MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Karty CSCS a kwalifikacje NVQ i inne pytanie związane z kartą

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

thendzor

Post #1 Ocena: 0

2017-02-08 20:03:03 (7 lat temu)

thendzor

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 08-02-2017

Skąd: Bristol

Witam,
Czytałem post o kartach ale ciężko to wszystko pozbierać w całość.

Mam ukończoną politechnikę na kierunku budownictwo z tytułem inżyniera oraz magistra inżyniera, będę starał się o pracę w zawodzie tylko zbieram informację co dokładnie potrzebuje.

1) mam dyplom z magisterki oraz suplement do dyplomu przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego w polsce, czy to wystarczy?
Dyplomu i suplementu z inżynierki nie mam, musiałbym szukać i tłumaczyć, czy jednak mgr wystarczy? Jakieś inne dokumenty dotyczące ukończenia szkoły są potrzebne?

2) Czy muszę ten dyplom przekazać do NARICu aby mi go zakwalifikowali?
3) Co z doświadczeniem, mam przepracowane 1,5 roku na budowie w Polsce w funkcji inżynier budowy (nadzór), czy muszę tłumaczyć jakoś świadectwo pracy? Starać się od pracodawców o jakieś referencję z potwierdzeniem tego co robiłem z przetłumaczeniem na język angielski?

4) Czy tłumaczyć jakieś kursy z Polski? Mam kursy do bezpiecznego usuwania azbestu, kurs Autocada, kurs bhp na budowie. Jak tak to czy coś poza tłumaczeniem z tym trzeba robic?

5) O jaką kartę mógłbym wg Was się ubiegać?

6) wiem że będę musiał robić jeszcze angielskie kursy (m.in.supervisor lub manager) ale to później, najpierw polskie kwalifikacje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Matt88

Post #2 Ocena: 0

2018-06-05 23:06:45 (6 lat temu)

Matt88

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 05-06-2018

Skąd: Hereford

Witam

Mam pytanie w zwiazku z twoim postem z przed okolo roku (dotyczacego karty CSCS i ogolnie pracy jako inżynier Budownictwa w UK)

Czy udalo sie jakos przebrnac przez te urzedowe sprawy no i oczywiscie jak z praca ?

Nie ukrywam ze stoje teraz przed bardzo podobnym problemem co Ty wtedy i bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje

mattsiem88@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,