MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Obowiązek noszenia maski

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

Str 5 z 64

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tomaszzet

Post #1 Ocena: 0

2020-06-26 20:38:11 (4 lata temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Ten opis pasuje mi do innej sytuacji, gdzie Rumuni ustawili w podobny sposób agencję.
Cos w rodzaju: kasa, albo wychodzimy... No to wychodzimy... Kasa szybciutko się znalazła i wszyscy byli zadowoleni.

Ale by tak zrobić, to wystarczy mieć jaja kolektywne, a nie tak jak jest wśród naszych rodaków.

Cytat:

2020-06-25 23:17:57, camilius napisał(a):
Córka kolegi z pracy pracuje na popołudniówki przez agencję w jakimś zakładzie cukierniczym.W ub.tygodniu kazano na kilku liniach zakładać maseczki. Ludzie założyli,ale po godzinie mieli już dość.
Tępy management nie przyjmował do wiadomości,że jest za gorąco i są problemy z oddychaniem.Nic z tego.
Na pierwszej przerwie 11 zdesperowanych odmówiło powrotu do pracy.Wściekły manager zaczął dzwonić do agencji.Agencja zaczęła ich straszyć utratą pracy itp...Wrócili wszyscy do domów !
Skończyło się na 2 dnach dayoff i powrócili wszyscy do pracy a ich stanowiska zostały zmienione,aby był mniej więcej 2 metrowy dystans.
Manager nawet nic nie powiedział na sytuację sprzed kilku dni. Po prostu - nie ma ludzi do pracy a tubylców można policzyć na palcach jednej ręki na 40-sto osobowej zmianie...

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 26-06-2020 20:39 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #2 Ocena: 0

2020-06-26 22:06:07 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Ale jakie tam maski, kto by się opalał z maską na twarzy ;-) a na Glastonbury w ten weekend, to dopiero będzie się działo ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2020-06-26 23:31:17 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

A mnie zastanawia gdzie te wszystkie maski i rękawiczki będą wyrzucane? Przecież tego są tony.. Znowu część wyląduje tam gdzie nie trzeba :-(
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: 0

2020-06-27 06:41:03 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

U nas w pracy dają maseczki te zielono/białe.
Że ja dostaję je do biura to już mam 3 pudełko 50szt. zaczęte, prawie puste - tylko, że u nas nikt nie chodzi w tych maskach 😎 każdy je wynosi 😎 a i jest specjalny kosz nadal pusty przy kantynie.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #5 Ocena: 0

2020-06-27 16:17:58 (4 lata temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Cytat:

2020-06-26 22:06:07, ZlotaPerla1 napisał(a):
Ale jakie tam maski, kto by się opalał z maską na twarzy ;-) a na Glastonbury w ten weekend, to dopiero będzie się działo ;-)


Glastonbury Festival 2020 został przecież ODWOŁANY !!!:-]:-]:-]

BBC zafundowała jakąś wirtualną namiastkę tego festiwalu *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #6 Ocena: 0

2020-07-06 22:14:34 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Hm.. Otóż historii maseczek ciąg dalszy....
Firma nie odpuszcza. Wzywają Occupational Health Practicioner. Żądają dostępu di mojej kartoteki u GP. Nie wiem czy chce im udostępniac moje problemy zdrowotne, bo obawiam się że niestety mogą wypłynąć, tak jak inne dane personalne dotyczące pracowników w naszej firmie.
Więc wygląda to tak, że robią raport z OHP, potem wszystkie dane przesyłają do "bosa" czyki USA. I Ci podejmą decyzję.
Czy jeśli stwierdza że jestem w stanie nosić maseczki, a ja odmowie, mogą mnie zwolnić w świetle prawa?
Czy u Was też tak jest ze na siłę wciskając i zmuszają do noszenia maseczek? Osoba tydzień temu dostała ataku astmy, katertka wezwana, dziś z maseczka bo kazali jest próbować taka tekstykna, washable.
A najlepsze ze Amerykanie rozważają opcje "skafandrow" dla tych co nie zgadzają się na maseczki.
Ten świat zwariował chyba, serio. Czy my żyjemy w innym wymiarze?????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2020-07-06 22:25:54 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14714

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Nie, nikt nie zmusza, wszyscy maja wywalone na to. Dziala to na zasadzie wolnego wyboru- w masce czy bez. Tak samo odstepy itd, wszystko w teorii, H&S onaklejalo naklejki, a ludzie swoje.

z ta maska, Idz w zaparte, jak juz zaczelas to walcz do konca, a noz dostana pozwolenie z USA zebys byla bez maski. Co ci szkodzi.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #8 Ocena: 0

2020-09-03 20:49:07 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

No to mały update...
Otóż miałam właśnie spotkanie, telefoniczne wprawdzie z Occupational Health Practicioner.
I ta zdecydowanie rekomenduje dla mnie face shield, zamiast zwykłej maseczki której przeciwny jest pracodawca. I jeszcze żeby tego było mało, to ta pielęgniarka zarekomendowała przeniesienie mnie w inne miejsce gdzie jest cieplej, ze względu na moje dolegliwości. Ciekawe co teraz zrobią 🤔🤔🤔🤔

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Misia13

Post #9 Ocena: 0

2020-09-27 23:00:48 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

A tu moj update....
Jeden z moich klietow wprowadza obowiazkowe maseczki.
E-mail dostalam I od szafa zawiadomienie tez.
Zasada jedna " no masks - no entry - no excuses.
Zmiana ma 12 godzin.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

DADAM1986

Post #10 Ocena: 0

2020-09-27 23:06:45 (4 lata temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Misia to jest baaaardzo proste:
Godność czy pieniądze? :))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 64 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 62 | 63 | 64 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,