MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

CV. Czy waszem zdaniem jest wykonane poprawnie?

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Logistyk

Post #1 Ocena: 0

2019-11-23 14:19:22 (4 lata temu)

Logistyk

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 24-01-2016

Skąd: Jeszcze nie

Witam, czy miałby ktoś czas chwilkę zerknąć na to moje CV? Czy waszym zdaniem jest OK? Co poprawić?
Jak tutaj wygląda sprawa z listem motywacyjnym, czy warto go pisać i wysyłać razem z CV? Czy tak samo jak CV różni się trochę? Czy jeśli bym przetłumaczył ten list na angielski, byłoby spoko, żeby go załączać do CV?
Gdzie można, wrzucić swoje CV i list motywacyjny, żeby pracodawcy odzywali się, w sensie poza samym aplikowaniem, może nóż widelec ktoś będzie potrzebował kogoś takiego jak ja? :) Dodam ze mam prace i chciałbym się rozejrzeć za czymś nowym, ale to chyba nie jest zbyt mądry ruch przed końcem roku?
Dziękuję [:-}

Link do CV:
https://docs.google.com/document/d/18guWsTOgs6ah-7ADzrFQFaJQ6NmY5heZTXmaYSpkWSU/edit?usp=sharing

A tak by wygladal list motywacyjny, tylko zastanawiam czy zabierac sie za tlumaczenie tego?

Szanowni Panstwo,
Chcialbym przedstawic swoja osobe jako odpowiedniego kandydata do pracy w przeprowadzanych przez Panstwo
rekrutacjach.
Obecnie jestem zatrudniony na stanowisku Technical assembler.
Posiadam udokumentowane doswiadczenie w pracy na stanowisku Technical Fitter, Machine operator, Warehouse operator;
Posluguje sie jezykiem angielskim w stopniu B2/C1 oraz podstawowym Holenderskim;
Umiejetnosc czytania rysunkow technicznych.
Uprawnienia zezwalajace do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi; bezproblemowo korzystam z komputera z systemem operacyjnym Windows.
Posiadam prawo jazdy kategorii B
W zalaczonym CV przedstawiam dokladniej swoje dotychczasowe doswiadczenie zawodowe, wyksztalcenie, uprawnienia oraz reszte moich umiejetnosci. Licze, ze mój profil spelni oczekiwania Panstwa klientów w nadchodzacych procesach rekrutacyjnych.
Z powazaniem,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #2 Ocena: 0

2019-11-23 17:37:30 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

List motywacyjny pisze sie tylko pod konkretne miejsce pracy. Do bazy danych dajesz samo CV. Jako technical assembler to wedlug mnie wrzuc przynajmniej do CV-library i do Indeed. Rozeslij po rekruterach w kierunku ktory Cie interesuje. Link do Twojego CV u mnie sie nie otwiera.

[ Ostatnio edytowany przez: PannaZMokraGlowa 23-11-2019 17:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Logistyk

Post #3 Ocena: 0

2019-11-23 21:07:27 (4 lata temu)

Logistyk

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 24-01-2016

Skąd: Jeszcze nie

Hej. Dziekuje za odpowiedz, dziwne ze sie nie wyswietla Tobie. Wrzucilem w takim razie na upload, czy moglabys zerknac na nie?
https://gofile.io/?c=6zeG2X

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #4 Ocena: 0

2019-11-23 21:18:56 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Hej. Juz przekleilam link do przegladarki. Jedna z uwag: wymieniasz po przecinku albo czasowniki albo rzeczowniki, trzeba sie zdecydowac, czyli np. zamiast "Fitting, identify faults" bedzie lepiej napisac "Fitting, identifying faults".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #5 Ocena: 0

2019-11-24 00:06:40 (4 lata temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2019-11-23 21:18:56, PannaZMokraGlowa napisał(a):
...lepiej napisac "Fitting, identifying faults".

albo:
"Fitting, fault finding"
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2019-11-24 01:56:32 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Panna z mokrą głową zmieniłaś fryzurkę? :-O

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #7 Ocena: 0

2019-11-24 14:29:08 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-24 01:56:32, Wielim napisał(a):
Panna z mokrą głową zmieniłaś fryzurkę? :-O


Haha... bawie sie po prostu opcjami FaceApp, Wielim :)

Logistyk, zachowalam w Wordzie na laptopie do przejrzenia, ale nie wiem czy technician general operator to bedzie technical operative czy inaczej - A byles team supervisor czy shift supervisor na przyklad? Bo widze supervisor. Reszte napisze na priv.

Dodam jeszcze tylko ze ten Journal of Law w stopce Twojego CV to polski Dziennik Ustaw na pewno, a nie jestesmy w Polsce. Duzo Polakow tutaj wkleja ta klauzule do CV a miejscowi pracodawcy widza cos niezrozumialego. Wyrzuc ta klauzule, tutaj nie wstawiaja.

😊

Ach, no i jeszcze jedno. Zmieniales stanowisko. W jakim kierunku chcesz teraz isc? Moze kilka slow wstepnych w czolowce CV, nawet w sensie chce sie dalej rozwijac i jestem otwarty na zmiany oraz na nowe wyzwania, jesli szukasz czegokolwiek. Pomysl nad tym, bo jesli masz prace to mozesz troche poprzebierac.

[ Ostatnio edytowany przez: PannaZMokraGlowa 24-11-2019 14:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,