MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-04-24 23:46:22 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Richmond, oczywiście szczegół i dla mnie tylko "kamyk do ogródka". Poważna firma nie ma kapitalu w wysokości funta. Ja jutro zakładam spółkę ltd i ściągam Polaków do UK, za 300 funtów na "wejście". Z wynajęciem grajdołu na biuro kłopotu nie będzie - za miesiąc w razie czego zamykam. I szukaj wiatru w polu. Wyjadę do Irlandii. Będę miał z czego. Super pomysł na życie. Do czasu, bo na końcu jest darmowy pobyt w pierdlu :-!.

A pracę będę im szukał w pobliskich magazynach, gdzie rotacja jest niczym na karuzeli i korzystając z usług innych, brytyjskich agencji (wakaty). Noclegi w hostelu za parę funtów. A potem niech sobie radzą na wolnym rynku, jak gdziekolwiek się załapią - wolny rynek. Oczywiście opłaty za wypełnianie najprostrzych formularzy o NIN i angielskie CV. A od każdego 600 stówek plus coś ekstra za aplikowanie o benefity, 100 naiwniaków ściągam w miesiąc - 18 tysięcy funciaków bez specjalnego wysiłku. W drugim kolejne - już 32 tysiące. Ekstra, nie? Nie ma jak wydoić naiwnych *YAHOO*.

Wszyscy zdrowi na umyśle wiedzą co zacz ta firma i nie ma co tutaj ich bronić - w stylu, no w końcu nie robią nic złego. Nikt nie każe im korzystać z ich usług *DONT_KNOW*.

Nie kur...trzeba bronić Rodaków - czasem ludzi naprawdę w życiowych tarapatach, a nie chować łeb w piasek. Mało gnojenia czasem mamy od Angoli, aby żerowali na naiwnych cwaniacy z Polski z edukacją na poziomie gimnazjum? To potem jest przyczynek jak traktują nas Anglicy czy Brytyjczycy w ogóle. "A pływajcie we własnym sosie - nie chcemy Was tutaj, przynosicie same kłopoty. Zorganizowaną przestępczość, zalew prostytutek wraz z alfonsami".

Mało cwaniaków najechało się do UK, bo kasa leży na ulicy.Prawda? Nie wspomnę o zwykłych kryminałach. Potem ból, bo Polaków nigdzie nie lubią :-!

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 24-04-2017 23:56 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-04-25 10:03:51 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Statement of capital, to nie jest kapital firmy. To jest liczba akcji wydana przy zakladaniu spolki limited. Na przyklad 100 akcji, dwoch wspolnikow na rownych prawach, kazdy ma 50% udzialu.

W reszte tresci postu nie wnikam, prostuje tylko kwestie formalne, zeby nie wprowadzac innych w blad w przyszlosci.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-04-25 13:50:41 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Ok, Richomd. Masz zapewne rację. Ja się nie znam na tym, bo żadnej firmy w UK nie zakładałem. A co do reszty napisałem co sądzę o takich akcjach. Więcej nie będę wchodził w temat, bo takich "kwiatków" jest w UK cała masa. Nie tylko made in Poland, ale też z innych krajów Europy Środkowej.

Każdy sam decyduje w jaki sposób szuka pracy w Europie, na ile zna język, wykształcił się...temat rzeka. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #4 Ocena: 0

2017-04-25 15:50:43 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

A tak na prawdę to i rdzenni też pięknie potrafią wydymać... Nie chce się mi opisywać znanych przypadków... ale nie można powiedzieć że Anglicy to sami dżentelmeni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2017-04-25 16:20:35 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Pewnie, zgadza się. Cwaniaków w żadnej nacji nie brakuje. Dlatego jeśli ktoś zaczyna przez agencje, to sprawdzone, duże kompanie. Z jakąś renomą.

Ja mogę polecić jedną z Manchesteru - akurat niewielka (angielska), dorabiałem u nich. Nie było problemów z wypłatami, miła obsługa, dużo ofert. Zarejestrowali mnie bez wizyty w biurze i słynnych "interview". Kasa bankowo co tydzień. Jesli bywały jakieś małe pomyłki, zawsze wrównywali. Zatem jak coś dajcie znać - podam namiar na forum, tym którzy mają kłopot z pracą w rejonie North West (Manchester, Liverpool). W końcu trzeba sobie pomagać *THUMBS UP*

Aha, nie dają pracy w zakładach, gdzie dominują Polacy czy Słowacy itd. Zatem język angielski musi być w miarę ok. Miejsca pracy dają czasem naprawdę super. Człowiek się nawet nie narobi. Pracowałem u nich na zastępstwie w ochronie - głównie podreptałem i zgłaszałem się przez krótkofalówkę, że "all ok" [:-}

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 25-04-2017 16:26 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,