MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

NOSTRYFIKACJA DYPLOMU INŻYNIERA / gold cscs card plumber

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MateuszG91

Post #1 Ocena: 0

2019-05-18 12:09:12 (5 lat temu)

MateuszG91

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 18-05-2019

Skąd: Birmingham

Witam, jestem absolwentem (inż) Uniwersytetu kierunek Inżynieria Środowiska(niestacjonarne). Łacznie ze szkołą zawodową pracuje ok 10 lat jako hydraulik. Mam problem z nostryfikacją dyplomu. Terortycznie należy mi się NVQ level 4. W wiadomości do naric napisałem żę ubiegam sie o złotą kartę cscs plumber, w drugim etapie otrzymałem Stage 2, co mnie dziwi otrzymałem ten formularz na poziomie nvq lv3, czy powinienem ubiegać się o nostryfikację do poziomu nvq lv4 supervisor,
a następnie w JIB z lv4 ubiegać się o niższą kartę lv3 "plumber".
Wracając do Stage2 skłąda sie z pytań tego typu..
3.2
- Bezpiecznie transportuj i / lub usuwaj odpady, substancje i płyny zgodnie z instrukcjami dostawców i producentów.
- 3.9 Wykonuj prace instalacyjne minimalizując marnotrawstwo sprzętu i materiałów
następnie pada pytanie czy moja kfalifikacja oceni tą kąpetencje ... Jeśli tak, w jaki sposób kwalifikacja zapewnia osiągnięcie tego wyniku?
teoretycznie powinna wypełnić to "dostawca szkolenia" z tego co wiem to zakład gdzie miałem praktyki ze studiów. Ale wiem że ta firma tego nie zrobi ewentualnie jak sam to wypełnię postawią pieczątke ...
Czy może ktoś miał podobny problem?:-|
lub może ktoś świadczy pomoc w takich sytuacjach bo szkoda mi na to tracić czas.
Pozdrawiam Mateusz :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2019-05-18 17:21:00 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #3 Ocena: 0

2019-05-20 13:13:59 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5723

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Z tego co mi wiadomo to oni często przekręcają dyplomy z polskich uczelni. Wiem, że standardem jest zrobienie licencjata z magistra.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #4 Ocena: 0

2019-05-20 14:16:40 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2019-05-20 13:13:59, daavid napisał(a):
Z tego co mi wiadomo to oni często przekręcają dyplomy z polskich uczelni. Wiem, że standardem jest zrobienie licencjata z magistra.


Nie, to nie jest standard - to zależy od ilości godzin zajęć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,