MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z odzyskniem payslipow od pracodawcy pomocy !

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Gonzo9

Post #1 Ocena: 0

2017-03-19 19:39:49 (7 lat temu)

Gonzo9

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 19-07-2014

Skąd: Ealing

Odrazu przepraszam jezeli temat dodalem do nie wlasciwe rubryki.
W tamtym roku przez pare miesiecy pracowalem dla anglika, placil mi cis. Pracowalem u niego od kwietnia do listopada. Przesylal mi payslipy na czas. Potem odszedlem i teraz kolekcjonuje papiery do rozliczenia. Gosc zamknal "agencje" w styczniu bo koledzy mi napisali. Niestety nie mam z nim kontaktu zeby odzyskac papiery. Odrazu napisze ze podatek placil napewno bo mialem payslipy wszyatkie od niego niestety uusunalem je przez przypadej i teraz problem. Pytalem w biurze rachunkowym to powoedzieli ze to mozna sprawdzic w hmrc ale bede musial im placic. Czy ktos sie orientuje czy sam moge zadzwonic do hmrc i poprosic zeby mi taka informacje listownie wyslali ? Bardzo prosze o pomoc bo nie chce placic za cos co sam moge zrobic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-03-19 19:52:43 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gonzo9

Post #3 Ocena: 0

2017-03-19 19:54:45 (7 lat temu)

Gonzo9

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 19-07-2014

Skąd: Ealing

No oni mowili ze zaplace to oni gdzies zadzwonia ( podejzewalem ze do hmrc bo gdzie) i tam spardza ile zarobilem , ile podatku zaplacilem itd

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-03-19 19:56:10 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Chca oplate za swoj czas. Mozesz zadzwonic sam i uzyskasz dokladnie te sama informacje. Albo zarejestrowac sie online i sprawdzic samemu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2017-03-20 16:39:53 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Zadzwonić...jasne. Z tym, że to są informacje ustnie przekazywane, a więc "na gębę". Z rejestrowaniem się nie wiem - Panie powyżej opisały. Natomiast można po prostu napisać do HMRC i wówczas na papierze dostaniesz odpowiedź, zazwyczaj konkretną i bez żadnych opłat (bazuję na własnym doświadczeniu). HMRC nie pobiera opłat za udostępnianie Ci Twoich danych podatkowych, składkowych...ech. Twoi koledzy chcą kasę, bo najwidoczniej bardzo cenią swój czas. Tacy koledzy - samo życie :-|

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 20-03-2017 16:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,