MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mandat za parkowanie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2013-12-15 00:33:07 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2013-12-15 00:36:01 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Przepatrzyłem okolicę i o dziwo kamer nie ma, więc jak nie było mobilnej kamerki to luz tylko jeden "mandat"
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tomaszzet

Post #3 Ocena: 0

2013-12-15 00:36:31 (10 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

A jak tam wjeżdżałes, to skręcałes w prawo, czy w lewo?

Mogłes nie widzieć, jesli skręcałes w prawo.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 15-12-2013 00:40 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MamaMyszow

Post #4 Ocena: 0

2014-04-02 12:17:43 (10 lat temu)

MamaMyszow

Posty: n/a

Konto usunięte

Czy udalo Wam sie odwolac od mandatu za parkowanie? Jesli tak to jak cos takiego zalatwiac. Bede wdzieczna :-)

Na samej koncowce ciazy popsul nam sie odkurzacz. Czekalismy do soboty, bo wtedy moj mogl podwiezc mnie do sklepu i przeniesc odkurzacz. Argos, nie ma miejsc do parkowania, po kazdej stronie ulicy znak, ze nie wolno parkowac, chyba ze posiada sie niebieska nalepke. Sloik mi przeniosl pudlo z odkurzaczem do sklepu, a tam panowie pstrykaja fotki :-o poszlam z nimi pogadac, ze odkurzacz ciezki, ze popsuty, ze mam 4 dni do terminu i inaczej nie moglam, ale byli bardzo nieuprzejmi, wrecz odrzucajacy. Nie bylo tlumaczen. Pod sklepem nie wolno parkowac, nawet by dokonac zaladunku. Dostalismy mandat :-(

Potem o tym zapomnialam, w ferworze wszystkich obowiazkow. Teraz przyszlo upomnienie. Myslicie, ze mozna cos zdzialac???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Argosman

Post #5 Ocena: 0

2014-04-02 13:11:50 (10 lat temu)

Argosman

Posty: 479

Mężczyzna

Z nami od: 07-09-2010

Skąd: Basildon

Samo odwołanie to banalna sprawa, ale czy uznają za podstawne, to już inna bajka.
Ja się odwoływałem i odwoływałem ale nie dali się ruszyć. Miałem podobną sytuację, z tym że ja dostarczałem przesyłke prywatnym samochodem w Londynie, zatrzymałem się tam gdzie zwykle to robią auta dostawcze (tyle, że to zwykle vany). Na nic tłumaczenia, za to ładnie podziękowali za wpłatę *DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ciotkaluta

Post #6 Ocena: 0

2014-05-22 09:07:52 (10 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

Witam,dostałam mandat za złe parkowanie na lotnisku ale to była pilna sprawa i musiałam się zatrzymać na ulicy dosłownie na kilka sekund ( za mną jechał samochód z kamerką i pstryknęli foto).Chcę się odwołać ale nie wiem czy wpierw musze zapłacić karę i dopiero się odwoływać czy nie płacić i pisać do nich odwołanie? Jak do nich dzwonię to wciąż są zajęci i każą zadzwonić pózniej.
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

sokole-oko

Post #7 Ocena: 0

2014-05-22 09:22:23 (10 lat temu)

sokole-oko

Posty: 92

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-03-2014

Skąd: londyn

Ciotkaluta napisz do nich, poczekaj na ich odpowiedz i bedziesz wiecziec placic czy nie.
Na kazdym mandacie jest info odnosnie procedury odwolawczej. :-]
Warto walczyć o to samo co zawsze. O siebie. Żeby się nie dać sformatować, że trzeba zwyciężać, zarabiać, kupować. Nie dać się przerobić na szczura, tylko znaleźć niszę, dzięki której nie dasz się wrobić w cały ten śmietnik, który sączy w nas popkultura

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciotkaluta

Post #8 Ocena: 0

2014-05-22 11:50:47 (10 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

no a jeśli mam napisane że jak zapłacę w ciągu 14 dni od doręczenia mandatu to 50% kary mi umorzą to jak wpierw się odwołam to będę musiała zapłacić całość, bo nie zmieszcze się w terminie a w sumie najbardziej oto mi się rozchodzi żeby nie zapłacić nic a jak już to tę połowę tylko? a poza tym nie wiem jak to działa, ja płacę całość a pózniej mi zwracają czy od razu płacę 50 % bo jestem w terminie? :-)
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

ciotkaluta

Post #9 Ocena: 0

2014-05-22 11:59:29 (10 lat temu)

ciotkaluta

Posty: 208

Kobieta

Z nami od: 19-06-2013

Skąd: matlock

mam napisane tak:
" all appeals must be directed to APCOA in the first instance.The Independent Appeals Panel-POPLA,may be engaged as a final avenue of recourse once APCOA's appeals process has been exhausted"
a co to jest ten APCOA i POPLA ??
mam też napisane że ewentualnie zamiast zapłacic za ten mandat na stronie w necie moge wysłać czek na adres,który podali w liście i ten sam adres jest na składanie odwołania, to juz nie wiem co mam robić, pisac wpierw czy napisać i wsadzić czek od razu, kwota nie mała jak dla mnie :-(
marlena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

kardam

Post #10 Ocena: 0

2014-05-22 12:06:06 (10 lat temu)

kardam

Posty: 2127

Kobieta

Z nami od: 04-07-2013

Skąd: North East

Ciotkaluta, ja raz zaparkowałam na permint holder pod szpitalem, bo wszystkie parkingi były zajęte i nie miałam wyjścia (drugie było rezygnacja z USG :-D) i mandat dostałam. Zapłaciłam od razu tego samego dnia 50% kwoty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,