MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukanie pracy, po przylocie

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2019-04-13 20:07:10 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Nadal nie przeczytales polecanego watku, szkoda.
Bo wszystkie odpowiedzi tam padly, jak zaczynac, jak szukac pracy i (o ile pamietam), to zalozyciel watku zakonczyl temat sukcesem.

Unikajac odrobienia pracy domowej, bedzie znacznie ciezej zorganizowac kwestie skutecznej migracji.
Ale powodzenia.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2019-04-13 20:21:37 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2019-04-13 18:44:29, marcin2447 napisał(a):
Hmmm,nie wiem jak Anglia, w klepaniu kodu bo tam wszyscy inzynierowie zarabiają podobnie ale w polsce faktycznie klepacz kodu zarabia 4-5 razy wiecej niż inny inżynier, i przez to zrobiła się masakryczna konkurencja w pl, wszyscy się przekwalifikowują, wszyscy chcą programować na juniora przychodzi po 300cv do firm na stanowisko.. czyli na moim miejscu raczej tylko szukać pracy przez internet? nic by mi nie pomógł ten wyjazd w zdobyciu pracy?


Myślę, że trzeba mieć dużo szczęścia aby znaleźć pracę w tydzień, często trwa to znacznie dłużej. Możesz sobie załatwić kartę SIM z angielskim numerem i ściemnić że jesteś w na miejscu. Pamiętaj że do UK chce przyjechać miliard Hindusów z czego 1% umie (przynajmniej tak uważa) programować :)

Cytat:

Myśle że popróbuję poskładać też cv na technika cad może się uda. Ja bym chciał poszukać takiego miejsca żebym dał rade rowerem dojeżdzać, dzieci nie mam

[ Ostatnio edytowany przez: <i>marcin2447</i> 13-04-2019 18:46 ]




W UK kultura jazdy rowerem jest tylko w Londynie i miastach akademickich, wszędzie indziej tylko samochód...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2019-04-14 08:57:44 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Wbrew pozorom sporo znajomych dojezdza do pracy rowerami.
Wszystko zalezy od polaczenia, odleglosci, nastawienia.
W pracy maja mozliwosc odswiezenia sie, czysta koszula i buty na zmiane w szafce, dobre ubranie p/deszczowe.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lamargo

Post #4 Ocena: 0

2019-04-15 11:06:16 (5 lat temu)

lamargo

Posty: 226

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Bath

Bristol to calkiem dobry strzal, po Londynie to jest najwiekszy tech cluster w UK. Znalezienie pracy z Polski moze zajac wiecej czasu ale nie jest niemozliwe. Interview przez Skype tez nie jest czyms dziwnym w firmach technologicznych.

Warto poczytac podlinkowane juz tutaj wczesniej tematy by sie dowiedziec wiecej o tym jak to wszystko dziala tutaj. A jezeli wysylasz i wysylasz i nie masz absolutnie odzewu to znaczy ze cos robisz zle. Moze to niedopieszczone CV (albo niezgodne z angielska forma), moze cos innego. Warto probowac i byc cierpliwym. powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

marcin2447

Post #5 Ocena: 0

2019-04-16 20:24:59 (5 lat temu)

marcin2447

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2019

Skąd: Bristol

Własnie jestem w trakcie rozmowy z firmą z Londynu ale z programowania. Na Cada dalej brak oddzewu.Bristol jest fajnie położony ponoć jedno z cieplejszych i najmniej deszczowych miast UK. CV przerobiłem na template UK(bez zdjęcia). Będę próbował dalej, też spróbuję się wczytać w już dostępne tematy na forum.Faktycznie warto nr Angielski dodać i tak sie skapną że teraz jestem w pl

[ Ostatnio edytowany przez: marcin2447 16-04-2019 20:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,