MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Koparko- ładowarka . Co trzeba zrobic zeby były ważne w Anglii?

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kamilekkk

Post #1 Ocena: 0

2014-08-29 20:27:15 (10 lat temu)

Kamilekkk

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 29-08-2014

Skąd: Ostrołęka

Witam . Jak w temacie posiadam uprawnienia na kop- ład 3 kategorii i nie wiem co zrobić aby były one ważne w Anglii . Czytałem na wielu forum i pytałem ludzi ale , nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi . Mógłby ktoś mi napisać co muszę zrobić krok po kroku aby były one w UK ważne . Uprawnienia zrobione w stycniu 2014 r . przez urząd pracy w PL . Mieszkam w Dewsbury . Liczę na konkretną i szybką odpowiedź . Z góry wielkie dzięki , Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

burzecg

Post #2 Ocena: 0

2014-11-14 18:13:16 (9 lat temu)

burzecg

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 17-07-2013

Skąd: cambridge

Witam
Nie wiem czy pytanie nadal aktualne, ale obawiam się, że nie ma możliwości zmiany uprawnień na angielskie. Przynajmniej ja o takiej opcji nie słyszałem a byłem w takiej samej sytuacji. To co mowią w PL, że uprawnienia są ważne w całej UE to bzdura. Ja zdałem angielski egzamin, przy czym osobiście polecam przerzucić się na gąsienicówke 360 (można od razu podejść do egzaminu na wszystkie kategorie tonażowe maszyn), gdyż jest na nie więcej pracy, przynajmniej w moim regionie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,