MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tomalo1236

Post #1 Ocena: 0

2019-08-12 21:09:01 (5 lat temu)

tomalo1236

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2017

Skąd: Norwich

Witam mam takie otoz pytanie mianowicie posiadam angielskie prawo jazdy na kategorie B w Polsce zrobilem juz kategorie C i przewoz rzeczy czekam na egzamin kat c+e podczas wyrabiania profilu kierowcy musialem podpisac oswiadczenie ze przebywam wiecej jak 185 dni na terenie kraju teraz takiw oto pytanie czy jezeli po zdaniu egzaminu wymienie angielskie prawo jazdy na Polskie wyrobie karte do tachografu to bede mogl legalnie na tym pracowac jako kierowca w uk ? Czy tez musze wymienic prawko a jezeli musze wymienic to czy zaraz po tym jam wymienie prawko Angielskie na Polskie zeby uzyskac kategorie i wrocilbym do Anglii i bezposrednio chcial znow miec Angielskie to moga byz z tego jakies problemy ? Oraz ostatnie z moich pytan czy jesli tu w Polsce do przewozu rzeczy mamy kod 95 to czy przy wymianie prawka oni przysla mi prawko i karte cpc odpowiednik Polskiego przewpzu rzeczy czy jak to tutaj jest przepraszam z gory za moja składnienoraz pisownie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #2 Ocena: 0

2019-08-12 22:59:53 (5 lat temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Zeby nie pisać tego samego powtórnie
Oczywiście żadnych problemów nie ma, kod 95 to tutaj CPC
Ty oczywiście jesteś już dalej niż ten chłopak co pytał, bo zostało ci C+E, ale procedura cały czas ta sama
-----
Prawo jazdy C+E

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,