MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca na aplikacji UBER

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marob999

Post #1 Ocena: 0

2019-01-14 16:47:02 (5 lat temu)

marob999

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2019

Skąd: Londyn


"Co do zarobków , jak lubisz być niewolnikiem systemu , pracować po kilkanaście godzin dziennie by się utrzymać , to czemu nie 🤣
W Londynie jest mnóstwo normalnej pracy ..."


Wielim skąd masz informacje odnośnie zarobków? Masz znajomego który pracował w ten sposób? Czy to tylko zwykłe domysły?

[ Ostatnio edytowany przez: marob999 14-01-2019 16:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2019-01-14 17:23:17 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Widziałem kiedyś na grupie na FB jak chłopak chwalił się że zarobił 1000 w tydzień , później dodał że za 90 godzin a i od tego trzeba odjąć koszty samochody , ubezpieczenia , myjni etc ...
Teraz żeby dostać licencje PCO (taka wymagana jest przez Uber) musisz zaliczyć test z języka angielskiego plus jest jakiś mini test z topografii . Do tego musisz zdobyć DBS (zaświadczenie o przeszłości pod względem kryminalnym ) , sam samochód musi przejść test przez Transport for London by dostał licencje na przewóz osób .
Cris, ja wiem , że Polacy zrobią wszystko by zaoszczedzoc każdego funta . Chociaż miałem ostatnio kobietę ,Polke mieszkającą tu kilkadziesiąt lat . Miała na liczniku 6 funtów a dała mi 20 ... To był wyjątek . Taka ciekawostka . Myślę że w 2018 roku przewiozłem około 5 tysięcy klientów , może więcej . Zgadnij ilu Polaków ... 3 ! Słownie TRZECH 🤣🤔

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2019-01-14 17:27:37 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Patrzac z drugiej strony, tylko raz trafil mi sie polski kierowca mini cab, reszta to rozne nacje, malo rozmowne (kiepski angielski). A taksowkarze w black cab raczej lokalesi, ale rzadko korzystalam, glownie z Heathrow.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-01-14 17:46:39 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

juz tam Polacy...jak mnie to denerwuje jak slysze taka narracje

sluchaj Polacy zazwyczaj ciezko tutaj pracuja jestesmy tu doscy krotko mowie o mlodej emigracji ty jestes innym Polakiem? dawales po 20funtow napiwku przy kursach za 6funtow ?czy dopiero kasujac te napiwki zmienil ci sie punkt widzenia

napiwki daje bez problemu ale sa to maksymalnie 2 funty czy w restauracji czy w taxi czy za dowoz jedzenia nie oceniaj tak rodakow
swiat sie zmienia ktos wpadl na genialny sposob obnizenia kosztow przemieszczania sie jest to legalne i widocznie nie tak bardzo uciazliwe dla transportu bo w innym wypadku nie byloby to mozliwe zwlaszcz w miescie takim jak londyn

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2019-01-14 18:02:18 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Jest to uciążliwe . I to bardzo . Zakorkowane ulice , kierowcy nie wiedzący gdzie jadą , stwarzają zagrożenie w ruchu . Ale nie od dziś wiadomo że Boris Johnson I TFL przyjęły spore łapówki od ubera. To niby jest legalne ale było już zatrzymane przez nowy zarząd TFL i co ... Sędzina która rozpatrywała apelację ubera była widziana z szefostwem tej pseudofirmy... Tu w grę wchodzą pieniądze na wysokim szczeblu . Posłuchaj samych pracowników ubera, pracują bo pracują ale ile filmików jest na YouTube, ile postów na FB , że harują za minimalną . Wiesz jak to się nazywa? Psucie rynku pracy . Teraz pomyśl że ktoś wykona Twoja profesję bez żadnych kursów , szkół , certyfikatow za połowę ceny , otrzymując wynagrodzenie na poziomie dającym mu tylko przetrwać .... A Ty szkoliles się , zrobiłeś kursy i co?
Dla mnie uber nie jest zbytnią konkurencja bo i tak mi się drzwi w taxi nie zamykają (może teraz przez styczeń -luty jest gorszy okres). Ale denerwują mnie co wyprawiają na drogach i jak psują rynek pracy ... A korzysta na tym tylko twórca aplikacji i jego współpracownicy na najwyższym szczeblu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2019-01-14 18:18:19 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Teraz pomyśl że ktoś wykona Twoja profesję bez żadnych kursów , szkół , certyfikatow za połowę ceny , otrzymując wynagrodzenie na poziomie dającym mu tylko przetrwać .... A Ty szkoliles się , zrobiłeś kursy i co?"

chcesz wiedziec co o tym mysle jako klient ? : P bo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-01-14 18:38:25 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

No i bardzo dobrze, że takich klientów nie mam . Ludzie którzy wiedzą już jak działa Uber (zwłaszcza po wprowadzeniu Uber surge) , I jakie są stawki na prawdziwej taxi wybierają ta druga . Ktoś kto myśli że taxi jest droga chyba nigdy nią nie jechał . Łatwość dostępu , bezpieczna i szybka podróż . Dziękuję dowodzenia ;)
PS aplikacja na Black caby była już długo przed wprowadzeniem ubera . Teraz jest ich 3. Sam korzystam w dwóch jak nie ma roboty na mieście "z łapanki"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2019-01-14 18:46:51 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Nie wiesz tego ; ) nigdy nie jechalem uberem za to blac cabem po londynie 3x po prostu chce miec rozne opcje jezeli uber dziala i ma sie swietnie to nie wmowisz mi ze jest drogo hehe

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2019-01-14 18:55:49 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Panie , ja nikomu nie próbuje nic wmówić tylko przedstawiam rzeczywistość . Ceny w uberze potrafią być droższe niż w Black cabie gdy jest busy na mieście , pada deszcz , Uber podnosi stawki . Wielu Rodakom wydaje się że taxi to jakiś luksus i są drogie , a sam wiesz skoro jeździłeś to , że ceny są "ludzkie" i podobne do ubera na krótkich dystansach. Oczywiście na dłuższych to Uber jest tańszy . Pewnie dlatego większość moich tras to krótkie lokalne

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,