MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Planuje wyjazd do uk, pomocy

 

Postów: 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

arek_capricorn

Post #1 Ocena: 0

2004-12-12 18:30 (19 lat temu)

arek_capricorn

Posty: 1

Z nami od: 12-12-2004

czesc, mam 20 lat i planuje wyjazd z kolezanka do anglii do pracy.problem w tym, ze nie wiem, ode czego mam zaczac. wyladuje na lotniku i co dalej?znam anglieski na pozimie srednio zaawansowanym. bede wdzieczny za wszelkie wiarygodne i pomocne informacje na temat pracy i wynajmu mieszkania. prosze, piszcie, z gory dziekuje.pozdrawiam. ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #2 Ocena: 0

2004-12-12 19:28 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

spoko kolo nie martw sie za nocne usługi które bys mi swiadczył przez 6 dni w tygodniu jeden dzien bede odpoczywała daje mieszkanie ze mną oczywiscie i praca 7 dni w tygodniu za 600 funtów m-cznie co ty na to :)?????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #3 Ocena: 0

2004-12-12 20:25 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

badz ostrozny oszusci tez to czytaja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kwoka

Post #4 Ocena: 0

2004-12-14 21:25 (19 lat temu)

kwoka

Posty: 1

Konto zablokowane

Z nami od: 11-12-2004

Przemyśl Arku dobrze swój wypad.Jeśli to Twój pierwszy wyjazd przygotuj się lepiej na rewizję swojej opinii o średniozaawansowanym angielskim :)Troszkę za bardzo szafowane jest to hasełko "komunikatywny język".A język to żelazna podstawa,jeśli jedziesz kompletnie w ciemno.Powodzenia.
kfas

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Bolejko

Post #5 Ocena: 0

2005-01-02 01:13 (19 lat temu)

Bolejko

Posty: 4

Z nami od: 26-09-2004

Zanim wyjedzisz lepiej poszukaj jakiegos noclegu lub pracy bedac jeszcze w kraju. Jesli masz znajomych ktorzy mogliby cie przenocowac w UK to dobrze. Mozesz wtedy ruszyc na poszukiwania roboty. Nie przemyslany wyjazd moze okazac sie zgubny jesli niez znajdzesz w rozsadnym czasie pracy a pieniadze sie skoncza... wtedy pozostaje squat - ale nie polecam..

pokoje do wynajecia http://www.gumtree.com

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #6 Ocena: 0

2005-01-02 03:24 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Ze mną było podobnie sredni angielski i miałem mieć prace.A jak wszyszło nie ciekawie a mianowicie mój angielski jest tragiczny no przez to pracy nie miałem teraz jest prawie oki ale nie z agielskim zapisałem się do szkoły i szlifuje /szkoły językowe są darmowe/ wystarczy ją sobie znalesc. Ja miałem cieżko z pracą spać miałem gdzie w twoim przypadku proponuje się wstrzymać conajmniej do marca z moich informacji wynika że styczeń i luty są tu miesiącami przestoju jak jest naprawde to sam sie przekonam .Unikaj wszelkiego rodzaju propozycji pracy przez fora ponieważ przekręcą cie tak że nie będziesz mjał wrucić jak do kraju .jak szukać miszkania najlepiej przez polskie koscioły co to oznacza jest dużo normalnych ofert z pokojami druga sprawa to yellow page może troche szczescia .Sam siedze w manchester i czekam szukam lepszej pracy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #7 Ocena: 0

2005-01-02 03:28 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Ze mną było podobnie sredni angielski i miałem mieć prace.A jak wszyszło nie ciekawie a mianowicie mój angielski jest tragiczny no przez to pracy nie miałem teraz jest prawie oki ale nie z agielskim zapisałem się do szkoły i szlifuje /szkoły językowe są darmowe/ wystarczy ją sobie znalesc. Ja miałem cieżko z pracą spać miałem gdzie w twoim przypadku proponuje się wstrzymać conajmniej do marca z moich informacji wynika że styczeń i luty są tu miesiącami przestoju jak jest naprawde to sam sie przekonam .Unikaj wszelkiego rodzaju propozycji pracy przez fora ponieważ przekręcą cie tak że nie będziesz mjał wrucić jak do kraju .jak szukać miszkania najlepiej przez polskie koscioły co to oznacza jest dużo normalnych ofert z pokojami druga sprawa to yellow page może troche szczescia .Sam siedze w manchester i czekam szukam lepszej pracy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #8 Ocena: 0

2005-01-31 18:13 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

nie jedz w slepo najpierw znajdz sobie mieszkanie i nigdy nie plac za prace bo to nielegalne. ja tu jestem 5 lat jest wiele ogloszen mieszkan i pracy ale musisz sie miec gdzie zatrzymac na dzien dobry

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #9 Ocena: 0

2005-02-24 15:42 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

szkoły jezykowe sa darmowe?? - podajcie jakies namiary, jak sie zapisac? jakie polecacie? 8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,