MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nie rozumiem odpowiedzi pracodawcy...

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

FireWire

Post #1 Ocena: 0

2017-09-30 23:29:16 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Witam, proszę o pomoc w tłumaczeniu, bo nie radzę sobie.
Pracowałem na umowie. Dałem wypowiedzenie, na którym zaznaczył with effect 30 June. P45 zaznaczone leaving date 2 July. Z uwagi na pewne niejasności wysłałem list z prośbą o wyjaśnienie. Suma sumarum uzbierałem 9.5 dnia urlopu. Niby wziąłem 9. Pracodawca wyszczególnił jakie to dni.
W odpowiedzi od pracodawcy nie rozumiem:
You are therefore owed 0.5days holidays.
You finshed work on 1 July - you are owed 1 day in July.
You are therefore owed 2.5 hours overtime at time and half, 0.5 days holiday and 1 day pay for July 2017.

W lipcu nie dostałem wypłaty, 1 lipca jest sobotą kiedy to w moim grafiku mam wolne.

Jak mam rozumieć powyższe zdania?
Z góry dziękuję za pomoc. :)
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-09-30 23:58:56 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Ktos w kadrach wpisal Ci pomylkowo pozniejsza date a ze prosiles o wyjasnienie, przyznali ze przysluguje Ci wiecej urlopu. Czy ponizej w liscie masz informacje o wyplacie?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #3 Ocena: 0

2017-10-01 14:08:20 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Dziękuję za odpowiedź. Sprawa wyglądała następująco, że wypracowałem 23,5h nadgodzin. Zapłacone zostało za 21h - tak mam na payslip.
W liście wygląda to następująco:
On the June payslip you were paid an overtime of 21hours. Our records show that you worked overtime 4.5h and 19h which equals 23.5 hours. As you have alerady been paid 21 hours 2.5 hours is still outstanding for the month of June.

W dalszej części listu mam wyliczony urlop. Z wyliczeń wynika, że wypracowałem 9,13 dni urlopu co zostało zaokrąglone do 9,5 dni. Wykorzystałem 9 dni. W liście zostały wskazane, które to dni.

I następnie, to co wyżej:
You are therefore owed 0.5days holidays.(to zdanie poprzedza wyliczankę dni, kiedy wziąłem urlop)

Dni urlopu... i następnie.

You finshed work on 1 July - you are owed 1 day in July.
You are therefore owed 2.5 hours overtime at time and half, 0.5 days holiday and 1 day pay for July 2017.

Dalej nie rozumiem co się dzieje z tym 1 lipca połową dnia urlopu i 2,5h nadgodzin.

Z góry dziękuję za pomoc.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #4 Ocena: 0

2017-10-01 16:03:14 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Przejrzałem kwity, w formie o rozwiązanie stosunku o pracę, napisałem, ze skutkiem na 1 lipca.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2017-10-01 20:36:35 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

No i wyjasnilo sie. :) (You are owed = Nalezne sa Panu, zalegla jest platnosc na Pana rzecz)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #6 Ocena: 0

2017-10-01 20:58:27 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Dziękuję za odpowiedź, powinni mi zwrócić za te 2,5h plus pół holiday? Czy też 1 lipca?
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-10-02 12:19:03 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Tak, powinni przelac zalegle pieniadze :) Pozdrawiam
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,