MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wniosek o przeniesienie

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mirek3

Post #1 Ocena: 0

2018-03-15 17:08:39 (6 lat temu)

Mirek3

Posty: 33

Mężczyzna

Z nami od: 08-08-2017

Skąd: Liverpool

Witam,
Postanowiłem w pracy wnioskować o przeniesienie na inny dział.
Pracuję obecnie na dziale pakowania w dużej fabryce mebli biurowych a docelowo chciałbym przenieść się na dział montażu.
Prawdziwym powodem dla którego chcę się przenieść jest zła atmosfera na moim obecnym dziale oraz duży hałas który utrudnia mi komunikację i możliwość szlifowania mojego angielskiego.

Zastanawiam się jakie argumenty podać we wniosku by zostało to rozpatrzone pozytywnie. Dział do którego chcę się przenieść znam z nadgodzin które wielokrotnie przepracowałem właśnie tam.

Za wszelkie podpowiedzi serdecznie dzięki a i przy okazji proszę o sprawdzenie poprawności tekstu.

Dear Sir,

Transfer Request

I currently work as labourer on packing department but now I want to ask for being transferred to assembly department.

The reason for my request is (…;)

Thank you for reading my letter and considering my request, if you need any further information, please do not hesitate to contact me.

I look forward to hearing from you in due course

Yours sincerely

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #2 Ocena: 0

2018-03-15 17:58:26 (6 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Ja bym postawila na rozwoj, wiec jakos tak:

The work environment at (nazwa firmy) is exciting and challenging to me, and I believe that I have made many valuable contributions to the (nazwa dzialu) Department. I have learned a lot from the people I have had the pleasure of working with, and look forward to growing in my professional career here.

#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mirek3

Post #3 Ocena: 0

2018-03-15 18:16:53 (6 lat temu)

Mirek3

Posty: 33

Mężczyzna

Z nami od: 08-08-2017

Skąd: Liverpool

dzieki za odzew i wkład pracy ale nie widzę w twojej wypowiedzi argumentów za tym bym został przeniesiony. Bardziej to wygląda jak podsumowanie mojej dotychczasowej pracy.
Cóż może to przekształcę i jednak wykorzystam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #4 Ocena: 0

2018-03-15 18:55:33 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Jak mają brak pracowników do pracy to napisz tak jak jest ze w tym dziale są konflikty które Ci nie odpowiadają itd. Możesz dodać że doceniasz (lubisz) w tej firmie pracować ale jak nie będzie możliwości zmiany działu to będziesz zmuszony odejść.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mirek3

Post #5 Ocena: 0

2018-03-16 08:16:08 (6 lat temu)

Mirek3

Posty: 33

Mężczyzna

Z nami od: 08-08-2017

Skąd: Liverpool

Nie można powiedzieć że mają brak pracowników. Taka rozgrywka nie przyjdzie. Nie czuje bym był szczególnie cenny dla nich. Podanie piszę do managera który jest kolega mojego team leader który jest najbardziej problematyczny dla mnie. Dlatego też muszę rzucić jakimś ogólnikiem zamiast podać prawdziwą przyczynę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2018-03-16 09:19:51 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jak dla mnie to zapytanie dosc malo uprzejme, brakuje 'could/would'.
Co do powodow, sam wiesz, co mozna wpisac w ramach dzialow firmy, co daje Tobie i firmie taka zamiana, o umiejetnosciach np. technicznych, planowaniu, co lepiej sprawdza sie w montazu niz pakowni.
O znajomosci specyfiki drugiego dzialu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2018-03-16 10:04:40 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Napisz prawde, ze atmosfera w obecnym miejscu pracy zle wplywa na twoja i innych produktywnosc, a dzial w ktorym chcesz pracowac pozwoli ci sie skupic na pracy za ktora ci placa.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: +1

2018-03-16 20:23:11 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte



Dear Sir / Madam,

My name is XYZ and I currently work as labourer in [the Company's] packing department. I also often work overtime in our assembly department.

I would like to thank you for the opportunity to work and develop in both departments. At the same time, I would like to be transferred permanently to the assembly department.

I would prefer to avoid the noise of the packing department if possible, and I thoroughly enjoy the environment of the assembly department so this is where I specifically wish to work.

Since I have already been trained in the assembly department, I would make a valuable addition to the assembly team.

If you need any further information, please do not hesitate to contact me.

I look forward to hearing from you soon.

Yours sincerely,

XYZ

-----
To moja wersja Twojej wersji, moze sie przyda na cos. Pozdrawiam
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mirek3

Post #9 Ocena: 0

2018-03-16 20:53:23 (6 lat temu)

Mirek3

Posty: 33

Mężczyzna

Z nami od: 08-08-2017

Skąd: Liverpool

Dzięki za porady.
KatyD dziękuję bardzo.
Uważam że świetnie zawarłaś przekaz o który mi chodziło.
Zdecydowanie się przyda!
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #10 Ocena: 0

2018-03-17 01:29:04 (6 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Wrzuć "a" przed labourerem, przecinek przed "so" i wyślij KatyD pudełko czekoladek :-)

Zgrabnie napisane!

Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,