MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W pogoni za pieniadzem: job hopper

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

pantiktak

Post #1 Ocena: 0

2018-03-17 15:31:21 (6 lat temu)

pantiktak

Posty: 582

Mężczyzna

Z nami od: 15-11-2010

Skąd: Southampton

kiedyś chciałem pracować w biurze ale jak teraz przechodze przez nasze to nie widzę się tym jakoś po 10 godzin w monitorze, niby wystrojeni ciepło ale na dłuższą metę... nie wiem, zastanawia mnie na wynisłość ludzi stamtąd na tymi którzy pracuja w terenie lub na hali gdzie noon stop trzeba utrzymać ciągłość czegoś tam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-03-17 17:14:34 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Wynioslosc w ogole jest cecha dziwna...

Przypomnialo mi to mysl Czeslawa Milosza, cos w stylu:
Oprocz wyzszego wyksztalcenia wypadaloby miec tez srednie wyobrazenie, oraz co najmniej podstawowe wychowanie.

:-]
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #3 Ocena: 0

2018-03-17 17:36:48 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-17 15:31:21, pantiktak napisał(a):
kiedyś chciałem pracować w biurze ale jak teraz przechodze przez nasze to nie widzę się tym jakoś po 10 godzin w monitorze, niby wystrojeni ciepło ale na dłuższą metę... nie wiem, zastanawia mnie na wynisłość ludzi stamtąd na tymi którzy pracuja w terenie lub na hali gdzie noon stop trzeba utrzymać ciągłość czegoś tam


Jak chcesz połączyć biuro i utrzymywanie non stop ciągłości w czegoś tam ... jak to ująłeś, to polecam system coordinator ... ale to nie że polecam bo lubię, tylko polecam z twojego punktu widzenia ;-)

[ Ostatnio edytowany przez: Melanija 17-03-2018 17:38 ]

Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #4 Ocena: 0

2018-03-17 17:41:43 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-17 15:31:21, pantiktak napisał(a):
kiedyś chciałem pracować w biurze ale jak teraz przechodze przez nasze to nie widzę się tym jakoś po 10 godzin w monitorze, niby wystrojeni ciepło ale na dłuższą metę... nie wiem, zastanawia mnie na wynisłość ludzi stamtąd na tymi którzy pracuja w terenie lub na hali gdzie noon stop trzeba utrzymać ciągłość czegoś tam


Taka wyniosłość nie zależy od miejsca pracy, a od tego jakim kto jest człowiekiem.
Ale fakt, niektórzy tak wysoko noski noszą... I wiesz co? Jest to odwrotnie proporcjonalne do wiedzy i umiejętności.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2018-05-15 00:25:16 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Bylam tez dzis na rozmowie o prace. Przypominam sie w rozmowie ze ja na part time aplikuje. Siedzaca naprzeciwko blondynka z silnym wschodnim akcentem, nie wiem moze Rumunka bo nie umie wymowic mojego imienia mowi a to nie marnujmy czasu bo zaszla pomylka my szukamy na pelen etat. Zegna sie, wychodze.

Na zewnatrz podchodzi do mnie czarnoskory chlopak I zagaduje po angielsku czy ja tez po rozmowie. Mowi ze jego tylko spytala o dojazd I zapewnila ze sie zastanowi.
Nad czym ona sie zastanowi jesli w ogole nie pytala o moje umiejetnosci? To moje najkrotsze interview calego mojego zycia!

W domu mowie o tym facetowi a on na to, widocznie sie jej nie spodobal jego wyglad. She should have said, Sorry mate we do not employ black people here, we are an East European business. No I oczywiscie, w firmie same dziewczyny blondynki. Chocby farbowane ale jednak. Ale by slono placili za swoja dziewczynke z HR gdyby facet zaczal kwestionowac swoja najkrotsza rozmowe zycia :D
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,