MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Spotkanie o NIN - problem

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Moniav

Post #1 Ocena: 0

2018-01-15 11:23:26 (6 lat temu)

Moniav

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 24-11-2017

Skąd: Londyn

Witam.

Nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na moje pytanie, więc mam nadzieję, ze pomożecie.
A mianowicie problem polega na tym, że dzisiaj dzwoniłam i umawiałam się na spotkanie o insurance, natomiast potem dzwonił chłopak i chcieli dać nam osobne terminy i w koncu tak sie namieszało, że nie znamy teraz daty spotkania. Jest jakaś możliwość żeby ją sprawdzić przez internet etc.?
WIem, że ma przyjść potwierdzenie na adres, ale tu prawdopodobnie pojawia się kolejny problem, bo ja dzwoniąc dostałam termin na dzien jutrzejszy, a chlopak poczatkowo tez jakos w tym tygodniu jeszcze, więc do czasu umowionego spotkania nie przyjdzie nam list.. I tu pada pytanie jak potwierdzić w inny sposób mój adres na rozmowie? A drugie jest takie, czy jeśli nie udałoby nam się na niej stawić przez to całe zamieszanie, czy możemy ponieść za to jakies konsekwencje?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2018-01-15 12:00:15 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Zadzwoń i zapytaj o datę w miejsce gdzie jesteście umówieni.
List nie jest już potwierdzeniem adresu.
Albo będą chcieli imienny rachunek albo nic.
Nie wiem, zakładam, że wypada zadzwonić jak nie może się przyjść, NIN musisz mieć- co powiesz umawiając się na kolejny termin?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2018-01-15 21:12:02 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak nie pojdziesz to nic sie nie stanie, osoby bezdomne tez maja NI, wiec adres nie jest warunkiem. Gdzies musza korespondencje wyslac i przy umawianiu spotkania pytaja o adres, zeby wiedziec gdzie wyslac na spotkanie, w jakim rejonie was umowic.

Zadzwon jeszcze raz i sprawdz kiedy macie termin.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,