MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Obowiązek noszenia maski

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 41 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 40 | 41 | 42 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

Str 41 z 64

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Emeryt56

Post #1 Ocena: 0

2020-10-18 13:42:08 (4 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2020-10-18 13:17:56, Gwontownik napisał(a):

Tak więc korzystając z przysługujących mi praw powiem tylko tyle. Każdy ma prawo do bycia wolnym człowiekiem i inni uznają jego prawa stając się jemu podobni. Niemniej jednak, gdy prawo do wolności jednej osoby narusza te same prawa innej, to w tym miejscu twoje prawo się kończy. Podobnie jest z tą maseczką, o której w nieskończoność można dyskutować czy to symbol uległości, niewolnictwa, czy tylko zwykła ochrona bez żadnych podtekstów. Dominikana36, jako osoba światła, posiadająca wiedzę, udzieliła poprawnej odpowiedzi na zastosowanie kagańca. Poprawne tj tożsame z moim zdaniem. Ale tu podobieństwa się kończą, bo ona jest gotowa zrezygnować ze swoich praw tylko dlatego, aby ktoś inny poczuł się lepiej że bezpieczniej bardziej komfortowo poświęcając swój komfort i bezpieczeństwo. Może to zabrzmi egoistycznie, ale tu wszelkie podobieństwa się kończą. Nie zgadzam się, bo nikt nie ma prawa pozbawiać mnie mojego komfortu, bezpieczeństwa, poczucia godności i człowieczeństwa dla podniesienia własnego, ani też zadać czy też oczekiwać iż swoich wartości zrzeknę się sam.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Gwontownik</i> 18-10-2020 13:20 ]




Po przeczytaniu tej wypowiedzi przyznaję Ci rację że to brzmi egoistycznie.
Cieszę się że w moim otoczeniu nie spotykam ludzi o takim sposobie myślenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #2 Ocena: 0

2020-10-18 14:00:21 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5123

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-18 13:42:08, Emeryt56 napisał(a):
Cytat:

2020-10-18 13:17:56, Gwontownik napisał(a):

Tak więc korzystając z przysługujących mi praw powiem tylko tyle. Każdy ma prawo do bycia wolnym człowiekiem i inni uznają jego prawa stając się jemu podobni. Niemniej jednak, gdy prawo do wolności jednej osoby narusza te same prawa innej, to w tym miejscu twoje prawo się kończy. Podobnie jest z tą maseczką, o której w nieskończoność można dyskutować czy to symbol uległości, niewolnictwa, czy tylko zwykła ochrona bez żadnych podtekstów. Dominikana36, jako osoba światła, posiadająca wiedzę, udzieliła poprawnej odpowiedzi na zastosowanie kagańca. Poprawne tj tożsame z moim zdaniem. Ale tu podobieństwa się kończą, bo ona jest gotowa zrezygnować ze swoich praw tylko dlatego, aby ktoś inny poczuł się lepiej że bezpieczniej bardziej komfortowo poświęcając swój komfort i bezpieczeństwo. Może to zabrzmi egoistycznie, ale tu wszelkie podobieństwa się kończą. Nie zgadzam się, bo nikt nie ma prawa pozbawiać mnie mojego komfortu, bezpieczeństwa, poczucia godności i człowieczeństwa dla podniesienia własnego, ani też zadać czy też oczekiwać iż swoich wartości zrzeknę się sam.



Po przeczytaniu tej wypowiedzi przyznaję Ci rację że to brzmi egoistycznie.
Cieszę się że w moim otoczeniu nie spotykam ludzi o takim sposobie myślenia.
takie nastały czasy, że nikomu nie wypada powiedzieć prawdy bo można go urazić i przy okazji hejterem zostać. Zakazane, czy też powszechnie nie akceptowane są rzeczy, które jeszcze kilkanaście lat temu uchodziły jako normalność i odwrotnie. Może i jestem człowiekiem z innej epoki, może nie jest zgodny z moimi wartościami świat współczesny.
Teraz wyrażasz zadowolenie, że nie masz w swoim otoczeniu ludzi o takim sposobie myślenia.
Ok. To chciałbyś, aby ktoś ograniczał swe prawa tylko dlatego aby tobie było lepiej, wygodniej, bardziej komfortowo??? To jest dopiero egoizm. I cieszę się że w moim towarzystwie nie ma tak roszczeniowych osób.

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 18-10-2020 15:03 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #3 Ocena: 0

2020-10-20 19:13:44 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z powered respiratory system?
Dzisiaj weszła nowa policy w naszej firmie i każdy kto narazie nosi face shield, będzie musiał mieć powered respiratory system. Jeszcze nie wiem z czym to się "je", ma zostać objawione wkrótce.Cos czuje ze będą z nas robić idiotow. I też jest zapis o tym że restrykcje te będą na okres 9-12 miesięcy, dopóki szczepionki nie będzie. Czyli dali do zrozumienia że albo szczepionka albo maseczka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

agata10

Post #4 Ocena: 0

2020-10-20 19:47:03 (4 lata temu)

agata10

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 01-02-2016

Skąd: Southampton

A czy mozna dostac mandat w centrum habdlowym za to ze sie idzie bez maseczki?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2020-10-20 20:37:14 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

xxxemi te ich wymysły i policy to mają chronić pracowników, klientów czy firmę przed pozwem?

To jakaś szczególna branża?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #6 Ocena: 0

2020-10-20 20:43:14 (4 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5123

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Cytat:

2020-10-20 19:13:44, xxxemi napisał(a):
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z powered respiratory system?
Dzisiaj weszła nowa policy w naszej firmie i każdy kto narazie nosi face shield, będzie musiał mieć powered respiratory system. Jeszcze nie wiem z czym to się "je", ma zostać objawione wkrótce.Cos czuje ze będą z nas robić idiotow. I też jest zapis o tym że restrykcje te będą na okres 9-12 miesięcy, dopóki szczepionki nie będzie. Czyli dali do zrozumienia że albo szczepionka albo maseczka.

tu

Nie to abym się czepiał, ale ciekawość mnie zżera i prosił bym abyś rozwinęła:
Cytat:

2020-10-20 19:13:44, xxxemi napisał(a):
Czyli dali do zrozumienia że albo szczepionka albo maseczka.

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 20-10-2020 20:45 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #7 Ocena: 0

2020-10-20 20:46:20 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2020-10-20 20:43:14, Gwontownik napisał(a):
Cytat:

2020-10-20 19:13:44, xxxemi napisał(a):
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z powered respiratory system?
Dzisiaj weszła nowa policy w naszej firmie i każdy kto narazie nosi face shield, będzie musiał mieć powered respiratory system. Jeszcze nie wiem z czym to się "je", ma zostać objawione wkrótce.Cos czuje ze będą z nas robić idiotow. I też jest zapis o tym że restrykcje te będą na okres 9-12 miesięcy, dopóki szczepionki nie będzie. Czyli dali do zrozumienia że albo szczepionka albo maseczka.

tu


Bosze, ja tylko w office pracuje:-(
Już nie wiem co mam myśleć. Stres w pracy z tego powodu jak cholera.
Mam wrażenie że chcą upokorzyć tych niepokornych, co nie mogą nosić maski (potwierdzone z OHP).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Misia13

Post #8 Ocena: 0

2020-10-20 20:53:01 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-10-20 20:46:20, xxxemi napisał(a):
Bosze, ja tylko w office pracuje:-(
Już nie wiem co mam myśleć. Stres w pracy z tego powodu jak cholera.
Mam wrażenie że chcą upokorzyć tych niepokornych, co nie mogą nosić maski (potwierdzone z OHP).


Jestes sama w pokoju?
Jesli nie to inni sie Ciebie boja.... :-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2020-10-20 20:54:51 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Misia, to taki zart, prawda?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #10 Ocena: 0

2020-10-20 20:54:52 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2020-10-20 20:37:14, Richmond napisał(a):
xxxemi te ich wymysły i policy to mają chronić pracowników, klientów czy firmę przed pozwem?

To jakaś szczególna branża?


Richmond, pracuje w firmie produkujacej igly do operacji oczu. Jestem quality controller, prauje glownie w office (poza produkcja). Ogolnie firma jako budynek jest spora, pracownikow bardzo malo, bo ogolnie ok 60 lacznie ze sprzedaza, produkcja , warehouse itp. Ja mam kontakt moze z 3 osobami w ciagu dnia, to wszystko. Zadna linia, bliskie odleglosci itp Mam swoje biurko i to tam najwiecej czasu spedzam. I teraz z tym czyms na glowie?*DONT_KNOW*
Jestem w stanie cos z tym zrobic? Czy jezeli mi nie pasuje to tylko zmaina pracy?Nosilam sie z tym amiarem, ale tutaj mam tak ulozone wszysko, dzieci, moje studia itp.Masakra.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 41 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 40 | 41 | 42 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,