MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W jaki sposob sprawdzic ile czasu jestem w UK ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 2 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2020-01-29 14:39:52 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

... i coś z głową jeszcze...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

violettaphotogr

Post #2 Ocena: 0

2020-01-29 14:44:17 (4 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:


Nastepna sprawa - depresja w wielkim skrocie wedlug mnie to niedostosowanie do zycia w spoleczenstwie, czyt: nieudacznictwo, slaba jednostka - kazdy jest kowalem swojego losu.

W przypadku cukrzycy typu1, nie mialam wplywu na to z kim poczela mnie moja matka/ojciec. Na to wplywu nie mamy, w przeciwienstwie do swojej kondycji psychicznej.



Ty się dobrze czujesz?...............

#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #3 Ocena: 0

2020-01-29 14:47:23 (4 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-29 14:31:30, Krystof06 napisał(a):


Nastepna sprawa - depresja w wielkim skrocie wedlug mnie to niedostosowanie do zycia w spoleczenstwie, czyt: nieudacznictwo, slaba jednostka - kazdy jest kowalem swojego losu.



Dawno nie słyszałem większego steku bzdur. :-U




Depresja
To jest walka z samym z soba
I jest bardzo trudna
Tabletki tylko wyciszaja albo I uzalezniaja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2020-01-29 14:55:06 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

"...depresja w wielkim skrocie wedlug mnie..." cóż, ale na szczęście niemal każdy lekarz, przychodnia, szpital..czy WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) mają zdecydowanie inny pogląd.

Nikt nie neguje faktu, że cukrzyca jest poważną chorobą, na całe życie. Współczuję osobiście. Niemniej sposobem na udowodnienie swojej racji, oczekiwań - nie jest bagatelizowanie czy ośmieszanie osób z depresją. "Bogu ducha winnych", w tym wypadku.

Udowodnieniem i potwierdzeniem pobytu, życia w UK jest też na pewno rekord medyczny, do którego zawsze się ma dostęp - czy u lekarza GP, czy w jakimkolwiek szpitalu NHS. Oczywiście z prywatnej przychodni również.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2020-01-29 15:19:47 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-01-29 14:47:23, Wembley27 napisał(a):
Cytat:

2020-01-29 14:31:30, Krystof06 napisał(a):


Nastepna sprawa - depresja w wielkim skrocie wedlug mnie to niedostosowanie do zycia w spoleczenstwie, czyt: nieudacznictwo, slaba jednostka - kazdy jest kowalem swojego losu.



Dawno nie słyszałem większego steku bzdur. :-U




Depresja
To jest walka z samym z soba
I jest bardzo trudna
Tabletki tylko wyciszaja albo I uzalezniaja



To nie Krystof napisał - źle zacytowane - to słowa Chorejalicji: Nastepna sprawa - depresja w wielkim skrocie wedlug mnie to niedostosowanie do zycia w spoleczenstwie, czyt: nieudacznictwo, slaba jednostka - kazdy jest kowalem swojego losu.

Coś się dzieje z cytowaniem - bałagan się robi.

[ Ostatnio edytowany przez: ZlotaPerla1 29-01-2020 15:20 ]

Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2020-01-29 15:26:47 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Widać że założycielka tematu NIGDY nie miała do czynienia z depresją. Żebyś kobieto nigdy jej nie doświadczyła, bo wtedy powiesz ze porównując do cukrzycy, to cukrzyca jest to mały pikuś.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

NightFury

Post #7 Ocena: 0

2020-01-29 15:29:30 (4 lata temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2020-01-29 13:55:32, choraalicja napisał(a):

Czytaj ze zrozumieniem. Zadalam zupelnie inne pytanie. Chcialam poznac dokladna date od kiedy czas jest liczony do pobytu przy aplikacji do zasilku PiP.

Nastepna sprawa - depresja w wielkim skrocie wedlug mnie to niedostosowanie do zycia w spoleczenstwie, czyt: nieudacznictwo, slaba jednostka - kazdy jest kowalem swojego losu.

W przypadku cukrzycy typu1, nie mialam wplywu na to z kim poczela mnie moja matka/ojciec. Na to wplywu nie mamy, w przeciwienstwie do swojej kondycji psychicznej.

nie pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: <i>choraalicja</i> 29-01-2020 13:56 ]




Czytam ze zrozumieniem.
Ale nie mogę się spokojnie przysłuchiwać jak ktoś lekceważąco wyraża się o jednostce chorobowej, o której najwyraźniej nie ma pojęcia. To tak jakbym ja stwierdziła, ze wystarczy żebyś nie wpieprzala słodyczy a ci cukrzyca przejdzie.
Niektórzy maja tak, ze ich własna walka z choroba pozbawia empatii w stosunku do wszystkich innych. Tak jak ty na przykład. Smutne to i w sumie to ci współczuje. Nie dość ze jesteś chora to jeszcze nieszczęśliwa. Ale widzisz...każdy jest kowalem swojego losu.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2020-01-29 15:33:57 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Myślę, że to niemal każdy zauważy, a zbyt często cytowanie kolejnych...i kolejnych wpisów tak bruździ w komunikacji ( doZlotaPerla1 )

Natomiast domyślam się, że Pani - założycielka wątku - raczej tematu kontynuować nie będzie. Chciała uzyskać informacje, a tutaj fala krytyki. Tymczasem, to co tyczy depresji, co powieliła Alicja, to są schematy, które jak widać nadal pokutują. On/Ona ma "doły", a więc deprechę... takie "zdołowane" cielę. Zdarza się takie podejście do wszystkich chorób psychicznych...świry z żółtymi papierami. Ktoś wspomina takie "diagnozy"?


*CRAZY*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 29-01-2020 15:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

beansontoast

Post #9 Ocena: 0

2020-01-29 15:38:01 (4 lata temu)

beansontoast

Posty: 70

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2013

Skąd: Warrington

Jezeli dajesz rade na swoje utrzymanie zarobic mimo choroby, to na co ma byc ten zasilek?Rekompensata, placona przez zdrowa czesc spoleczenstwa, za zlosliwosc losu, ktora cie spotkala? Najlepiej wyplacana w funtach, a wydawana w Polsce (stad dopytywanie sie o mozliwe kontrole).
Ale odstawiajac na bok kwestie moralne, jezeli choroba uniemozliwia ci prace zarobkowa, to jasne, ze aplikuj.
Dlaczego najpierw nie pojdziesz do swojej przychodni i tam nie dopytasz jak sie o to ubiegac?

Dla mnie takie podejscie, zabieranie sie za sprawy od d*py strony, to jest wlasnie bycie niedorajda. A nie depresja.

[ Ostatnio edytowany przez: beansontoast 29-01-2020 15:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #10 Ocena: 0

2020-01-29 16:20:47 (4 lata temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Kanonier tak zmienię na szybko temat... fan Family Guy..?
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,