MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W pogoni za pieniadzem: job hopper

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 3 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Fisolka

Post #1 Ocena: 0

2018-03-04 18:56:27 (6 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Dziekuje KatyD ale dzis widze to inaczej...
Poza tym mialam tyle samo do zaoferowania co inni kandydaci ale oni pokazali mi jak sie profesjonalnie sprzedac i uwydatnic swoje plusy.
Rzeczywiscie przygotowali mi profesjonalne i swietne CV ale...

Po latach okazalo sie, ze to byc moze stress i dlugie godziny pracy spowodowaly u mnie nieuleczalna chorobe serca i dzis nie planuje chwilowo wrocic do pracy, czas pokaze co bedzie dalej.
Chyba inaczej bym pokierowala swoimi wyborami wiedzac to co wiem po latch bardzo intensywnej pracy.
Wpadlam w pulapke 'niewolnika/pracownika' bo swietnie mi placili, zwiedzilam troche swiata i wydawalo mi sie, ze mam jeszcze mnostwo czasu na zycie prywatne i rodzinne.

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 04-03-2018 19:03 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Post #2 Ocena: 0

2018-03-04 19:20:19 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-04 18:49:21, Fisolka napisał(a):
Niestety z wymarzonymi zarobkami z reguly przychodzi wysoki poziom stresu i odpowiedzialnosci...


Ale czesto dotyczy to rowniez zajec nisko platnych. Ja jako koordynator w jednej firmie zabieralam telefon do domu po pracy i nieustannie bylam na standby. W Polsce bylam tlumaczem, kolezanka byla w sadzie bo zle cos przetlumaczyla i operator nowej maszyny stracil reke przez jej blad. Ja jakos nigdy nie mialam klopotow ale stres byl, np przy tlumaczeniu dokumentacji dla chirurgow. Nauczylam sie w tamtych czasach takich okreslen jak krezka o ktorej wczesniej nie wiedzialam ze istnieje. A jak uslyszalam po raz pierwszy o niszy nerki to myslalam ze nerka siedzi w jakiejs niszy wsrod organow wewnetrznych.
W tej firmie z ktorej odeszlam przez nieustanne telefony zastapila mnie dziewczyna ktora zrezygnowala z dobrze platnej pracy w City z powodu stresu. Wyobrazala sobie ze w nisko platnej pracy bedzie przekladac papierki z teczki do teczki. Oczywiscie juz odeszla z tej nisko platnej pracy gdzie tez chodzila do domu z telefonem na ktory sie mi skarzyla ze dzwonil kiedys o drugiej w nocy.

Natomiast stresujaca ponad moja wytrzymalosc jest praca w sprzedazy przez telefon :) Kiedys od takiej pracy ucieklam i teraz omijam sales szerokim lukiem. Ja wole pracowac we wsparciu, organizacji zaplecza. I wlasnie taka praca ma bardzo zroznicowane zarobki tutaj, z tego co widze.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #3 Ocena: 0

2018-03-04 19:20:44 (6 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

A pamietasz z ktorej firmy korzystalas?

CVGetinterviews.co.uk

Tyle, ze to bylo kilka ladnych lat temu i kosztowalo mnie £250.
Oni rowniez poprosili mnie najpierw o ogloszenia na ktore chce aplikowac aby ukierunkowac moje CV. Czyli trzeba najpierw zdecydowac w jakim kierunku chcemy sie rozwijac/pracowac.

Niestety z wymarzonymi zarobkami z reguly przychodzi wysoki poziom stresu i odpowiedzialnosci...

Cos nakombinowalam bo chcialam zamienic dwa posty w jeden i nie wyszlo....juz nie bede wiecej kombinowac!

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 04-03-2018 19:23 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Fisolka

Post #4 Ocena: 0

2018-03-04 19:33:45 (6 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:


Natomiast stresujaca ponad moja wytrzymalosc jest praca w sprzedazy przez telefon :) Kiedys od takiej pracy ucieklam i teraz omijam sales szerokim lukiem. Ja wole pracowac we wsparciu, organizacji zaplecza. I wlasnie taka praca ma bardzo zroznicowane zarobki tutaj, z tego co widze.



Wyglada na to, ze ty doskonale wiesz co chcesz robic!

Zarobki - zawsze znajdziesz ogromne zroznicowanie zarobkow, czasem wrecz niezrozumiale bo jak mozna oferowac za bardzo podobna prace 26K a innym razem 50K.
Czasem to wynik zamoznosci firmy a czasem w gre wchodzi podaz i popyt lub innym razem dlugoterminowe plany rozwoju firmy.
I co ciekawe - jako osoba prowadzaca interviews z nowymi kandydatami mialam wrazenie, ze trudno na rynku o ciekawych i nietuzinkowych kandydatow (tacy byli mi potrzebni).
Byc moze inni podobnie mysleli o mnie.

[ Ostatnio edytowany przez: Fisolka 04-03-2018 19:34 ]

,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Post #5 Ocena: 0

2018-03-04 21:22:07 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-04 19:33:45, Fisolka napisał(a):

Zarobki - zawsze znajdziesz ogromne zroznicowanie zarobkow, czasem wrecz niezrozumiale bo jak mozna oferowac za bardzo podobna prace 26K a innym razem 50K.
Czasem to wynik zamoznosci firmy a czasem w gre wchodzi podaz i popyt lub innym razem dlugoterminowe plany rozwoju firmy.
I co ciekawe - jako osoba prowadzaca interviews z nowymi kandydatami mialam wrazenie, ze trudno na rynku o ciekawych i nietuzinkowych kandydatow (tacy byli mi potrzebni).



Tak, wlasnie o tych roznicach myslalam, sa ogromne.

Ciekawe o tych rzadkich nietuzinkowych kandydatach :)
*THUMBS UP*
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2018-03-04 23:46:57 (6 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
I co ciekawe - jako osoba prowadzaca interviews z nowymi kandydatami mialam wrazenie, ze trudno na rynku o ciekawych i nietuzinkowych kandydatow (...)


To ja. Ciekawa i nietuzinkowa osobowosc:-8 I pracuje w care: / :-]

za 21+ rocznie z overtime'ami do 30tu.

To gdzie mozna zarobic te 50 kola z ta wyjatkowa osobowoscia?

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirabelka77

Post #7 Ocena: 0

2018-03-05 06:36:04 (6 lat temu)

mirabelka77

Posty: 621

Kobieta

Z nami od: 25-04-2007

Skąd: londyn

KatyD ja sie podpisuje pod tym co Fisolka napisala! Z wlasnego doswiadczenia wiem ze ukerunkowanie CV bardzo mi pomoglo. Tez wykonuje prace biurowa jednak dosc specjalistyczna I caly czas rozwijam sie w tym jednym kierunku ( lubie co robie) Tez sie zalicze do job hoppers I:-] podjelam moja pierwsza prace w tym zawodzie w 2010 roku w UK I teraz zarabiam 4x wiecej niz na poczatku:-)
Masz profil na LinkedIN? Jak czesto zmieniasz prace?
Powodzenia ! To sie da zrobic *THUMBS UP**THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: mirabelka77 05-03-2018 07:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2018-03-05 08:35:44 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Hmm 4 x wiecej niz minimalna £5.93 z roku 2010 to niecale £24 za godzine. Brawo. Wedlug mnie kluczem jest slowo "specjalistyczna"...

Swoja droga wczoraj znow aktualizowalam cv na CV-Library i wlasnie zadzwonil rekruter. Wlasnie z tej strony kiedys dzwonili do mnie wiec polecam. Ale poprosilam zeby zadzwonil po poludniu wiec na razie nie wiem co ma w ofercie - nadmienil ze ma kilka ofert. Milego dnia zycze wszystkim! :)

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 05-03-2018 08:54 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #9 Ocena: 0

2018-03-05 08:58:24 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-04 19:20:44, Fisolka napisał(a):

Niestety z wymarzonymi zarobkami z reguly przychodzi wysoki poziom stresu i odpowiedzialnosci...




Niestety u mnie zarobki nie są adekwatne do poziomu stresu i odpowiedzialności :-/ raptem dali ze dwa funty więcej niż ludziom którzy dla mnie pracują.

"BASIC PURPOSE: Positions in this job family are assigned responsibilities involving the coordination of a variety of administrative support or technical services related to providing information services and support for a management information system within a state agency or institution."

Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-03-05 12:49:11 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-04 23:46:57, galadriel napisał(a):
Cytat:
I co ciekawe - jako osoba prowadzaca interviews z nowymi kandydatami mialam wrazenie, ze trudno na rynku o ciekawych i nietuzinkowych kandydatow (...)


To ja. Ciekawa i nietuzinkowa osobowosc:-8 I pracuje w care: / :-]

za 21+ rocznie z overtime'ami do 30tu.

To gdzie mozna zarobic te 50 kola z ta wyjatkowa osobowoscia?




Gal, np Purosearch szuka Home Manager na Putney za 60k
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,