MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Papier od lekarza ,po nieobecności w pracy ?

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2019-10-26 23:12:44 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-10-26 12:54:38, Kasztan92 napisał(a):
Aczkolwiek ja wynajmuje pokój za który płace bezpośrednio ,co więc w przypadku braku możliwości takowego potwierdzenia adresu

Ok juz doczytałem na ich stronie ,temat można zamknąć

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Kasztan92</i> 26-10-2019 12:56 ]




Jezeli wynajmujesz pokój legalnie to wynajmujący ma obowiązek udostępnić Ci adres do korespondencji , i dobrze byś taki miał , dla banku ,dla pracodawcy , może jakiś telefon na abonament ,to wszystko przyda Ci się w przyszłości gdy będziesz ubiegał się o Seetles Status ,jeżeli wynajmujący nie chce Ci udostępnić adresu to coś kręci , mieszkanie socjalne , albo pobiera benefity i nie chce wykazać dochodów z wynajmu , radzę Ci , lepiej dla Ciebie abyś miał udokumentowany adres zamieszkania , przyda Ci się napewno w przyszłości

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #2 Ocena: 0

2019-10-27 08:22:28 (5 lat temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-10-26 23:12:44, Wielim napisał(a):
Cytat:

2019-10-26 12:54:38, Kasztan92 napisał(a):
Aczkolwiek ja wynajmuje pokój za który płace bezpośrednio ,co więc w przypadku braku możliwości takowego potwierdzenia adresu

Ok juz doczytałem na ich stronie ,temat można zamknąć

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Kasztan92</i> 26-10-2019 12:56 ]




Jezeli wynajmujesz pokój legalnie to wynajmujący ma obowiązek udostępnić Ci adres do korespondencji , i dobrze byś taki miał , dla banku ,dla pracodawcy , może jakiś telefon na abonament ,to wszystko przyda Ci się w przyszłości gdy będziesz ubiegał się o Seetles Status ,jeżeli wynajmujący nie chce Ci udostępnić adresu to coś kręci , mieszkanie socjalne , albo pobiera benefity i nie chce wykazać dochodów z wynajmu , radzę Ci , lepiej dla Ciebie abyś miał udokumentowany adres zamieszkania , przyda Ci się napewno w przyszłości


No ale kolega chyba wie pod jakim adresem mieszka? Na czym miałoby polegać udostępnienie adresu przez wynajmującego? Do "settled status" wpisać ten adres i tyle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,