MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sprzatam domy kobiet...ale nago lub pol nago..co sadzicie o tym?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 21 z 22 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 20 | 21 | 22 ] - Skocz do strony

Str 21 z 22

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2011-07-23 01:57:41 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

krakn

Post #2 Ocena: 0

2011-07-23 07:34:45 (13 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

hehe,

przypomniało mi się jak ileś tam lat temu poszliśmy na imprezkę z kolega, to było Budapeszcie.

Zasadniczo nie lubie i nie potrzebuje wssparcia przy pdrywaniu lasek, wiec sie w pewnym momencie rozdzielilismy.

faktycznie po kilkudziesieciu minutach spotkalismy sie przy bufecie i kazdy z nowo poznaną węgierką.

no i co tu dużo gadać, oni poszli sie bawic osobno my osobno, no i kazdy pojechał w swoją strone.
Najgorsze było to że goscia nie było całą niedziele, najpierw pomyślałem ze nie chce mi przeszkadzać i pewnie tez sie świetnie bawi, pod wieczór zaczęło mnie niepokoić, no ale mysle ... no moze mu dobrze.

Wrócił w poniedziałek nad ranem.

przez jakiś czas w ogóle nie chciał gadać gdzie co i jak, w sumie to nie wypytywałem, bo co tu gadać :))))

dopiero po jakimś czasie się wygadał, ze z tą śliczną niunią pojechał do niej, poprosiła go by poszedł sie umyć, jak wszedł do łazienki, tam czekało na niego 2 wielkich drabów.

poszarpali go, wytrzęśli i .... kazali wyprać wielką stertę prania!
Prał w wannie przez całą noc i niedziele, w nocy wywieźli go za Peszt i wyrzucili z samochodu.

można powiedzieć że też świadczył podobne usługi na golasa :)))))
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #3 Ocena: 0

2011-07-23 10:00:57 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Kajax123

Post #4 Ocena: 0

2011-07-23 11:42:26 (13 lat temu)

Kajax123

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 11-09-2009

Skąd: Sheffield

wszystko jest dla ludzi.rozne sa zboczenia ale jesli ktos tak lubi.choc najczesciej z takich serwisow korzystaja starsze panie ktore moga juz sobie tylko popatrzec.ha ha.dobre

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

amazingviolet

Post #5 Ocena: 0

2011-07-23 12:21:10 (13 lat temu)

amazingviolet

Posty: 503

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 29-09-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2011-07-19 10:48:51, cristianoo3344 napisał(a):
od pol roku tak dorabiam sobie,wyszlo troche przypadkowo,pewnego razu kolezanka w pubie mi powiedziala ze jej szefowa w pracy szuka mezczyzne ktory jej mieszkanie posprzata ale nago(tylko sprzatanie,zaden sex!)...no i skontaktowala mnie z nia...i tak zaczalem dorabiac,pozniej jej znajome zaczely mnie wynajmowac i tak sie zaczelo.slyszeliscie o tym zeby ktos tak zarabial,dorabial?i co sadzicie o tym?chore?normalne?


Dla mnie jesteś zwykłą męską d*****.
Fu!

Uwaga moderatora: Post edytowany przez moderatora.Przypominam! : Na forum nie wolno umieszczać postów lub tematów, które d) zawierają słowa powszechnie uznawane za wulgarne

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

no_wayy

Post #6 Ocena: 0

2011-07-23 12:26:27 (13 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Cytat:

2011-07-23 12:21:10, amazingviolet napisał(a):
Cytat:

2011-07-19 10:48:51, cristianoo3344 napisał(a):
od pol roku tak dorabiam sobie,wyszlo troche przypadkowo,pewnego razu kolezanka w pubie mi powiedziala ze jej szefowa w pracy szuka mezczyzne ktory jej mieszkanie posprzata ale nago(tylko sprzatanie,zaden sex!)...no i skontaktowala mnie z nia...i tak zaczalem dorabiac,pozniej jej znajome zaczely mnie wynajmowac i tak sie zaczelo.slyszeliscie o tym zeby ktos tak zarabial,dorabial?i co sadzicie o tym?chore?normalne?


Dla mnie jesteś zwykłą męską d****.
Fu!

D*** to osoba prostytuująca się, ewentualnie wredna lub złośliwa kobieta też jest takim mianem określana. Skoro on tylko biega na golasa a Ty jesteś chora jak komuś nie dopieczesz. Hmm dla mnie jesteś ....

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWW

Post #7 Ocena: 0

2011-07-23 12:41:45 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

marcinb

Post #8 Ocena: 0

2011-07-23 13:11:21 (13 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

Cytat:

2011-07-23 12:21:10, amazingviolet napisał(a):
Dla mnie jesteś zwykłą męską dziwką.
Fu!


Chyba lekka przesada. Co w tym takiego zlego?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oanie sie dobrze bawia, panowie swietnie wygladaja - dobra impreza jednym slowem
:-D:-D:-D
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer SkypeNumer gadu-gadu

NoNickname

Post #9 Ocena: 0

2011-07-23 14:42:24 (13 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Nie widzę nic szczególnie gorszącego w tym co robi autor.
Skoro tak lubi i sprawia mu przyjemność - to tylko można pozazdrościć,bo mało jest takich osób,które robią co lubią i jeszcze im za to płacą ;-)

A co do tego,czy zgodziłabym się,żeby to np.mój partner wykonywał tego rodzaju działalność,to... czemu nie?
Praca jak praca i tyle.
To,że ktoś ma do czynienia z nagością w pracy,wcale nie oznacza,że nie ma nic innego w głowie tylko sex.
Bo gdyby było inaczej,znaczyło by,że każdy ginekolog musi "przelecieć" pacjentke.

Któraś z forumowiczek wyraziła oburzenie - ciekawa jestem co sądzi o zawodzie ginekologa?

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Dwunasty

Post #10 Ocena: 0

2011-07-23 14:59:18 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

hihihi niezłe porównanie ...lekarz medycyny i sprzątacz z gołym tyłkiem...
:-o

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 21 z 22 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 20 | 21 | 22 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,