MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W jaki sposob sprawdzic ile czasu jestem w UK ?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 44

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

choraalicja

Post #1 Ocena: 0

2020-01-29 10:13:41 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Witam,

Czy moglibyscie mi podpowiedziec w jaki sposob moge sprawdzic ile czasu jestem , od kiedy pracuje w UK. Mam slaba pamiec i nie pamietam. Potrzebuje min 2 lat aby moc zlozyc wniosek o zasilek PiP (cukrzyca typu I).

Dodatkowo w jaki sposob urzednicy licza okres przebywania w ich kraju, od podjecia pierwszej pracy?


Z gory dziekuje za informacje, pozdrawiam Alicja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2020-01-29 10:29:19 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie masz zadnych papierow z pracy, payslips, ani nic innego?

Zarejestruj sie na stronie gov, zeby sprawdzic informacje o wplatach skladek, itp.
https://www.gov.uk/personal-tax-account
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2020-01-29 12:09:00 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

To żart, dwa lata minimum wyszło ci z „pamięci”?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #4 Ocena: 0

2020-01-29 12:12:17 (4 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

niezależnie od lat pracy nie masz szans na PiP z powodu cukrzycy, dopiero jak oślepniesz albo stracisz nogę, niestety
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2020-01-29 12:39:36 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jak sie znalazlas w anglli?
jesli jestes zarejstrowana w rajanie np to jest historia lotow jesli dobrze pamietam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

choraalicja

Post #6 Ocena: 0

2020-01-29 13:40:08 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-01-29 10:29:19, Richmond napisał(a):
Nie masz zadnych papierow z pracy, payslips, ani nic innego?

Zarejestruj sie na stronie gov, zeby sprawdzic informacje o wplatach skladek, itp.
https://www.gov.uk/personal-tax-account


Dziekuje, mam - September 2018 otrzymalam insurance number i zaraz po tym rozpoczelam prace. Zastanawialo mnie jak urzednicy licza czas min 2 lata do zasilku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

choraalicja

Post #7 Ocena: 0

2020-01-29 13:41:32 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-01-29 12:12:17, sqlserver napisał(a):
niezależnie od lat pracy nie masz szans na PiP z powodu cukrzycy, dopiero jak oślepniesz albo stracisz nogę, niestety


Skad takie informacje ? Przeciez lista chorob aby dostac zasilek PiP to min Depresja, ktora wedlug mnie jest 100 krotnie "slabsza" choroba od genetycznej cukrzycy typu 1 na ktora nie mam zadnego wplywu. To nie od obzerania sie zachorowalam, tylko tak po prostu z dnia na dzien...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #8 Ocena: +2

2020-01-29 13:49:41 (4 lata temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Na depresje tez nie ma się wpływu. Ona tez może cie złapać z dnia na dzień i skutecznie wyłączyć z życia na dobre kilka lat. Jeśli uważasz, ze ludzie maja depresje bo chcą ja mieć to poza cukrzyca przyplątała ci się jeszcze genetyczna głupota.
A na cukrzyce można odpowiednio dobrać leki i w miarę normalnie funkcjonować. Na depresje leku nie ma.
Poza tym, jeśli z życia uciekają ci dwa lata to idź się jeszcze raz gruntownie przebadaj. Bo może poza tymi dolegliwościami masz jeszcze coś..?
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

choraalicja

Post #9 Ocena: 0

2020-01-29 13:55:32 (4 lata temu)

choraalicja

Posty: 90

Kobieta

Z nami od: 29-01-2020

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-01-29 13:49:41, NightFury napisał(a):
Na depresje tez nie ma się wpływu. Ona tez może cie złapać z dnia na dzień i skutecznie wyłączyć z życia na dobre kilka lat. Jeśli uważasz, ze ludzie maja depresje bo chcą ja mieć to poza cukrzyca przyplątała ci się jeszcze genetyczna głupota.
A na cukrzyce można odpowiednio dobrać leki i w miarę normalnie funkcjonować. Na depresje leku nie ma.
Poza tym, jeśli z życia uciekają ci dwa lata to idź się jeszcze raz gruntownie przebadaj. Bo może poza tymi dolegliwościami masz jeszcze coś..?


Czytaj ze zrozumieniem. Zadalam zupelnie inne pytanie. Chcialam poznac dokladna date od kiedy czas jest liczony do pobytu przy aplikacji do zasilku PiP.

Nastepna sprawa - depresja w wielkim skrocie wedlug mnie to niedostosowanie do zycia w spoleczenstwie, czyt: nieudacznictwo, slaba jednostka - kazdy jest kowalem swojego losu.

W przypadku cukrzycy typu1, nie mialam wplywu na to z kim poczela mnie moja matka/ojciec. Na to wplywu nie mamy, w przeciwienstwie do swojej kondycji psychicznej.

nie pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: choraalicja 29-01-2020 13:56 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Krystof06

Post #10 Ocena: 0

2020-01-29 14:31:30 (4 lata temu)

Krystof06

Posty: n/a

Konto usunięte



Nastepna sprawa - depresja w wielkim skrocie wedlug mnie to niedostosowanie do zycia w spoleczenstwie, czyt: nieudacznictwo, slaba jednostka - kazdy jest kowalem swojego losu.



Dawno nie słyszałem większego steku bzdur. :-U

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,