MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

asd123

Post #1 Ocena: 0

2016-06-20 23:01:22 (8 lat temu)

asd123

Posty: 8

Mężczyzna

Z nami od: 31-08-2014

Skąd: a

Witam

Nie widziałem w którym dziale napisać więc wybrałem ten,jeżeli zły to z góry przepraszam.

Wymieniam prawo jazdy polskie na angielskie,wypełniłem ten formularz,dołączyłem dowód,prawko,zdjęcie,opłaciłem postal order i wysłałem wszystko do dvla. Po 2 tygodniach dostałem od nich kopertę ze zwrotem wszystkiego i listem w środku "you did not enclose fee". Oczywiście opłatę zrobiłem dobrą (43 funty na First full GB licence in exchange for a full EU/EEA or other non-GB licence.

Po prostu w polu gdzie trzeba wpisać cheque or postal number wpisałem zły numer,sugerując się angielskim forum,wpisałem ten z tyłu pod barcodem. Który numer na tym postal Order jest prawidłowy?Jest jeden w prawym górnym rogu,taki krótki,jeden z tyłu pod barcodem i jeden z przodu na samym dole,chociaz on jest podzielony na trzy części. I drugie pytanie. Chcą żebym odesłał im tą forme którą mi przysłali,już wypełnioną,ponieważ odesłali mi tą formę D1 z jakimiś pieczątkami i czerwonym kółkiem na tym numerze. Gdzie teraz mam wpisać ten poprawny postal number? skreślić ten stary i na dole wpisać nowy?

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź

[ Ostatnio edytowany przez: asd123 20-06-2016 23:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2019-02-05 21:15:01 (5 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Czy dalej trzeba przesłać im dowód/paszport?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2019-02-05 21:41:27 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-02-05 21:15:01, stanislawski napisał(a):
Czy dalej trzeba przesłać im dowód/paszport?


Tak, wysylasz ID I stare prawo jazdy.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,