MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polski notariusz – Londyn

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

abd_ul

Post #1 Ocena: 0

2014-10-30 14:39:15 (9 lat temu)

abd_ul

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 04-06-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2014-10-30 08:15:45, NoNickname napisał(a):
Cytat:

2014-10-29 09:39:40, abd_ul napisał(a):

Pisze z doswiadczenia, potwierdzenie podpisu dokonane w ambasadzie okazalo sie nic niewartym papierkiem u notariusza - I nie, nie chodzilo o przekazanie wlasnosci mieszkania tylko o udzielenie pelnomocnictwa w blachej sprawie. I placilem 26 funotw ;)



Może i piszesz z doświadczenia, ale - bez urazy - chyba nie wiesz co piszesz :-]

Rolą ambasady było wyłącznie potwierdzenie, że podpis na pełnomocnictwie do czegoś tam, faktycznie złożony został na tym dokumencie przez Ciebie, i tylko to!

Piszesz, że notariusz zakwestionował ważność pełnomocnictwa.
Wynika z tego, że dokument zawierał wady prawne, a za treść napisanego i złożonego przez Ciebie do potwierdzenia podpisu pełnomocnictwa ambasada nie odpowiada.



Zgadza sie, notaiusz z Pl przygotowal mi to pelnomocnitwo tylko po to zeby je potem zakwestionowac I odrzucic.
Polska w pigulce

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #2 Ocena: 0

2014-10-30 20:28:53 (9 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Coś ściemniasz kolego :-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2014-10-30 21:58:14 (9 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Kiedyś mnie jedna pseudonotariuszka z okolic Ealing Broadway ładnie załatwiła. .. chodziło mi o pismo do sądu o zrzeczenie się spadku... idiotka za pierwszym razem wpisała zły rok w dacie i sąd w Polsce odrzucił wniosek... zanioslem jej to pismo spowrotem z kłótnia ze wzięła kasę a napisać nawet poprawnej daty nie umie i z wielką łaską po kilku minutach poprawiła. .. drugi wniosek Sąd w Polsce też odrzucił bo idiotka źle sformułowała kilka wyrazów a poza tym Sąd uznał ze ma ona uprawnienia tylko w UK i jej akty są nieważne w Polsce hahaha tym sposobem musiałem przyjąć spadek którego nie chciałem, zrobiłbym jej koło d..y ale na szczęście dostałem spadek z dobrodziejstwem inwentarza a po drodze wyszło parę spisków rodzinnych i powody dlaczego niektórzy z rodziny chcieli się mnie "pozbyć" przy spadku, tak czy siak uważajcie na polskich pseudoprawników czy notariuszy w UK, niektórzy jak widać po moim przykładzie są niekompetentni bo jakby byli dobrzy w tym co robią żyli by w Polsce w luksusach i nie mysleliby o emigracji...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

abd_ul

Post #4 Ocena: 0

2014-10-31 10:30:48 (9 lat temu)

abd_ul

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 04-06-2013

Skąd: Londyn

ok, sciemniam, przeciez mam powod...
*ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #5 Ocena: 0

2014-10-31 22:03:43 (9 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

czy moze ktos sie orinetuje czy pelnomocnictwo notarialne honorowane jest rowniez przed sadem czy dziala tylko u notariusza? Czy sa jakies zakresy takiego pelnomonictwa? Bede wdzieczna za wszelkie informacje..
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jann12

Post #6 Ocena: 0

2017-03-29 15:23:18 (7 lat temu)

jann12

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2017

Skąd: Morecambe

Witam
Szukam notariuszy Polskich w okolicach LANCASTER.
Prosze o pomoc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #7 Ocena: 0

2017-04-10 16:32:46 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Macie doświadczenia z firmą Lex Trans? Opinie...? Chcę podpisać pełnomoctnictwo do sprzedaży nieruchomości,a do Polski nie polecę (nie pojadę) z racji niepełnosprawności/choroby. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2017-05-06 15:42:08 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Przepraszam za podpinanie się pod własnym postem, ale chcę się podzielić osobistym spostrzeżeniem. Kto chce skorzysta, kto nie chce - wolny wybór.

Ponieważ trochę zorientowałem się na rynku usług prawnych ( w tym chodzi o różnego rodzaju pełnomocnictwa, z klauzulami apostille itd) polecam udać się do brytyjskiego solicitors. Zapłacić nawet nieco więcej, ale mieć pewność zrealizowania usługi zgodnie z prawem brytyjskm, polskim i międzynarodowym.

Krótko mówiąc z polskich biznesów, mogę skorzystać jedynie z polskich sklepów *CRAZY*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 06-05-2017 15:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #9 Ocena: 0

2017-05-06 20:36:18 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-05-06 15:42:08, Kanonier30 napisał(a):
Przepraszam za podpinanie się pod własnym postem, ale chcę się podzielić osobistym spostrzeżeniem. Kto chce skorzysta, kto nie chce - wolny wybór.

Ponieważ trochę zorientowałem się na rynku usług prawnych ( w tym chodzi o różnego rodzaju pełnomocnictwa, z klauzulami apostille itd) polecam udać się do brytyjskiego solicitors. Zapłacić nawet nieco więcej, ale mieć pewność zrealizowania usługi zgodnie z prawem brytyjskm, polskim i międzynarodowym.

Krótko mówiąc z polskich biznesów, mogę skorzystać jedynie z polskich sklepów *CRAZY*

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Kanonier30</i> 06-05-2017 15:43 ]




Jeżeli podamy jakiegoś prawnika, to też musimy mieć tę informację zatwierdzoną przez notariusza z uprawnieniami międzynarodowymi?
Piszesz o jakiejś niepełnosprawności... ale nie podejrzewam, że ta niepełnosprawność pochodzi z głowy...
Myślę, że nudzisz się jak przysłowiowy mops i tu szukasz rozrywki...
Nie masz jakiegoś innego, bardziej przydatnego dla Ciebie pomysłu na spędzanie czasu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #10 Ocena: 0

2017-05-06 23:52:47 (7 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2017-05-06 15:42:08, Kanonier30 napisał(a):
Przepraszam za podpinanie się pod własnym postem, ale chcę się podzielić osobistym spostrzeżeniem. Kto chce skorzysta, kto nie chce - wolny wybór.

Ponieważ trochę zorientowałem się na rynku usług prawnych ( w tym chodzi o różnego rodzaju pełnomocnictwa, z klauzulami apostille itd) polecam udać się do brytyjskiego solicitors. Zapłacić nawet nieco więcej, ale mieć pewność zrealizowania usługi zgodnie z prawem brytyjskm, polskim i międzynarodowym.



Hmmm... coś wydaje mi się, że naciąłeś się na jakiegoś naszego rodaka "cfaniaczka", który ze zleconej mu sprawy wiedział jedynie to, jak oskubać klienta.

Sprawdziłeś wiarygodność tej osoby na stronie do której link zamieściłam wcześniej?


Cytat:


Krótko mówiąc z polskich biznesów, mogę skorzystać jedynie z polskich sklepów *CRAZY*



Ogólnie rzecz biorąc... ja też.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,