MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bolaca noga a zwolnienie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Postów: 63

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mat8621

Post #1 Ocena: 0

2017-06-12 18:27:42 (7 lat temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Witam. Od 3 tygodni boli mnie bardzo noga(stopa). W weekend ze jej zbyt nie przemeczam ustaje bol. Ale gdy jestem w pracy to on powraca. Zwlekam zeby isc na chorobowe,dlatego ze mysle ze przejdzie. Ale juz tak boli ze nie daje rady wytrzymac 8 h w pracy. Co najlepiej zrobic w tej sytuacji myslalem nad tym zeby wypisac sobie sick note a pozniej isc do lekarza po zwolnienie? Czy to dobry pomysl. Jesli tak to czy moge z internetu pobrac i wydrukowac sick note form?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2017-06-12 22:38:31 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie zwlekaj z wizyta u lekarza, bo bez sensu isc na chorobowe i trzymac kciuki ze przejdzie za tydzien, chociaz nikt nie zabroni ci probowac. Jak masz platne tylko podstawowe chorobowe to moze juz lepiej oplacaloby sie wybrac urlop.

self cert
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-06-13 08:20:23 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Czesc. Moja rada, jako czlowieka po operacjach ortopedycznych - stopa i kostka. Wezmy hipotetycznie, ze masz zmeczeniowe zlamanie w srodstopiu. To nie sa zarty I mozesz okaleczyc sie na cale zycie.
Daj spokoj z drukowaiem formularzy przez net. Natychmiast idz do GP. Zwolnienie dostaniesz of reki i na pewno skierowanie na rtg, byc moze do ortopedy. To zalatwi Ci ewentualne "problem" z drukowaniem sick note na 7 dni...Po co? Jesli jest problem - a jest - GP bez problem da Ci zwolnienie od dnia wizyty. Nigdy nie mialem problemow - wystarczylo powiedziec, ze w pracy krzywo patrza na zwolnienie na 7 dni, drukowane samemu.
To moze byc powazne, a wiec nie zwlekaj, ze szkoda Ci isc na chorobowe. Mi tez bylo kiedys szkoda. Of 2 lat prawie nie wychodze z domu, a jak juz to w ortezie i z kluami ortopedycznymi na morfinie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #4 Ocena: 0

2017-06-13 11:51:52 (7 lat temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Cytat:

2017-06-12 22:38:31, Adacymru napisał(a):
Nie zwlekaj z wizyta u lekarza, bo bez sensu isc na chorobowe i trzymac kciuki ze przejdzie za tydzien, chociaz nikt nie zabroni ci probowac. Jak masz platne tylko podstawowe chorobowe to moze juz lepiej oplacaloby sie wybrac urlop.

self cert


Dzieki. Pomyslalem, aby teraz wypisac sobie sick note a pozniej isc do lekarza, zeby ewentualnie zbadal stope i wypisal dalsze zwolnienie... W tym roku minelo mi 5 lat odkad pracuje na kontrakcie, wiec powinienem miec lepiej platne, a nizeli tylko podstawowe

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #5 Ocena: 0

2017-06-13 11:57:25 (7 lat temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Cytat:

2017-06-13 08:20:23, Kanonier30 napisał(a):
Czesc. Moja rada, jako czlowieka po operacjach ortopedycznych - stopa i kostka. Wezmy hipotetycznie, ze masz zmeczeniowe zlamanie w srodstopiu. To nie sa zarty I mozesz okaleczyc sie na cale zycie.
Daj spokoj z drukowaiem formularzy przez net. Natychmiast idz do GP. Zwolnienie dostaniesz of reki i na pewno skierowanie na rtg, byc moze do ortopedy. To zalatwi Ci ewentualne "problem" z drukowaniem sick note na 7 dni...Po co? Jesli jest problem - a jest - GP bez problem da Ci zwolnienie od dnia wizyty. Nigdy nie mialem problemow - wystarczylo powiedziec, ze w pracy krzywo patrza na zwolnienie na 7 dni, drukowane samemu.
To moze byc powazne, a wiec nie zwlekaj, ze szkoda Ci isc na chorobowe. Mi tez bylo kiedys szkoda. Of 2 lat prawie nie wychodze z domu, a jak juz to w ortezie i z kluami ortopedycznymi na morfinie.



Przerazilem sie teraz troche, tym co napisales.
Z tego co wyczytalem mam prawdopodobnie plasko-koslawosc stopy.
Mam to nabyte od dziecka. Kiedy bylem u lekarza jako dziecko lekarz stwierdzil ze nieladnie to wyglada , ale nic sie nie dzieje w tej stopie. Wydaje mi sie ze teraz kiedy jestem starszy stopa coraz bardziej jest zmeczona i dlatego boli. Musze jak najszybciej udac sie do ortopedy. Byc moze wkladki by cos pomogly. Dzieki za informacje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2017-06-13 13:06:48 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Czesc. Zatem rowniez mialem wade wrodzona I operacje, jako roczniak. Potem zero problemow. Gory, narty, wojsko... . Po wielu latach pracy w UK zaczelo sie od bolu kostki.

Pierwszy GP zignorowal mnie zupelnie. Na zasadzie, no juz tak musi byc.

Po czasie poszedlem jeszcze raz, gdy po jednej zmianie stopa zwiekszyla sie dwukrotnie. Skierowanie do ortopedy...czekanie...do kolejnego ortopedy...czekanie...wkladki, ortezy. Na koniec operacja na jedna stope I kostke, po Roku kolejna na druga stope - rekonstrukcja. 9 elementow metalowych w stopie. Niepelnosprawnosc.

Sam wyciagnij wnioski. To tylko moje doswiadczenie. Ale daj spokoj ze zwolnieniami na 7 dni. Tu chodzi o zycie w przyszlosci I jego jakosc. Moze u Ciebie to tylko przemeczenie...ale zawsze lepiej brac gorsza opcje. Jesli jest ok, to milo sie rozczarujesz. Zdrowia zycze i pozdro.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #7 Ocena: 0

2017-06-13 13:32:38 (7 lat temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Cytat:

2017-06-13 13:06:48, Kanonier30 napisał(a):
Czesc. Zatem rowniez mialem wade wrodzona I operacje, jako roczniak. Potem zero problemow. Gory, narty, wojsko... . Po wielu latach pracy w UK zaczelo sie od bolu kostki.

Pierwszy GP zignorowal mnie zupelnie. Na zasadzie, no juz tak musi byc.

Po czasie poszedlem jeszcze raz, gdy po jednej zmianie stopa zwiekszyla sie dwukrotnie. Skierowanie do ortopedy...czekanie...do kolejnego ortopedy...czekanie...wkladki, ortezy. Na koniec operacja na jedna stope I kostke, po Roku kolejna na druga stope - rekonstrukcja. 9 elementow metalowych w stopie. Niepelnosprawnosc.

Sam wyciagnij wnioski. To tylko moje doswiadczenie. Ale daj spokoj ze zwolnieniami na 7 dni. Tu chodzi o zycie w przyszlosci I jego jakosc. Moze u Ciebie to tylko przemeczenie...ale zawsze lepiej brac gorsza opcje. Jesli jest ok, to milo sie rozczarujesz. Zdrowia zycze i pozdro.


Wlasnie zaczyna mi to coraz czesciej dokuczac i musze cos z tym z robic, by tak jak napisales poprawic sobie jakosc zycia, bo to najwazniejsze.

Ja w przeciwienstwie mam do Ciebie mam to nabyte. Podobno bylem za maly jeszcze, by chodzic w sandalach i dlatego takstalo sie z noga

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-06-13 16:35:38 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #9 Ocena: 0

2017-06-13 16:54:50 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-06-13 16:35:38, ludzik50 napisał(a):
Mój znajomy kiedyś zignorował grypę i chodził taki schorowany do pracy na budowę.
Przeziębił grypę, dostał zapalenia mięśnia sercowego i serce tak się osłabiło, że musiał mieć przeszczep.
Przeszczep średnio się przyjął i kolega zmarł w wieku 33 lat w 2 lata po złapaniu tej grypy.
To tak dla Ciebie do przemyślenia / dalszego odwlekania wizyty u lekarza...


to jak moj ojciec, kiedys jako dziecko nie wylezal zapalenia pluc, stopniowo poszlo na serce az w wieku 41 lat dostal jakiegos zawalo-wylewu. 2 w ciagu jednego tyg. Lekarze mieli mu jakies leki w to serce wstrzykiwac gdzies na drugim koncu polski ale nie doczekal helikoptera. A dodam, ze mial 7 dzieci w wieku 19-4 jak zmarl, wiec nie ma co czekac tylko isc do lekarza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mat8621

Post #10 Ocena: 0

2017-06-19 18:25:29 (7 lat temu)

mat8621

Posty: 402

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2013

Skąd: Bristol

Chcialem sie Was jeszcze cos poradzic. Dzisiaj konczy mi sie SSP wiec jutro musialbym isc do pracy. Zwolnienia nie mam dlatego ze wizyte u lekarza mam dopiero w nastypny poniedzialek. Pani w recepcji powiedziala ze byc moze lekarz moze wypisac mi zwolnienie na tydzien wstecz. Nie wiem co w takiej sytuacji robic. Czy isc do pracy. Obawiam sie tylko ze po calym dniy chodzenia z noga bedzie to samo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,