MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

To już czas żeby zmienić pracę?

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Okret2638

Post #1 Ocena: 0

2019-01-21 17:24:58 (5 lat temu)

Okret2638

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 21-01-2019

Skąd: Leeds

Cześć. Od jakiegoś czasu bije się z myślami czy nie zmienić pracy. Otoż pracuję w lokalnej mleczarni w małym miasteczku. Pracuje 5 dni w tygodniu, wolne mam piątki i niedziele. Co mnie w pracy irytuje? Nigdy nie wiem o której skoncze prace, zaczynam od 7:00 i często konczę o 18-19, czasami 20-21. Wszystko zalezy od maszyn, które czesto nawalaja. Praca jest glownie na zaladunku na dworze, ciaganie hakiem skrzynek z produktamki na tirach, 2-3 razy dziennie maszyna na ktorej srednio przerzucam 3,5 tony mleka na godzine, plecy wiadomo w jakim są stanie. Przerwy nie są płatne, żadnych nadgodzin, czasu na życie, ani jednego wolnego weekendu. Pieniądze też słabe, 330-350 funtów tygodniowo. Ludzi jest coraz mniej, mają klopoty ze znalezieniem pracownikow a co za tym idzie - my pracujemy coraz dluzej i wiecej. Zalety? Nie wiem, może fajna atmosfera i chyba przyzwyczajenie, bo to moja pierwsza praca w uk. Wiekszosc z nas jest tutaj zeby zaoszczedzic jakies pieniadze, ale gdzie czas na takie zwykłe zycie, jakis odpoczynek po pracy, cokolwiek. To juz czas zeby cos zmienic?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

inka144

Post #2 Ocena: 0

2019-01-21 17:30:58 (5 lat temu)

inka144

Posty: 768

Kobieta

Z nami od: 09-02-2011

Skąd: Melksham

Jesli zostala juz podjeta mysl, ze trzeba zmienic- to zacznij sie rozgladac.Lepiej juz w tej pracy nie bedzie. A jesli moze i bedzie- to Ty tego nie bedziesz zauwazal. Bo Twoje mysli sa juz zaabsobowane faktem, ze jednak jest tam nieciekawie dla Ciebie.
Najgorzej to zaczac- poszukaj ogloszen, napisz CV- na pewno sie uda!
Trzymam kciuki, powodzenia!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2019-01-21 17:37:52 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Zazwyczaj przerwy nie sa platne, ale to jest pol do godziny.
CO do nadgodzin, wszystko powinno byc w kontrakcie, byc moze stawka za nie jest taka sama, jak za standartowe godziny.
Przy pracy w godzinach, o ktorych wspominasz, trudno byloby sie zmiescic w typowym etacie, bez nadgodzin.

Zmienic prace zawsze mozna, Leeds jest spore i rownie duzo ofert.
Pytanie, czego szukasz, jakie wyksztalcenie, doswiadczenie (nie tylko formalne, w pracy zarobkowej) masz, jak jezyk.
Zawsze warto szukac czegos, pracujac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,