MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nie chca mi dac urlopu. pomoc

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 2 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Rivil

Post #1 Ocena: 0

2011-07-25 11:16:27 (13 lat temu)

Rivil

Posty: 2148

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: Reading

Rozchorowac sie mozna i z tym nie ma problemu.
Tylko ze sygnal polaczenia, gdy probujesz sie polaczyc z telefonem ktory jest w innym kraju jest inny niz sygnal polaczenia z tym samym krajem. Roznica jest subtelna ale latwo wykrywalna.
Tu bylem. Rivil Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2011-07-25 11:22:22 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Argosman

Post #3 Ocena: 0

2011-07-25 11:25:07 (13 lat temu)

Argosman

Posty: 479

Mężczyzna

Z nami od: 07-09-2010

Skąd: Basildon

Ten, kto pisze, że urlop bukuje sie najpierw chyba nie wie co mowi. To nie takie proste. U nas czeka sie na odpowiedz okolo 2-3 tygodni. W tym czasie ceny biletow rosna kilkukrotnie. Jest wiec wybor albo zarezerwowac bilety po normalnej cenie i pozniej starac sie o urlop na ten czas, albo starac sie o urlop i placic ile chca "tanie linie lotnicze". Generalnie nie wiadomo, która opcja lepsza. Kiedys czekałem na odpowiedź urlopu na Świeta 3 miesiące, bo się zasłaniali zmianami w firmie itd. Ostatni dzień mojego pobytu (dokładnie 2 godziny przed opuszczeniem firmy) dostaję odpowiedź odmowną. I co?
Po prostu tutaj nie rozumieją, że żebyśmy mogli spotkać się z rodziną w PL, musimy wiele rzeczy zaplanowac i trzeba nam trochę iśc na rękę.
Co do przypadku autora tematu, to wiem że urlopy dłuższe mają większy priorytet niż te krótkie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

zealot

Post #4 Ocena: 0

2011-07-25 11:48:22 (13 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

U nas urlopy się zawsze rezerwuje z dużym wyprzedzeniem, w szczególności te dwutygodniowe z prawie rocznym wyprzedzeniem.

Pracodawcę też trzeba trochę rozumieć. W dużej firmie jak 3 osoby w tym samym czasie bierze urlop to jest to prawie niezauważalne. Jak w małej firmie 3 osoby biorą urlop to może być to 50% pracowników i firma nie jest w stanie normalnie funkcjonować.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

kolezanka_szkla

Post #5 Ocena: 0

2011-07-25 11:56:30 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Argosman - u mnie w pracy kazdy ma w powazaniu, ze ja nie jestem Angielka. Na swieta nikt z nas urlopu nie dostaje. Ja rowniez. Nie widze powodow, abym oczekiwala jakiegos innego traktowania.

Urlopu nie dostalam dwa razy. W Polsce. Za kazdym razem tlumaczylam mojemu szefowi, ze dziecko chce do ojca pojechac (do Anglii). Myslisz, ze to kogos obeszlo? Dodam, ze urlop byl w grafiku urlopow od grudnia, a termin urlopu byl w sierpniu.
Zreszta - taki byl bezposredni powod mojego wyjazdu z Polski i z mojej firmy. Taki powod podalam w wypowiedzeniu.
"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2011-07-25 11:57:12 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2011-07-25 12:41:22 (13 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nigdy nie kupuje biletow na samolot lub nie rezerwuje wyjazdu, dopoki nie mam przyklepanego urlopu.
Dopiero jak mam na pismie potwierdzenie (email), to rezerwuje cos.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #8 Ocena: 0

2011-07-25 13:16:02 (13 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2011-07-25 11:25:07, Argosman napisał(a):
Ten, kto pisze, że urlop bukuje sie najpierw chyba nie wie co mowi. To nie takie proste. U nas czeka sie na odpowiedz okolo 2-3 tygodni. W tym czasie ceny biletow rosna kilkukrotnie. Jest wiec wybor albo zarezerwowac bilety po normalnej cenie i pozniej starac sie o urlop na ten czas, albo starac sie o urlop i placic ile chca "tanie linie lotnicze". Generalnie nie wiadomo, która opcja lepsza. Kiedys czekałem na odpowiedź urlopu na Świeta 3 miesiące, bo się zasłaniali zmianami w firmie itd. Ostatni dzień mojego pobytu (dokładnie 2 godziny przed opuszczeniem firmy) dostaję odpowiedź odmowną. I co?
Po prostu tutaj nie rozumieją, że żebyśmy mogli spotkać się z rodziną w PL, musimy wiele rzeczy zaplanowac i trzeba nam trochę iśc na rękę.
Co do przypadku autora tematu, to wiem że urlopy dłuższe mają większy priorytet niż te krótkie.

Racja... i nie... Ja bukuję wtedy, kiedy jest po temu najlepsza okazja, a nie kiedy ktos tego ode mnie oczekuje. Tzn. racja dotyczy wczasów, a nie rodziny w PL. Ta się akurat może dostosować do nas, Thomas Cook raczej nie. No i to, że mamy rodzinę w PL, to nasz problem. A co do swiąt to na miejscu firmy nie miałbym litosci. Wszyscy chcieliby wtedy jechać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #9 Ocena: 0

2011-07-25 15:38:06 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rivil

Post #10 Ocena: 0

2011-07-25 15:42:27 (13 lat temu)

Rivil

Posty: 2148

Mężczyzna

Z nami od: 05-01-2011

Skąd: Reading

Jak dla mnie sytuacja jest prosta.

Albo ryzykujesz i bierzesz sicka, albo przebookowywujesz bilet i tyle.

Niestety, jezeli masz taka sytuacje w pracy to musisz planowac z duzym wyprzedzeniem wyjazdy.
Oczywiscie mozesz isc do managera i przedstawic sytuacje, ze cos bardzo powaznego sie w Polsce stalo i musisz jechac. Twoja sprawa moze zostac rozpatrzona zupelnie inaczej.

Mam to szczescie, ze najdluzej na zatwierdzenie urlopu czekalem chyba godzine... fakt, ze mnie moga ten urlop cofnac :/
Tu bylem. Rivil Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,