MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy maja prawo wstrzymac wylpate?

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Monika1984

Post #1 Ocena: 0

2017-09-19 15:46:47 (7 lat temu)

Monika1984

Posty: 85

Kobieta

Z nami od: 07-01-2017

Skąd: Kingston

Witam. Mam maly problem. Kupilismy dom i musialam zmienic prace. Wydlalam email z 4 tyg wypowiedzeniem (tylko ta sciezke akceptuja w firmie). Przepracowalam 2 tyg a nastepne 2 mialam wypisany urlop. W niedz formalnie moj kontrakt mial dobiec konca a tu w pt niespodzianka, przysylaja mi rote na nastepny tydz. Po wyjasnieniach oczywiscie okazalo sie, ze emaila ponoc nie widzieli, co w tym bajzlu nie jest nowoscia. Ja oczywiscie zachowalam swojego i przeslalam im kopie, ktorej oni nie chca zaakceptowac. Domagaja sie zebym przyszla osobiscie i im udowodnila,ze byl wyslany co mi nie jest na reke bo zaczelam nowa prace i nie chce od poczatku brac wolnego i specjalnie marnowac dzien. Czy oni maja wogole prawo wstrzymac mi wyplate za te 2 tyg urlopu + jeszcze kilka dni niewykorzystanego urlopu? Dodam ze byl to kontrakt 0 godzin i oczywiscie w druga strone jak z umowionych 40 godz robilo sie 20 to nie widzieli w tym zadnego problemu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-09-19 15:50:55 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2017-09-19 15:56:55 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wyslalas maila z prywatnego konta czy sluzbowego?

Jak ze sluzbowego, to niech sobie sami sprawdza w systemie. Jak z prywatnego, to nie wiem jak masz im udowodnic osobiscie, to samo co mozesz przesylajac kopie wyslanego maila.

Nie rozmawialam z nikim, ze konczysz prace? Z managerem, itp?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Monika1984

Post #4 Ocena: 0

2017-09-19 19:46:57 (7 lat temu)

Monika1984

Posty: 85

Kobieta

Z nami od: 07-01-2017

Skąd: Kingston

No u nas wszystko zalatwialo sie meilowo, praca w terenie wiec do biura generalnie sporadycznie sie zagladalo. Dobra ostatecznie wezme wolne i tam pojade. Chodzi mi tylko o prawny aspekt, czy faktycznie maja prawo wstrzymac wyplate?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,