53:53 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5121

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-25 12:23:25, Wembley27 napisał(a):
Cytat:

2020-10-25 10:20:53, Gwontownik napisał(a):
Cytat:

2020-10-25 10:15:53, Adacymru napisał(a):
Ale jakiej szkody???

Skoro twierdzicie, ze Covid 19 nie jest grozny, to skad placz o skutki styczności z maskami użytymi przez osoby które je noszą i wyrzucają do kosza?

Zdecyduj się albo Covid19 jest niebezpieczny i maski uzyte stwarzają zagrożenie, albo nie jest i maski nie stwarzają żadnego zagrożenia jak wyrzucone do kosza???

Kolejny dwie sroki chce za ogon złapać.

Błędna interpretacja. Skoro covid jest tak groźny, to bezsensem jest stosowanie tych środków, w takiej postaci jak jest to robione. Ja nie piszę tego z obawy o siebie, lecz z braku logicznych przesłanek niewłaściwego stosowania gaciowych szmatek.
Jest taki jeden co powiedział (cytat z pamięci): maseczki nic nie dają ale są czynnikiem psychologicznym, który pozwala nam na zapamiętanie, że żyjemy w czasach pandemii.
Czy wiesz czuję to słowa?
W takim razie po co kagańce? Aby pokazać społeczeństwu szacunek do niego właśnie, aby zaznaczyć swoją wyższość poniżając innych do rangi niewolnika. I wreszcie po to, że władza widzi jak na dłoni swoich wrogów. Reszta to zwolennicy i nic nie znacząca i niegroźna masa bez własnego zdania. Ich nie należy się obawiać bo zrobią wszystko co im każemy.





Jestes osoba zdrowa nie chorujesz napewno na różne choroby
Ale osoby chore napewno maja inne zdanie na temat noszenia maseczki

[*]null

Tak zapewne mają inne zdanie dlatego dla poprawy swego zdrowia stosują coś wbrew zdrowemu rozsądkowi i właściwymi wytycznymi poprawnego ich stosowania. Ja wcale nie powiedziałem że maski są źle. Maski są źle te niewłaściwe, z niewłaściwymi filtrami, niewłaściwe używane i utytlizowane wbrew jakimkolwiek zasadom.

Nie jest tak? Czy pisałem gdziekolwiek, że maski (właściwe i właściwie stosowane) są źle i nic nie dają?

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 25-10-2020 13:15 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 47 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 46 | 47 | 48 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,