MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W pogoni za pieniadzem: job hopper

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2018-03-05 13:03:43 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2018-03-05 08:58:24, Melanija napisał(a):
Cytat:

2018-03-04 19:20:44, Fisolka napisał(a):

Niestety z wymarzonymi zarobkami z reguly przychodzi wysoki poziom stresu i odpowiedzialnosci...

Niestety u mnie zarobki nie są adekwatne do poziomu stresu i odpowiedzialności :-/ raptem dali ze dwa funty więcej niż ludziom którzy dla mnie pracują.

Ja i maz celowo unikamy stanowisk kierowniczych. On byl kiedys kierownikiem w Polsce i zrezygnowal na rzecz bycia technicznym. Nie chcial spedzac czasu na spotkaniach o dupie maryni, wypelnianiu papierow, itp. Akurat w IT bycie kierownikiem nie robi takiej duzej roznicy w zarobkach, bardziej specjalizacja.

W poprzednim miejscu kierownik mial tylko 12% wiecej niz ja, a musial uzerac sie z ludzmi w Indiach i na miejscu za wiecej niz 12% wysilku wkladanego przez mnie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

queenOfChocolat

Post #2 Ocena: 0

2018-03-05 18:08:30 (6 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

nie zawsze stres przychodzi z kasa.
kiedys mialam pod soba 2 oddzialy. Stres byl bardzo duzy.. pracy jeszcze wiecej bo mialam odpowiedzialnosc za bledy tych oddzialow. Ze zdrowiem juz sie cuda zaczely dziac, ale zacisnelam zeby (wiedzialam ze warto, inaczej bym zmienila firme).
Teraz pracuje na wyzszym stanowisku w tej samej firmie, wieksze zarobki itp, niby pod soba wszystkie oddzialy firmy, ale praca w porownaniu do poprzedniej przyjemniejsza, mniejszy i inny rodzaj stresu, mimo wiekszej odpowiedzialnosci.
Stres zalezy od wielu czynnikow, m.in. od osob z ktorymi musisz wspolpracowac, czy wymagania gory sa adekwatne do twoich /grupy mozliwosci, itp.
moj partner co kilka miesiecy jest nagabywany by zostac glownym managerem oddzialu, za kazdym razem odmawia, bo zna stosunek gory do glownych managerow, jak ich cisna i wymagaja szczegolowych raportow codziennie, czasami co godzine, on takiego czegos nie zniesie, lubi po prostu przyjsc, zrobic swoje i isc do domu i o pracy zapomniec, zadna kasa tego warta nie jest



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2018-03-06 07:04:21 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-05 18:08:30, queenOfChocolate napisał(a):
nie zawsze stres przychodzi z kasa.


No wlasnie. Mnie daleko do poczwornej pensji wspomnianej w jednym z powyzszych postow ale ja podwoilam swoja pensje z 2015 roku a stresu jakby mniej...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2018-03-08 08:05:56 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Heej jutro mam rozmowe o prace za £40k. Znajac siebie to bedzie najblizej jak uda mi sie dostac, na pierwszy etap rozmow tylko, ale i tak sie ciesze. Okazuje sie ze zaden kurs nie byl mi potrzebny do takiego zaproszenia, po prostu kwestia lutu szczescia. No i odpowiednie doswiadczenie wczesniej. Praca podobna jak ta moja poprzednia za £23k.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-03-08 08:26:26 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #6 Ocena: 0

2018-03-08 09:51:10 (6 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

KatyD - powodzenia jutro!

Przy okazji tego watku pomyslalam o swojej karierze, zarowno tu, jak I kiedys w Polsce I doszlam do wniosku, ze zawsze mialam wlasnie szczescie, zawsze znalazlam sie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie I za kazdym razem trafialam na kogos, kto byl gotowy dac mi szanse.

Zycze wiec szczescia jutro *THUMBS UP*
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #7 Ocena: 0

2018-03-08 09:54:21 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

*THUMBS UP*
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #8 Ocena: 0

2018-03-08 10:39:52 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Powodzenia! Trzymam kciuki :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2018-03-08 11:32:10 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Powodzenia i niech inni idą w twoje ślady

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-03-09 20:43:57 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-08 09:51:10, espe-7 napisał(a):
KatyD - powodzenia jutro!

Przy okazji tego watku pomyslalam o swojej karierze, zarowno tu, jak I kiedys w Polsce I doszlam do wniosku, ze zawsze mialam wlasnie szczescie, zawsze znalazlam sie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie I za kazdym razem trafialam na kogos, kto byl gotowy dac mi szanse.

Zycze wiec szczescia jutro *THUMBS UP*


Patrzac na Twoje zdjecia zawartosci torebki wcale sie nie dziwie ze dawali Ci szanse!... :D

Ja dzisiaj bylam 1.5 godz na rozmowie. Dziele z recruiter podobne wspomnienia nauki gry w brydza od naszych wlasnych Babc.

:-]

Zobaczymy czy cos z tego bedzie.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,