MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca na wlasnym vanie.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 15

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

elemelek

Post #1 Ocena: 0

2012-09-02 18:44:05 (12 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

Witam. Jestem zainteresowany praca na wlasnym vanie, z racji monotonnosci w swojej pracy, z reszta powodow jest wiele. Obecenie pracuje na full time na kontrakcie. Chcialbym sie dowiedziec jak to jest. Widzialem kilka ogloszen na internecie, z zapotrzebowaniem kierowcow wlasnych vanow na self employed. Jak to wyglada?, wiem ze potrzebuje zakupic ubezpieczenie towaru. Niektore ogloszenia podaja do 70 dropow dziennie, wiec wiadomo raczej nie jest za lekko. Chcialbym sie dowiedziec, ile mniej wiecej kosztuje takie ubezpiecznie, bylem na kilku stronkach wypelnilem qoute, no ale nigdy cenny nie pokazuja, tylko wycena bedzie podana przez telefon, ja nie mam zabardzo czasu, poniewaz obecnie pracuje na nocki a w dzien spie. Czy do tego potrzebuje jeszcze zwyklego insurance? No i wiadomo, czy to sie oplaca? Raczej nie licze na jakies kokosy z tego. Raczej szukam, innej pracy, lubie jezdzic, jestem w stanie zainwestowac w swojego vana, no i nie boje sie ciezkiej pracy-(obecenie taka mam). Chcialbym zeby ktos mi przyblizyl jak taka praca wyglada. Dzieki pozdrawiam.

Dodam, ze mam ponizej 25 lat, wiec raczej praca bezposrednio w firmie, odpada z racji wysokiego ubezpieczenia, duzo ofert wymaga minum 25 lat...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #2 Ocena: 0

2012-09-02 18:52:44 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Myślę że konkretniejszych odpowiedzi znajdziesz na lokalnych forach multidrop driver'ów.
Kiedyś iałem taki przebłysk żeby sie do DHLa załapać.Przegrzebałem fora i realia ostudziły moje zapały.Ale to nie znaczy że Tobie akurat to nie będzie pasowało.
Nie chcę pisać bzdur bo może sie coś pozmieniało na loepsze.W każdym razie tam info będzie rzetelniejsze niż tu gdzie bedziemy sobie spekulować bo ktoś w aptece usłyszał od Goździkowej...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #3 Ocena: 0

2012-09-02 18:58:44 (12 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Mysle,ze na poczatek nalezy sie zastanowic na chcesz sie decydowac, na ciezka prace i dobra kase, czy poprostu na odbimbanie swojego i do domu na piwko. na wlasnym vanie mozna dobrze zarobic. ale tez trzeba ciezko pracowac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-09-02 19:06:00 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #5 Ocena: 0

2012-09-02 19:13:37 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2012-09-02 19:06:00, godfather78 napisał(a):

tu masz wiecej,

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/36/41898/praca-w-firmie-kurierskiej

moj kolega to ciagnal, mial kilka vanow, ale wiekszosc firm zaczela placic stala stawke za 1 przesylke i dal sobie spokuj, np. dpd 70 paczek dziennie to malo czasem maja po 120, firma moze cie latwo wyprostowac zainwestujesz w sprzet i bedziesz wozic resztki co sie komus nie zmiescilo, niektore firmy maja wymagania van nie starszy niz 3 lata, a zarobic nie dadza

Z tego co pamiętam to właśnie w DHL był wymóg ze auto nie starsze niż 3 lata.Wiec leasing i wymiana co 3 lata na nowe.Trzeba dobrze policzyc koszty żeby później nie szukac grosza.

Szczerze nic wiecej nie mogę podpowiedziec na ten temat.Kiedyś tylko jeden gość chciał żebym go zastapił bo na urlop jechał.Z racji tego że robiłem w Dominos i innych kebab shop'ach i miasto raczej znam wiec jako tako ogarnałbym przez 2 tygodnie ta robote.Chciał płacic 100 dniówki (ale czas nienormowany,muszę rozwieźć co jest do rozwiezienia) czyli chyba nie tak tragicznie chyba musi być ale ja gosciowi kosztów utrzymania się w interesie nie liczyłem to nie mam pojęcia ile tak naprawdę zarabia na tej robocie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2012-09-02 19:23:53 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #7 Ocena: 0

2012-09-02 19:49:27 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

dlatego fora tematyczne moga być jedynym miejscem gdzie można zasięgnąć jakiejś niarodajnej opinii

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #8 Ocena: 0

2012-09-02 21:03:01 (12 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

Nie jestem nastawiony na kokosy i bog wie jaka kase. Ale obecnie pracuje srednio 27 dni w tygodniu, nocki za niezbyt dobra kase. Do kazdej pracy podchodze powaznie, i daje z siebie wszystko, niestety czasami zastanawiam sie czy warto, dlatego mysle o takiej wlasnie pracy, robie sam na siebie, ile zrobie to zarobie.

Jutro bede jeszcze przeszukiwal jeszcze forum driverow, ale dzieki za odp. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mlody_leszczyk

Post #9 Ocena: 0

2012-09-02 22:08:05 (12 lat temu)

mlody_leszczyk

Posty: 1460

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2010

Skąd: Luton

Cytat:

2012-09-02 21:03:01, elemelek napisał(a):
Nie jestem nastawiony na kokosy i bog wie jaka kase. Ale obecnie pracuje srednio 27 dni w tygodniu, nocki za niezbyt dobra kase. Do kazdej pracy podchodze powaznie, i daje z siebie wszystko, niestety czasami zastanawiam sie czy warto, dlatego mysle o takiej wlasnie pracy, robie sam na siebie, ile zrobie to zarobie.

Jutro bede jeszcze przeszukiwal jeszcze forum driverow, ale dzieki za odp. :)

A w pozostałe dni tygodnia co robisz? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #10 Ocena: 0

2012-09-03 06:36:48 (12 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

Cytat:

2012-09-02 22:08:05, mlody_leszczyk napisał(a):
Cytat:

2012-09-02 21:03:01, elemelek napisał(a):
Nie jestem nastawiony na kokosy i bog wie jaka kase. Ale obecnie pracuje srednio 27 dni w tygodniu, nocki za niezbyt dobra kase. Do kazdej pracy podchodze powaznie, i daje z siebie wszystko, niestety czasami zastanawiam sie czy warto, dlatego mysle o takiej wlasnie pracy, robie sam na siebie, ile zrobie to zarobie.

Jutro bede jeszcze przeszukiwal jeszcze forum driverow, ale dzieki za odp. :)

A w pozostałe dni tygodnia co robisz? :-]



Jezeli Cie to interesuje to wyglada to tak, 14 nocek, 1 dzien wolny , 14 nocek 1 dzien wolny. Wszystko zalezy odemnie. Nie sa to przymusowe dni, chodze z wlasnej woli.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,