MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zawieszenie w pracy UK

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karolhsf

Post #1 Ocena: 0

2018-05-16 19:51:05 (6 lat temu)

karolhsf

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 16-05-2018

Skąd: londyn

Witam.pytanie odnośnie zabrania mi pieniędzy za 2 dni zawieszenia. Przyznałem się sam do tego iż podczas tego okresu tj połtorej tygodnia zawieszenia polecialem na 2 dni do niemiec zabrać auto które uzywałbym tutaj do dojazdu do pracy. Nie spoźniłem się nawet o 5 minut na rozmowę w sprawie powrotu do pracy. Wychodzi na to ze powinieniem siedziec w tym czasie w mieszkaniu i czekać na list. Proszę o wyjaśnienie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Saletra

Post #2 Ocena: 0

2018-05-16 21:00:26 (6 lat temu)

Saletra

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 04-10-2013

Skąd: Sudbury

"Wyjaśnienie" chyba powinieneś skierować do pracodawcy, jak zrozumie to co napisałeś bo ja jakoś nie kumam czaczy (brak logiki, błędy ortograficzne i stylistyczne). Byk za Bykiem...siadaj Pała !!! :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #3 Ocena: 0

2018-05-16 21:38:36 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

karol z tego co piszesz to można się domyśleć że zostałeś zawieszony w czynnościach (w pracy) ale nie zawiesili Ci wynagrodzenia za ten czas.
jednym słowem : płacimy Ci ale masz być do naszej dalszej dyspozycji aż do rozstrzygającej decyzji.
Tobie w tym czasie się ( bez zgody pracodawcy) zachciało wyskoczyć do Niemiec na 2 dni co pracodawca uznał że to nieobecność w pracy i za ten czas nie zapłacił.

Pracodawca miał podstawy aby tak zrobić ale paragrafu Ci nie wskaże, to tak jak byś w pracy nie miał co robić i się urwał na 2 godziny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,