MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Samochod z PL do pracy w UK...

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Anonim

Post #1 Ocena: 0

2004-11-16 23:29 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

pytanie nastepujace...czy mozna uzywac samochodu przyprowadzonego z Polski do pracy w UK? Mam na mysli sytuacje, gdzie jako samozatrudniony swiadcze komus uslugi transportowe, jak wyglada to pod wzgledem ubezpieczenia? jesli macie jakies doswiadczenia w tej sprawie to piszcie..plizzzz

Ps. Czy zmienialiscie tablice na brytyjskie po trzech miesiacach? jesli tak to co z ubezpieczeniem...wiem ze bylo to juz poruszane ale nikt tego konca nie wyjasnil...

Dzieki...pa..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #2 Ocena: 0

2004-11-17 19:25 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Kurcze, mnie tez to interesuje..nie ma na forum nikogo kto pracuje jako kierowca zeby odpowiedziec??

Strusiu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anonim

Post #3 Ocena: 0

2004-11-29 23:09 (19 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

jezeli chcesz jechac do uk samochodem to jest to na poczatek najlepszy wybór. głownie ze wzgledu na ubezpieczenia i inne koszta.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Szwejk

Post #4 Ocena: 0

2004-12-18 20:16 (19 lat temu)

Szwejk

Posty: 1

Z nami od: 18-12-2004

Skąd: North London

Spokojnie...

To nie jest takie proste, nie jestem ekspertem ale w Polsce też nie mozecia swiadczyć uslug transportowych od jutra.

Jest cala kwestia spraw od zalozenia swojej firmy przez licencje na dodatkowych ubezpieczeniach konczac.

Chyba najlatwiej jest zaczac tzw. "man and a van", ale jak cos latwo zaczac tzn ze konkurencja jest duża i marże niskie, ale i tak lepiej niż 700 zl/mies.

Chcecie otworzyć biznes sprawdzcie strone www.businesslink.gov.uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,