MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prawo jazdy kat c krok po kroku

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kamillm

Post #1 Ocena: 0

2014-10-25 06:01:52 (10 lat temu)

kamillm

Posty: 39

Mężczyzna

Z nami od: 19-08-2014

Skąd: barnsley

Witam jestem na etapie nauki na teory test na samochody ciezarowe. Mam juz brytyjskie prawko badania i provisional. Czy moglby mi ktos z wlasnego doswiadczenia powiedziec jak to jest dokladnie gdy zdam teorie? Nastepnie jest hazard perception i case study i na te testy moge przygltowac sie sam? Nastepnie jest egzamn teoretyczny z jazdy i cpc ptaktyka i zwiazku ztym czy musze specjalnie odvywac kilku godzinny kurs cpc ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #2 Ocena: 0

2014-10-25 08:07:52 (10 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

Witaj kolego, ja zdawałem tutaj w UK na prawo jazdy kat. C jakieś 6 miesięcy temu.
Do egzaminów teoretycznych przygotowujesz się sam. Polecam Ci, żebyś kupił sobie ksiązkę z pytaniami i do tego płytę gdzie są również pytania i filmiki Hazard Perception. Co do CPC Case Study, to kupiłem książkę, kosztowała 7f, ale kompletnie się nie przydaję. Ja w mojej szkole jazdy, miałem gratis CPC, i oni mi dali meteriał online, który bardzo jest przydatny. Kosztuje on 30f na 90 dni, jeżeli chcesz to mogę Ci podać link na pw.

Wiadomo, jak już pozdajesz, to musisz znaleźć szkołę jazdy. Jak coś to pisz, podpowiem.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kamillm

Post #3 Ocena: 0

2014-10-25 13:07:34 (10 lat temu)

kamillm

Posty: 39

Mężczyzna

Z nami od: 19-08-2014

Skąd: barnsley

Czyli po hazard perception i teori poszedles do szkoky uczyc sie jezdzic i case study na koniec zostawiles?i czy szkola jazdy tez przygotowuje do cpc praktyki ?

[ Ostatnio edytowany przez: kamillm 25-10-2014 13:58 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #4 Ocena: 0

2014-10-25 14:57:50 (10 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

Tak po teorrii i Hazard Perception poszedłem na jazdy odrazu. Case Study zostawiłem na koniec, bo jak wykupowałem lekcje jazdy to mieli promocje, i dali mi cały kurs CPC, czyli: materiały do nauki do Case Study, opłacali egzamin, oraz 3 godziny szkolenia do CPC Demonsstration test Module 4, oraz koszt egzaminu.

Na youtube, jest bardzo przydatny filmik do CPC Module 4. Ja jak poszedłem na szkolenie CPC Module 4, to już wszystko wiedziałem co i jak, ale i tak musisz wynająć ciężarówkę na egzamin.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kamillm

Post #5 Ocena: 0

2014-10-25 17:50:40 (10 lat temu)

kamillm

Posty: 39

Mężczyzna

Z nami od: 19-08-2014

Skąd: barnsley

Czyli praktyke mozna zdac bez zdania case study i zostawic teorie i praktyke na koniec tak ? A nie miales zadnych problemow ze zdaniem i jesli noglbys mi ppwiedziec na jakim poziomie jest twoj angielski poniewaz najbardziej boje sie modulu 4 gdzie raczej egzamn polega na przedstawianiu i tlumaczeniu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,