MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Licencja ochroniarska.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2017-08-19 20:48:13 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Hello again,

Mam fajna oferte pracy i potrzebuje licencje ochroniarska. Trudno to to zrobic?

Mialam juz kiedys kursy control and restraint i doswiadczenie tez (psychiatryk, domy opieki z challenging behaviour).

To jakis dluszy kurs jest, do szkoly sie chodzi czy jak to wyglada? Ile kosztuje i cczy latwo/ nielatwo?

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 19-08-2017 20:48 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2017-08-19 20:50:11 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Z tego co wiem są różne typy licencji , inne na ochrone w sklepie , inne na "stanie na bramce" a jeszcze inne na osobistego ochroniarza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2017-08-19 21:00:14 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Taka jak na bramce. W razie czego; )

Ale wlasnie mi podsunales mysl, przeciez mam kolegow co kiedys te licencje robili, to spytam co i jak tutaj. W sensie lokalnie gdzie oni to robili te kursy.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 19-08-2017 21:01 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-08-19 23:57:53 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

https://www.sia.homeoffice.gov.uk/Pages/training-qualifications-ds.aspx
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2017-08-21 22:47:30 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak, wlasnie myslalem nad zrobieniem "jakiegos" kursu, ktory w ogole pomoglby mi ewentualnie w przyszlosci na rynku pracy.
Bez wzgledu na kraj, jednak licencje z Wielkiej Brytanii sa bardziej ropoznawalne i akceptowane w innych krajach, zwlaszcza anglojezycznych.

Chociaz zdrowie padlo, to kwalifikacje chyba mam *CRAZY* Pytanie, jak od strony technicznej wyglada zdanie testu na odpowiednia licencje. Jak juz to chyba Security Guards bylby wystarczajacy...przepatrze i podziele sie wrazeniami.

Dzieki za link Katy :)

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 21-08-2017 22:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2017-08-22 00:44:17 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Dobra, to ty poczytaj, a potem stresc tutaj. Ja popytam w realu:-8 Moze znajda sie jacys ochroniarze na forum i wywiaze sie ciekawa dyskusja:-]

Nie, no ale jestesmy zsynchronizowani:-]
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #7 Ocena: 0

2017-08-23 22:26:20 (7 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Robilam licenje w zeszlym roku. Kurs na DS trwa 4 dni, jest mnostwo ofert w necie i ceny tez sa zroznicowane. Ja znazlam za 199 funtow. Przy wyborze kursu, trzeba sprawdzic, czy dana firma posiada akredytacje SIA, mozna to sprawdzic na ich stronie. Sam kurs to trzy dni teori pracy DS, troche podstaw prawnych. Jeden dzien poswiecony jest na techniki samoobrony. Ostatniego dnia organizowany jest egzamin w formie testu. Jesli sie chodzilo na zajecia i choc troche sluchalo, nie ma najmniejszego problemu z zaliczeniem. Po okolo 7 dniach otrzymuje sie certyfikat i mozna aplikowac o licenjce na stronie SIA. Koszt wydania licencji to 240 funtow, jesli sie aplikuje o wiecej niz jedna, to na kolejna licencje jest znizka 50%.
Wydaje mi sie, ze mam jeszcze gdzies ksiazki z kursu, jesli znaje, moge sie podzielic.

Kanoniermysle,ze w Twojej sytuacji lepsza by byla licenja CCTV, koszt jak wyzej, kurs trwa trzy dni, nie ma technik samoobrony. Masz szanse na znaleznienie fajnej pracy, gdzie ograniczona mobilnosc nie jest przeszkoda.
Jesli macie jakies pytania, to zapraszam i zycze powodzenia*THUMBS UP*
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2017-08-23 22:28:02 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ok, fajnie, jak najbardziej jakbys sie chciala podzielic. Dzieki from the mountains: )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #9 Ocena: 0

2017-08-23 22:31:04 (7 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

nawet znalazlam, mam w pdf i w mobi, wrzuc mi maila na priva, to Ci wysle
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jojter

Post #10 Ocena: 0

2018-04-23 11:40:36 (6 lat temu)

Jojter

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 23-04-2018

Skąd: Barking

Witam czy orientujesz sie gdzie taki kurs mozna zrobic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,