MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

hants

Post #1 Ocena: 0

2019-08-01 21:51:36 (5 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

No tak na żywca, to się nie da. Coś trzeba umieć i lubić tę pracę.

Gal - polecam jednak jakąś agencję - skoro Twoje permanentne miejsce pracy już Ci się znudziło, to warto poszukać czegoś lepszego, niekoniecznie w zupełnie innej branży.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2019-08-13 01:04:07 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

A wlasnie, ze znalazlam sobie w zupelnie innej branzy: D musze odetchnac od care, bo cala mlodosc tam trace; )

Zawsze chcialam byc barmanka, to jestem, barmanka- kelnerka w mojej ulubionej restrauracji:D Dla mnie to cos extra na dni wolne i na weekendy a jeszcze zawsze potrzebuja kierowcow na take away'a. Nie ma w sumie ogloszen, trzeba po prostu wejsc i zapytac, tak to przynajmniej tu zadzialalo (ja wyslalam maila do knajpy i wlasciciel mnie zaprosil na chat, no i tak zostalam).

Kasa mala, ale ja mam frajde, bo zawsze lubie czegos nowego sie uczyc. To dopoki mi sie nie znudzi jest git. Chyba, ze bardziej mi przypasuje niz ten caly zakichany care, ktorego co jakis czas mam dosc i chce rzucic w cholere albo nawet w sto diablow; ) To wtedy zostane na stale: )

@kasia.. i @pajaczak jak wam poszlo ze znalezieniem extra pracy?

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 13-08-2019 01:10 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2019-08-13 07:12:07 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Moze poznasz kogos fajnego :-)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #4 Ocena: 0

2019-08-13 16:18:06 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Brawo Gal! :) Ja na recepcji w soboty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2019-08-13 22:06:39 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2019-08-13 07:12:07, Richmond napisał(a):
Moze poznasz kogos fajnego :-)


Juz poznalam. Przy okazji odleczylam sie ze swojego "nie mam z kim isc do restrauracji". Kilka osob przychodzi w pojedynke. I to stali klienci (przy okazji calkiem ladni; ) Nie wiem, taka nowa moda moze, single chodza do restauracji samemu i gapia sie w telefon albo tablet. Nigdy na to nie wpadalam, tylko sie dolowalam, ze nie mam z kim isc. To teraz jakby co pojde z telefonem i bede czytac moja wyspe: D

Chociaz, oni to raczej nie single, a w pracy w delegacji lub cos, bo biora rachunki z vatem.

Piekny, mlody Sikh- wojownik juz sie chce do mnie wprowadzac :D (przy okazji moge przeciez jeszcze pokoj wynajac obcokrajowcom z pracy ; )

@Kasia_Panna, congrats. Co tam a recpecji slyschac, jakies fajne towary sie przewijaja? :D ; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2019-08-14 06:51:33 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie mow, ze nigdy nie jadlas sama w restauracji? Nie rozumiem w czym jest problem. Robie to non-stop w podrozy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #7 Ocena: 0

2019-08-14 10:03:21 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Za moich czasow studenckich w jadlodajni obok uczelni nie tylko ludzie jedli samotnie, ale pozniej wyciagali papierzyska z torby i siedzieli nad nimi godzinami przy jednej kawie. Fajne to bylo i moze dlatego mnie nie przeraza restauracja w pojedynke. Klub taneczny w pojedynke to juz gorzej, bylam tylko raz w zyciu samotnie.

Gal kochana, u mnie ludzie nie przychodza dla rozrywki, troche jak u Ciebie w pelnoetatowej pracy, raczej nie szukam tam towarow do wziecia :) Za to dla Ciebie praca weekendowa jak ulal! 😀

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2019-08-14 11:38:30 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@Rich, no nie:). Zawsze z facetami, albo przynajmniej kolezanka lub ekipa z pracy. i potem problem jak wszyscy albo pracuja, jak ekipa sie znienila, i nowi nie sa tak rozrywkowi ( w sensie wogole nie wychodza:/ @ Panna... nigdy nic nie wiadomo;)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2019-08-16 12:06:16 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-07-28 12:43:42, galadriel napisał(a):
Mnie po 13 tu latach nudzi moja praca, i do pazdziernika mam wolne weekeny. Jako workaholic oczywiscie znalazlam solution- praca w weekendy: D

Myslalam o ochronine na festiwalach, ale nie dosc, ze placa grosze, to nie odpisuja jak aplikowalam: D

@stanislawaski, gdzie szukac takiej dorywczej w agencji nieruchomosci? Tepa jestem, nie wiem. Na indeed?


Do tej ochrony musisz mieć licencję - bez niej nie mają prawa Ciebie zatrudnić. Wiem , że to dość proste (kurs też, ale niestety trochę kosztuje). Są agencje w których się rejestrujesz i później logując się wybierasz sobie pracę. Koncerty, mecze piłkarskie ect. No i płaca na poziomie 10 funtów za godzinę...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2019-08-16 12:54:40 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Do tej ochrony musisz mieć licencję -


zaprosili mnie interview. Kurs nie problem, znajomy zreszta jest instruktorem, sie zrobi. Zobacze jak to dziala, pewnie zanim mi dadza jakies zmiany to bede musiala ten kurs zrobic bo mam przyniesc dwa zdjecia paszportowe (to pewnie na ta licencje).

Tylko to tez taka malo platna praca jest i nie wiadomo jaka tam jest sciezka awansu, ani czy wogole sie bede nadawac; ) Ja bym najchetniej zmienila na stale prace, bo opieki mam powyzej uszu. No tylko kwestia kasy: /

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 16-08-2019 12:55 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,