MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nie mały problem w pracy, co dalej?

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Turefu

Post #1 Ocena: 0

2017-02-24 08:08:12 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Nie wydaje mi sie, zeby naprawde chcieli poinformowac wladze , bo jak by chcieli, to by juz to zrobili. Sadow nikt nie lubi.
Prawnik firmy moze sobie pisac, ze ukradlas, takie opinie i taktyki , ale w tym kraju obowiazuje zasada domniemania niewinnosci. Jesli podadza Cie do sdu, beda musieli przedstawic dowody kradziezy, a takich nie ma.
ACAS powiedzial prawde, to Twoj wybor, co zrobisz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-02-24 08:08:42 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

W pierwszym poscie napisalas, ze opuscilas stanowisko pracy na pol dnia czy iles godzin, nie na 2 minuty, zeby pojsc po pudelka:

Cytat:

Tego dnia gdy byłam na pikowaniu musiałam szybko zejść na pakowanie, bo było DPD (przesyłki, które mamy jak najszybciej spakować). Minął mi w sumie czas w ten sposob do końca zmiany.


Sadzenie sie bedzie duzo kosztowac, duzo wiecej niz te 600 funtow. Zajmie czas i straci sie na to nerwy. Trzeba sie zastanowic czy te 600 funtow jest tego warte. Autorka moze czuc sie niewinna, ale ma przeciwko sobie firme, ktorej nie szkodzi wydac pare tysiecy na prawnika. Ja to zrujnuje. Poza tym jak przegra, to moze miec jeszcze wpis kryminalny i bedzie miala w przyszlosci problemy.

Przydalaby sie tez informacja co to za firma, w sensie czy to jest duza korporacja czy tylko troche wieksza rodzinna firma, itp. Wtedy latwiej ocenic szanse autorki. Jak korpo, to przejedzie jak czolg i nikt okiem nie mrugnie. Wyskocza z ksiazka procedur, brakiem przestrzegania, ktore zaskutkowalo kradzieza, itp. Nawet jak nie udowodnia intencji czy pomocy tej osobie, to ciagle maja zlamanie procedury i straty.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,