MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyjazd do Anglii do Pracy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AgentOrange

Post #1 Ocena: 0

2017-03-13 18:57:10 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Czytaj uważnie, napisałem "...zdaniem wielu Anglikow..."; to zdanie oznacza, że ja nie przekazuje swojej opinii a relacjonuję co inni mówią.

Można z tym dyskutować, ale faktem jest że robotnik sezonowy ze wschodu ma niższe koszty utrzymania w UK niż taki sam robotnik angielski. To prowadzi do tego, że rynek pracy jest psuty przez niskie oferty pracy, na który żaden z lokalnych by się nie zgodził zmuszając pracodawcę do podwyższenia stawki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2017-03-13 20:38:11 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no ok ziomek ale on sie pyta czy moze tu wjechac na dowodzie
a ty mu odpisujesz ze jest problem bo Angole cos tam...
kogo to obchodzi wczesniej mowili ze to wlasnie ok ze malo zarabiamy bo bierzemy malo platne prace ktorych nie chca anglicy

zawsze bedzie jakies ale trzeba robic swoje i miec wy....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2017-03-13 20:41:50 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Angole to moze w Angolii mieszkaja, nie w Anglii, zebyscie nie wyjechali na inny kontynent....:-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #4 Ocena: 0

2017-03-13 20:55:03 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2017-03-13 20:38:11, cris82 napisał(a):
no ok ziomek ale on sie pyta czy moze tu wjechac na dowodzie
a ty mu odpisujesz ze jest problem bo Angole cos tam...
kogo to obchodzi wczesniej mowili ze to wlasnie ok ze malo zarabiamy bo bierzemy malo platne prace ktorych nie chca anglicy

zawsze bedzie jakies ale trzeba robic swoje i miec wy....



Code:
 Czyli dla takich jak ja, co chcą wyjechać na jakiś czas do Anglii problem nie będie stanowił problemu?




A gdzie tutaj widzisz pytanie o dowód?

Oczywiście - dla zamożnej części społeczeństwa tania siła robocza jest po drodze - bo mogą kupić tanie ważywa w Tesco. Ale w tym referendum nie wygrali zamożni tylko ci mniej zamożni, którzy uważają że tymczasowi imigranci zarobkowi, tacy jak osoba pytająca, niszczą rynek pracy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2017-03-13 21:04:02 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Zobacz jakie pytania padly wczesniej gosc ma obawy czy wjedzie do uk nie pytal o to co mysla anglicy na jego temat chyba ze jestem slepy to wklej mi to i z gory przepraszam ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LenovoXX

Post #6 Ocena: 0

2017-03-14 07:21:01 (7 lat temu)

LenovoXX

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2017

Skąd: Londyn

Źle sformułowałem pytanie, przepraszam. Oczywiście chodziło mi o to czy wyjazd do Anglii nie będzie stanowił problemu ?
Bo tak właściwie to czy Brexit może mi zakazać wjazdu na teren Anglii ?
Jadąc tam nie poszukuje pracy, jest mi ona już zapewniona, także to też jest jakieś ułatwienie.
Głupio że kupiłem wczoraj bilety na wylot, mam nadzieje że nic się nie zepsuje :/

Przepraszam za charakter mojego pisania, ale nie jestem wcale w temacie brexitu, także nie wiem jakie będą konsekwencje jego nadejścia. Jestem tegorocznym maturzystą który ma szanse wyjechać do Anglii legalnie do zapewnionej pracy przez bliskich znajomych, także może być to dla mnie duża szansa na dobry start finansowy. Proszę o wyrozumiałość o moją prośbe w celu uzyskania informacji, bo w internecie czytając na temat brexitu ciężko wyciągnąć konkretne wnioski :/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2017-03-14 10:33:52 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Z tego co na dzisiaj wiadomo to w najgorszym scenariuszu nie bedziesz mial zadnych gwarancji na pozostanie w anglii z momentem zakonczenia brexitu czyli najwczesniej 2019 rok marzec

Wiec tylko pakowac tobolki I w droge

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2017-03-14 13:57:34 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Sorry.Ale politycy prawej strony Konserwatystów chcą ograniczenia migracji już w MOMENCIE wejścia Artykułu 50 (!). Zatem już, w marcu... . To czy kolega będzie mógł przyjechać (legalnie) do pracy za kilka miesięcy zależy w tym momencie od pomysłów Pani May i Jej koncepcji uszczelnienia granic. Nie będą czekać do marca 2019 cris - to na 100 proc. Poczytaj wypwowiedzi rządzących Pani Minister Home Office itd.. A ten typ gabinetu konserwatywnego się nie zmieni, bo wybory do Izby Gmin w 2020. Zresztą wątpę czy Partia Pracy ze swoim 'szalonym' liderem owe wybory wygra.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 14-03-2017 14:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #9 Ocena: 0

2017-03-14 14:06:14 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Heh...tak naprawdę to raczej kierunek z Wielkiej Brytanii brałbym pod uwagę. No chyba, że komuś odpowiada traktowanie na poziomie świni do roboty (bo np. NHS już nie dla Was, nie, nie...)I wcale nie piszę o tzw. powrotach do macierzy :-?. Pozdro.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 14-03-2017 14:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LenovoXX

Post #10 Ocena: 0

2017-03-15 07:12:38 (7 lat temu)

LenovoXX

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 10-03-2017

Skąd: Londyn

To widzę że nie tylko ogólnie w internecie zdania są kompletnie podzielone, ale tu też się z tym spotykam ;) Szkoda że nie ma żadnych dokładnych informacji ujawnionych, narazie możemy sobie tylko gdybać. Czas pokaże, co UK-owcy wymyślą mądrego....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,