MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Serwis komputerowy nowy biznes czy to się jeszcze opłaca?

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

sapkrzys

Post #1 Ocena: 0

2020-02-23 20:26:40 (4 lata temu)

sapkrzys

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-2014

Skąd: Ayr

Witam, Byłem dowiedzieć się w piątek w lokalnym councilu i pani mi powiedziała że na mały biznesik mam 0 (zerowy) business rate w mieście. Zaprosiła mnie w przyszłym tygodniu na rozmowe z doradcą który udzieli mi wielu innych informacji i możliwe że mój council nawet dorzuci mi na start jakieś dofinansowanie. Mówiła mi że dużo firm ucieka/zamyka się w regionie i council tak chce zaprosić do tworzenia biznesu.

Do współpracy z firmami chciał bym kiedyś dojść ale na razie skupił bym się na kliencie indywidualnym. Dodatkowo jeżeli moja konkurencja sama zauważyła by że w mieście ktoś naprawia taką elektronikę to sami by do mnie przyszli i chcieli ze mną współpracować.

Sprzęt do naprawy mam choć zapewne jeszcze coś bym dokupił. Reszta to meble i jakiś drobny asortyment na początek. No i trzeba zainwestować w reklamę na jakimś FB + własne www to podstawa.

Sam już nie wiem co zrobię ale na chwile obecną będę obserwował rynek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2020-02-23 21:42:01 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2020-02-20 21:40:55, stanislawski napisał(a):
A ja bym chciał mieć takich sklep dostępny.


Ja tez. Kiedys mi clockwork orage i sniper komputery naprawiali, ale juz ich nie ma na forum. Poza tym dla nich to tez pewnie wkurzajace, tak pomagac komus wciaz. Pewnie wiele takich osob mieli, no bo wlasnie nigdzie nei ma takich punkow.

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,