MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Petycja - zniesienie opłat dla Polaków za wniosek o obywatelstwo UK

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-03-17 10:04:59 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Ada, uprzejmie donoszę, że dubluję wątki, przez co denerwuję użytkowników. Proszę o ban i usunięcie wstawionych przeze mnie tematów. Niech wyjdzie wszystkim na zdrowie :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #2 Ocena: 0

2017-03-17 13:55:35 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Ja płaciłem, więc niech inni też zapłacą. Petycja z angielskim na poziomie sprzątacza toalet nic nie da. Poza tym dlaczego mają tymi wybranymi być Polacy? Co z innymi?

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 17-03-2017 13:56 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-03-17 15:00:28 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

No...jasne. Ty płaciłeś...wszystko w temacie. A u kogo słyszysz angielski na poziomie sprzątacza. Wyhamuj trochę i nie obrażaj tych, którzy mówią nawet gorzej od Ciebie. Rozumiem, że masz angielski na poziomie wyższego managementu *YAHOO* Taki lingwista jesteś? To gratuluje.

Poza tym, jakie to polskie, wstawiam link - podpisać, albo olać. Nie, nie musi być debata - "bo ja płaciłem", "ten powielił wątek"... Ludzie idźcie do pubu, wylejcie frustracje, albo obejrzyjcie mecz czy dobry film - może Wam para zejdzie.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 17-03-2017 15:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-03-17 15:38:57 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #5 Ocena: 0

2017-03-17 16:14:13 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-03-17 15:00:28, Kanonier30 napisał(a):
(...)
Poza tym, jakie to polskie, wstawiam link - podpisać, albo olać. Nie, nie musi być debata - "bo ja płaciłem", "ten powielił wątek"... Ludzie idźcie do pubu, wylejcie frustracje, albo obejrzyjcie mecz czy dobry film - może Wam para zejdzie.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Kanonier30</i> 17-03-2017 15:08 ]




Jaki biedny jesteś. Czy w pubie nie możesz frustracji wylać? Boisz się do pubu? Bo tam plebs a oni nie chcą Polaków... Jesteś pewien że to plebs nie chce imigrantów? Naprawdę uwierzyłeś że angielska Elita dała pospólstwu wolną wolę? Ja wiem że tak nie jest, wiem że Anglicy to szczwani ludzie. Nie da się ukryć że w Europie, w tej "naszej" części to politycy są krzywoprzysięzcami i mają krew na rękach. Pospólstwo wie że oni kłamią i robią to co chcą. Odwrotnie jest z politykami angielskimi... oni są z dziada pradziada i umieją tak pokierować motłochem, że motłoch się cieszy, że oni robią to co im pospólstwo wytyczy. Więc uważasz że warto pisać tę petycję? Toć to dla naiwnych...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2017-03-17 23:49:09 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Ani przekonywać Cię nie zamierzam. Olej i już...Nie podpisuj, z czym masz problem? :-?Z resztą uwagi się zgadzam - co do sposobu rządzenia motłochem. Trafnie ująłeś. Chociaż podkreślanie swego wszechwiedzącego ego "ja wiem, ja wiem..." trochę narcyzmem trąci. PS. Do pubu chodzę. Akurat nie plebs - no taki fart mam :)

A poza tym 12miko12 to masz coś do napisania czy tylko docinki? Na tym polega forum publiczne, aha. To już mnie oświeciłaś. Nieważne czy ma się coś do powiedzenia, grunt aby "pomielić jęzorem" i przy okazji komuś dowalić. Zuch jesteś.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 17-03-2017 23:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2017-03-18 00:01:16 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

A petycja do podpisania tutaj (do wrzucenia na przeglądarkę) ;)

https://petition.parliament.uk/petitions/183860?reveal_response=yes

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 18-03-2017 00:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #8 Ocena: 0

2017-03-18 07:44:07 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2017-03-17 15:00:28, Kanonier30 napisał(a):
No...jasne. Ty płaciłeś...wszystko w temacie. A u kogo słyszysz angielski na poziomie sprzątacza. Wyhamuj trochę i nie obrażaj tych, którzy mówią nawet gorzej od Ciebie. Rozumiem, że masz angielski na poziomie wyższego managementu *YAHOO* Taki lingwista jesteś? To gratuluje.

Polski i angielski mam znacznie lepszy od Ciebie.
Więc zaczynamy na dobry początek:
Cytat:
In current political situation in UK, Polish people do not know what will happened with them after Brexit.

The UK zamiast UK, happen to zamiast happened with.
Pierwsze zdanie i już 3 błędy.
Cytat:
Most of them are living and working in this country for more than 5 years.

Have been living zamiast are living. Drugie zdanie - 1 błąd.
Cytat:
They helped to built economy and infrastructure of Great Britain.

They helped build (bez "to" i zła forma czasownika). Trzecie zdanie - 2 błędy.
Dalej już wykażę się litością, bo chce mi się po nocce spać. W każdym bądź razie w tym tekście nie ma JEDNEGO zdania napisanego w sposób gramatycznie poprawny. Z reguły w każdym z nich są po minimum dwa błędy.
To nie jest list do pani Czesi z Burakowa Dolnego, ale petycja do rządu. Żeby nie można było napisać JEDNEGO zdania poprawnie? Co to jest???

Co do opłaty, to obstaję przy swoim zdaniu - w odróżnieniu od ludzi z krajów Trzeciego Świata, nie jesteśmy statystycznymi pasożytami. Co jest w nas takiego specjalnego, byśmy nie płacili za tę aplikację? Dlaczego inni obywatele UE mają płacić? Dlaczego obywatele Wspólnoty Narodów mają? Jesteśmy narodem wybranym czy co?

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 18-03-2017 07:52 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ie2ox4-2b

Post #9 Ocena: 0

2017-03-18 08:37:43 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-03-17 23:49:09, Kanonier30 napisał(a):
(...)To już mnie oświeciłaś. Nieważne czy ma się coś do powiedzenia, grunt aby "pomielić jęzorem" i przy okazji komuś dowalić. Zuch jesteś.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Kanonier30</i> 17-03-2017 23:59 ]




Bardziej chodzi o nie ośmieszanie się, nie wygłupianie itd. Jestem za poważnymi Polakami. Wygłupianie się na MW jest tolerowane, jesteśmy tu wśród swoich i nawet funkcyjni robią za klaunów. Ja na jakieś bzdurne listy, o ileś tam funtów- nazwiska nie wpiszę, tym bardziej że sprawa jest idiotyczna i przegrana.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #10 Ocena: 0

2017-03-18 10:34:15 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Temat samolubnej petycji jest nawet na ustach innych Europejczyków.
Wole podpisać europejska petycje, bo w większej grupie jest większa siła przebicia.
Puki co, jako społeczność 'gosci' nie wykorzystujemy możliwości jakie już tutaj mamy.

W lokalnych wyborach jak najbardziej możemy uczestniczyć, a nawet tego nie wykorzystujemy.. Mimo,ze tak jak do podpisania petycji, rowniez by zagłosować z domu nie trzeba wychodzić. Pomijam tutaj spacer do najbliższej skrzynki pocztowej.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 18-03-2017 10:36 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,