MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poszukuje konkretnej osoby

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

robertoo

Post #1 Ocena: 0

2005-01-05 00:15 (19 lat temu)

robertoo

Posty: 1

Z nami od: 04-01-2005

poszukuje konkretnej i zdecydowanej osoby na wspolny wyjazd do pracy w UK,mam zamiar poszukiwac pracy dopiero na miejscu bo jakos tym polskim agencjom nie wierze.pracowalem juz w niemczech ale tam teraz biednie sie zrobilo.wyjazd planuje na luty.jesli ktos jest zainteresowany prosze o maila omowimy szczegoly

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #2 Ocena: 0

2005-01-05 13:31 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Czesc

Wybieram sie do UK około 10 lutego, jak narazie staram się z tąd poprzez znajomych znalezc prace na wyspie, ponieważ mój angileski jest na kiepskim poziomie i było by mi ciezko na miejscu, ale jeśi jestes dobrej mysli mozemy sprobowac razem, jesli nieuda mi sie znalezc pracy poprzez znajomych. Jestem juz zdecydowany wyjechac z Polski. Jesli chcesz to zadzwon pogadamy. Pozdrawiam Artur nr tel 509112638

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #3 Ocena: 0

2005-01-13 20:01 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

WESCIE SIE DOBRZE ZASTANOWCIE JESLI NIE MACIE ZNAJOMYCH NA MIEJSCU I ANGIELSKIEGO W STOPNIU MINIMUM KOMUNIKATYWNYM TO ZAPOMNIJCIE O TYM WYJEZDZIE TU BEZ PRACY SIE DLUGO NIE POCIAGNIE WYNAJECIE POKOJU TO OK 50 FUNTOW NA TYDZIEN NI I TEZ ZARCIE JEST DROGIE MACIE KASY NA JAKIES MIESIAC MOZE WIECEJ JAK NIE TO LEPIEJ SZUKAJCIE PRACY PRZEZ AGENCJE W POLSCE BO AGENCJE W LONDYNIE I WOGLE W ANGLI CHCA KARTY C.I.S.,NUMERU PODATKOWEGO NAJLEPIEJ MIEC KONTO W BANKU,ANGIELKIEGO DO POGADANIA TU JES TEZ NIE ZAWESOLO JA TU SIEDZE JUZ 7 MIESIECY I ZEBY NIE MOJ WUJASZEK TO JUZ BYM DAWNO POJECHAL DO DOMU ON MI ZALATWI PRACE NA JAKIS CZAS A POTEM ZNOW BIDA I TAK W KOLO JAK JUZ CHCECIE JECHAC NA 100% TO DOBRZE SIE PRZYGOTUJCIE I KUPCIE ODRAZU BILET POWROTNY DOBRA RADA TRZYMAJCIE SIE

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #4 Ocena: 0

2005-01-19 15:23 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

mieszkam w anglii od 5 lat a przyjechalem sam na pale .nie strasz ludzi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,