MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Petycja - zniesienie opłat dla Polaków za wniosek o obywatelstwo UK

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-03-18 13:14:52 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #2 Ocena: 0

2017-03-18 14:07:53 (7 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

A tak wogole to coz takiego nadzyczajnego Polacy robia w UK, aby oczekiwac wzamian zniesienia oplat za przyznanie obywatelstwa?

Ta petycja to totalny niewypal wg mnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-03-18 16:42:50 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

12miko12 spędzę sam w domu, bo nie chodzę. Życzę miłej zabawy.

radzik77 - może niewypał i tak nie zniosą, ale podpisałem. Aby trafiła do Izby Gmin...że też Polacy tu są. Chociaż na ten moment mam zaplanowany wyjazd z UK (nie do Polski), bo Anglia wyszła mi już nosem. Podpisałem nie dla siebie, ale dla innych...widocznie nienormalny jestem, nie?

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 18-03-2017 16:44 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #4 Ocena: +1

2017-03-18 16:51:39 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Po prostu zrobiłeś "dym" i uciekasz. Podobnie jak ten kawałowy Jasiu, pierdnął, pani go wygoniła, on zdziwiony że smród został, a on na świeże powietrze musiał wyjść.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #5 Ocena: 0

2017-03-18 17:16:54 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Dym...? Bo dałem link do petycji? A na złośliwości o Jasiach i innych przypowieściach z morałem nie mam siły...zostaw przyjaciołom na imprezę. Błyśniesz, albo sam wcielisz się w postać Jasia.

PS. Gdzie uciekam? Możesz przybliżyć?

Aha, 12Miko12 - nie chciałem Cię urazić. Jeśli tak wyszło to przepraszam. Czasem tak wychodzi. Pozdrawiam.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 18-03-2017 17:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2017-03-18 17:25:23 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #7 Ocena: 0

2017-03-18 17:33:54 (7 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-18 16:42:50, Kanonier30 napisał(a):
...
radzik77 - może niewypał i tak nie zniosą, ale podpisałem. Aby trafiła do Izby Gmin...że też Polacy tu są. Chociaż na ten moment mam zaplanowany wyjazd z UK (nie do Polski), bo Anglia wyszła mi już nosem. Podpisałem nie dla siebie, ale dla innych...widocznie nienormalny jestem, nie?


Ja nie oceniam osob, ktore ja podpisaly. Po prostu uwazam, ze autor petycji nie przemyslal zbyt dobrze jej tresci. Pomijam juz styl i pisownie, bardziej chodzi o idee.

Jak ktos juz wczesniej zauwazyl, jest to samolubny gniot, ktory w pewnym sensie powinien zawstydzac. Przede wszystkim za chec wywyzszenia sie ponad inne nacje, ktorych wklad w rozwoj UK nie jest wcale mniejszy.

Ta petycja powinna byc zakopana w czelusciach internetu, tak aby nikt wiecej nie zobaczyl, ze ktos wogole wpadl na taki pomysl.

Odpowiedz Izby Gmin, choc nie sadze ze az tak daleko zajdzie, bedzie taka sama i slusznie.

[ Ostatnio edytowany przez: radzik77 18-03-2017 17:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

snerg64

Post #8 Ocena: 0

2017-03-18 22:12:01 (7 lat temu)

snerg64

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 18-07-2016

Skąd: 3rd Stone from the Sun

Ja natomiast dla rownowagi wezme lekko w obrone te petycje i temu podobne pomysly. Widuje i widywalem gorzej gramatycznie napisane i zredagowane teksty popelnione zarowno przez mniejszosci narodowe i etniczne jak i rodowitych z dziada pradziada tubylcow.
Dla mnie stanowia one summa summarum wartosc dodatnia gdyz swiadcza o checi bycia zaangazowanym w zycie publiczne kraju. Bez zbednego wglebiania sie w temat gdyz piszac na forum nijak idzie przekazac calosci z odpowiednim kontekstem aby nie wywolac w niektorych reakcji niewlasciwej powiem tylko:
latwiej wprowadzic rzadzacym legislacje niewygodne gdy tlum milczy.

Pozdrawiam zainteresowanych i zycze milego weekendu.
You might fail at something you don't like so you might as well take a chance at doing what you love.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kanonier30

Post #9 Ocena: 0

2017-03-18 22:15:36 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-18 17:25:23, ludzik50 napisał(a):
Ta petycja jest z d..py - ja bym poszedł dalej i wysłał petycję o zniesienie podatków dla polaków, o darmowe bony na ciderka dla każdego rodaka i wolne poniedziałki oczywiście :)
A tak na poważnie- kanonier, ile ty masz lat, 13?
Naprawdę nie widzisz jak debilna jest ta petycja?
Nie wstyd ci, że wszyscy w izbie gmin zobaczą te wypociny napisane w języku ponglish???


Sorry, przeczytałem początek jedynie. Zaufałem autorowi, że nie puszcza w obieg gniota z powodu błędów językowych. Szkoda, bo mógł się bardziej wysilić. No cóż...bywa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2017-03-18 22:21:15 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-18 22:12:01, snerg64 napisał(a):
Ja natomiast dla rownowagi wezme lekko w obrone te petycje i temu podobne pomysly. Widuje i widywalem gorzej gramatycznie napisane i zredagowane teksty popelnione zarowno przez mniejszosci narodowe i etniczne jak i rodowitych z dziada pradziada tubylcow.
Dla mnie stanowia one summa summarum wartosc dodatnia gdyz swiadcza o checi bycia zaangazowanym w zycie publiczne kraju. Bez zbednego wglebiania sie w temat gdyz piszac na forum nijak idzie przekazac calosci z odpowiednim kontekstem aby nie wywolac w niektorych reakcji niewlasciwej powiem tylko:
latwiej wprowadzic rzadzacym legislacje niewygodne gdy tlum milczy.

Pozdrawiam zainteresowanych i zycze milego weekendu.


Właśnie o tę wartość dodatnią mi chodziło, ale zabrakło elokwencji. Wiadomo, że Home Office nie zniesie opłat, choć te obecnie windowane co kilka miesięcy, to już lekko przesada - oczywiście mój prywatny osąd. Stąd może sam fakt petycji w Izbie Gmin powstrzyma dalsze windowanie cen za aplikację AN. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,