MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca na aplikacji UBER

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marob999

Post #1 Ocena: 0

2019-01-14 13:07:54 (5 lat temu)

marob999

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2019

Skąd: Londyn

Witam, planuje wyjazd do Londynu. Mam pytanie odnośnie pracy na aplikacji Uber.
Czy ktoś pracuje/pracował w ten sposób?
Jakie papiery należy im dostarczyć?
Ile trzeba zainwestować żeby rozpocząć?
Jakich zarobków mogę się spodziewać?
Pozdrawiam! :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #2 Ocena: 0

2019-01-14 14:06:28 (5 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Moze nie odpowiedzi na wszystkie pytania ale wiekoszosc mozesz znalesc pod linkiem:

Uber GB requirements

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2019-01-14 14:19:55 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Każdy może pracować na uberze. To dziwne , śmieszne czy żałosne ale przyjeżdża ktoś kto nigdy nie był w Londynie i może wozić pasażerów po tym mieście . Chyba nie muszę przedstawiać jak to wygląda na codzien... Strach na ulicę wyjeżdżać ... Co do zarobków , jak lubisz być niewolnikiem systemu , pracować po kilkanaście godzin dziennie by się utrzymać , to czemu nie 🤣
W Londynie jest mnóstwo normalnej pracy ...

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 14-01-2019 14:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2019-01-14 14:21:29 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja widze inny problem: samochod + ubezpieczenie. Przeciez klienci nie beda chcieli jezdzic Fiesta za 300 funtow.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2019-01-14 14:43:53 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

A ja widzę same problemy ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: 0

2019-01-14 14:56:39 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Każdy może pracować na uberze. To dziwne , śmieszne czy żałosne ale przyjeżdża ktoś kto nigdy nie był w Londynie i może wozić pasażerów po tym mieście .


I dobrze, nie musi znac Londynu bo aplikacja mu powie jak ma jechac. To znacznie lepsze niz jazda z kierowca co jezdzi zawsze tak samo niezaleznie od korkow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-01-14 15:02:39 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-01-14 14:56:39, AgentOrange napisał(a):
Cytat:

Każdy może pracować na uberze. To dziwne , śmieszne czy żałosne ale przyjeżdża ktoś kto nigdy nie był w Londynie i może wozić pasażerów po tym mieście .


I dobrze, nie musi znac Londynu bo aplikacja mu powie jak ma jechac. To znacznie lepsze niz jazda z kierowca co jezdzi zawsze tak samo niezaleznie od korkow.


Widać jak jeżdżą wg tej swojej aplikacji ... Przed każdym skrzyżowaniem zatrzymują się na środku bo nie wiedzą czy to już te lewo czy prawo czy dopiero następne . Ciekawe czy nawigacja mówi o jeździe pod prąd , czy w ulicę z zakazem wjazdu , widzę to na codzien. Poza tym chyba nie wiesz jak działa nawigacja w Londynie. Prowadzi zawsze na główne drogi , ewentualnie te poboczne ważniejsze , odgórnie nawigacja nigdy nie pokaże mniejszych rezydenkich ulic , to jest z góry ustalone . Prawdziwe taxi jak widzi korek zna każdy objazd , przez ulice poboczne , nawet i prywatne , wyłączone z ruchu publicznego . No a ceny często są podobne na krótkich dystansach w Londynie odkąd Uber wprowadził surge charge . Nie wspomnę o bus lanech czy ulicach przeznaczonych tylko dla autobusów i prawdziwych taksówek. Do tego oczywiście dochodzi dokładne sprawdzenie przeszłości kierowcy , co w przypadku ubera jest czysta loteria . No ale jak ktoś lubi stać w korku z kierowcą niewiadomego pochodzenia by zaoszczędzić dwa funty jego sprawa . Tylko z boku to wygląda komicznie
Wracając do tematu. Samochód musi spełniać najnowsze normy zanieczyszczeń , od 8kwoetnia w Londynie wchodzi strefa ULEZ która w przyszłości będzie rozszerzona na całe miasto . Po drugie ubezpieczenie komercyjne , pewnie jako nowy kierowca w Londynie będzie to duża kwota. Po trzecie uber wprowadza limit kierowców bo ma ich za dużo , już teraz zawiesza swoich pracowników za byle co bo TFL wprowadza limity na liczbę kierowców . Musisz mieć licencje PCO , to akurat nie trudne bo każdy może ją zdobyć , ale ile czasu to Ci zajmie , zapewne kilka tygodni .

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 14-01-2019 15:06 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #8 Ocena: 0

2019-01-14 15:08:17 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Ja mam same dobre doswiadczenia z Uberem w Londynie. Gdy spadl snieg (2 lata temu chyba) to uber jako jedyny jezdzil a blackcaby staly bo 1cm to za kleska zywiolowa.
Poza tym nie widze sensu aby za taka sama usluge przeplacac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marob999

Post #9 Ocena: 0

2019-01-14 16:14:15 (5 lat temu)

marob999

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2019

Skąd: Londyn

https://www.appjobs.com/pl/londyn/uber

Na tej stronie znalazłem wymogi dotyczące jazdy po samym Londynie, napisane jest że minimum rok jazdy jest warunkiem do podjęcia współpracy, orientujecie się czy ta informacja jest zgodna z rzeczywistością? Do tego słyszałem gdzieś o egzaminach weryfikujących znajomość języka Angielksiego, macie jakieś informacje na ten temat? Może jest tutaj osoba która pracuje w ten sposób?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2019-01-14 16:42:08 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jesli chcesz poznac miasto cos zarobic to moze uber eats?

jest taki anglik na yt kreci filmiki jak rozwozi jedzenie zarabia 500tygodniowo

ogolnie to tez bym wybral ubera rozumiem wielim twoj punkt widzenia ale gdybysmy jechali na impreze i mozna bylo troche zaoszczedzic a nie robilbys w branzy ciezko mi uwierzyc ze wybralbys black caba bo ma lepsza opinie : ) jak dla mnie tych taxowek jest zdecydowanie za malo w londynie 3 razy bylem i zawsze ta sama sytuacji jesli nie ma postoju to zlapanie taksiarza graniczy z cudem ale moze mialem pecha

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,