MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Budowlaniec szuka pracy- "złota rączka"

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Anonim

Post #1 Ocena: 0

2005-01-18 10:32 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Witam, mam 33 lata i duże doświadzenie w branży budowlanej(ok.10lat). Słabo mówię po angielsku. Szukam pracy w UK. Mogę zabrać ze sobą drugiego fachowca. Szukam pracy na stałe, chcę póżniej ściągnąć żonę i dzieci . Czy może mi ktoś pomóc? Jestem zdecydowany na wyjazd, szybko się uczę więc język nie powinien stanowić problemu. Nie interesują mnie pośrednictwa pracy pobierające opłaty! :-]
Mogę robić remonty od podstaw, panele, kafelki, tapetowanie, sufity itd.... wysoka jakość i dokładność : grcobra@poczta.onet.pl">mgrcobra@poczta.onet.pl :-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #2 Ocena: 0

2005-01-18 11:43 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

proszę napisać sobie CV w języku angielskim i powysyłć do agencji pośrednictwa pracy, ale takich które nie pobierają opłat od potencjalnych pracowników ( płąci pracodawca)
pozdrawiam

Monika

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #3 Ocena: 0

2005-01-18 13:24 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Pisałem, mam CV i mogę jeszcze porozsyłać. Może znasz jakieś adresy pośredniaków????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #4 Ocena: 0

2005-01-31 17:57 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

mam mala firme budowlana i potrzebuje ludzi do pracy. czy ty juz jestes w uk a jak nie czy masz jak cos gdzie mieszkac jak przyjedziesz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

RobsonR

Post #5 Ocena: 0

2005-02-25 12:18 (19 lat temu)

RobsonR

Posty: 7

Z nami od: 07-02-2005

My też poszukujemy pracy za granicą, najchętniej w Anglii, Irlandii pilnie, od marca - kwietnia 2005. Jesteśmy 5-osobową brygadą murarzy, tynkarzy, stawiamy budynki od podstaw, wykonujemy wysokiej jakości tynki tradycyjne, lub gipsowe .Chętnie przyjmiemy poważne oferty, lub nawiążemy współpracę z firmą budowlaną na terenie Anglii, Irlandii.
Jesteśmy uczciwi, sumienni i dokładni, tworzymy zgraną ekipę, dobrze znającą się na wykonywanej pracy. Robimy również wykończenia łazienek, wraz z podłączeniem hydrauliki.
Jeden z nas ma wykształcenie wyższe i zna dobrze jez. angielski i niemiecki.
Jeżeli potrzebował by Pan takich ludzi to bardzo proszę o kontakt, Pan napisze mi może e-meila ilu pracowników mógłby Pan zatrudnić na początek w swojej firmie. Jeśli współpraca by nam się dobrze układała moglibyśmy przyjmować cały czas zlecenia. Chciałbym podkreślić, że obecnie jesteśmy w Polsce i najlepiej by było z zakwaterowaniem, oczywiście byśmy płacili za to, jeżeli Pan miałby dla nas pracę lub wie Pan gdzie moglibyśmy szukać pracy bardzo proszę o kontakt, pod numerem tel. ( 0048 )502277681 - Arek, lub 508212853 Robert, lub e-meil lutomierzynrobert@interia.pl. Pozdrawiam bardzo serdecznie i mam nadzieję, że Pan to przeczyta.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2005-02-25 13:32 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,