MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

CPCS Telescopic Forklift Operative?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

denny85

Post #1 Ocena: 0

2008-04-27 11:43:10 (16 lat temu)

denny85

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 26-04-2008

Witam. Chcialbym sie od was dowiedziec czy ktorys z was pracuje w takiej branzy a mianowicie.....operator teleskopowego wozka widlowego z karta CPCS TELESCOPIC FORKLIFT OPERATOR WITH CPCS CARD
poniewaz w najblizszym czasie mam zamiar zdobyc ta licencje i mam do was takie pytanie odnosnie tego jak latwo jest znalesc zatrudnienie w tej branzy i jak szybko taka prace mozna zdobyc i gdzie takiej pracy jest najlepiej wedlug was szukac i jaki jest zakres obowiazkow w takiej pracy i jak ta praca wyglada

prosze o pomoc pozdrawiam daniel ;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biznesmen1

Post #2 Ocena: 0

2008-07-15 18:48:51 (16 lat temu)

biznesmen1

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2008

niewiem jakie sa zarobki ale moge podesłac Ci stronke gdzie mozesz zrobic taka licencje : www.kursy-flt.prv.pl zapraszam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

denny85

Post #3 Ocena: 0

2008-07-17 22:36:12 (16 lat temu)

denny85

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 26-04-2008

ja juz mam licencje ale czekam na kate CPCS-ke to zajmuje jakies 4 tygodnie czasu (bo to zalezey od CITB a nie osrodka gdzie robilem kurs) kurs trwal 5 dni jeden dzien teoretyki health n safety a reszte 4 dni to manewrowanie takim truckiem po placu budowy rozne szykany itd itp a co najwazniejsze uzywanie funkcji teleskopu czyli podawanie materialow na okreslone wysokosci...

nie wiem teraz jak pracy szukac zagladam codziennie na stronie jobcentra w obrebie 50 mil dzwonilem do bardzo wielu agencji a oni mi proponuja po kilku dniach ze maja robote jako labourer za 6 funtow brutto... jednym slowem zalosne. i co takim klientom zrobic? mowie im ze ja na teleskopach chce robic lejba to ja bylem z poczatku jak do uk przyjechalem to oni na to ze ''we do not have anything at the moment sorry''

moze ktos wie jak takiej roboty szukac skutecznie? moze ktos przechodzil przez to co ja teraz ??

podzielcie sie doswiadczeniami

pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

carpmaniac

Post #4 Ocena: 0

2008-07-21 17:23:46 (16 lat temu)

carpmaniac

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 21-07-2008

witam, u mnie własnie jest na odwrót, mam licencje na wózki, ale nie mam tej karty CPCS, a teraz akurat są dwie oferty pracy z tym że każda ma wymaganą karte CPCS. Stawka w tych dwóch ofertach, to 10Ł/godz, czyli nie jest najgorzej. Powiedz mi gdzie można zrobic taką kartę, ile to kosztuje, i jak wygląda cała procedura. Moim zdaniem, to albo musisz byc cierpliwy w poszukiwaniach, albo zmienic rejon poszukiwań. Jeżeli masz możliwosc przeprowadzki, to szukaj ofert w całej Anglii, myśle że znajdzie sie ich o wiele więcej i za większą stawkę. Pozdro.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biznesmen1

Post #5 Ocena: 0

2008-07-21 17:33:47 (16 lat temu)

biznesmen1

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2008

www.kursy-flt.prv.pl tutaj masz wszyskie przydatne informacje robią uprawnienia na wózki widłowe,koparki,dumper,teleskopik itp i kartę CPSC . wszystkie zajęcia odbywają sie w sobotę i niedziele w Leeds i Londynie.
Sam robiłem polecam! ewentualnie można dzwonić pod nr tel: 07809140427 od 11 do 20 .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

carpmaniac

Post #6 Ocena: 0

2008-07-22 23:14:47 (16 lat temu)

carpmaniac

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 21-07-2008

Wolałbym to załatwic gdzieś w moich okolicach- Southampton. Zna ktoś ten rejon?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

denny85

Post #7 Ocena: 0

2008-07-24 17:29:45 (16 lat temu)

denny85

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 26-04-2008

wejdz na http://www.citb.co.uk/pdf/cardschemes/cpcs/full_list.pdf i tam sa wszystkie aktualne adresy osrodkow gdzie mozesz taka licencje zdobyc a ty bizmesmen1 na jakie maszyny masz licencje? i jak robota daje sie znalesc? i jak wyglada taka praca?

pozdrawiam ponownie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biznesmen1

Post #8 Ocena: 0

2008-07-24 18:11:00 (16 lat temu)

biznesmen1

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2008

ja posiadam aktualnie uprawnienie na wózek widłowy a 26 i 27-07-08 robie na koparkę nie wiem jak z praca w tych zawodach ale z tego co widzę to jest i to dobrze płatna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

denny85

Post #9 Ocena: 0

2008-07-25 14:54:44 (16 lat temu)

denny85

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 26-04-2008

Tez mam licencje ale jak w wyzej wspomnianym poscie efekty poszukiwania pracy sa bardzo marne nie wiem od czego to zalezy wiesz... mowie agencjom ze jezdzilem na teleskopach wczesniej ale bardziej im zalezy wlasnie na tej karcie CPCS (Trzeba ich klamac) bo innaczej roboty mial nie bedziesz chyba ze mieszkasz w takim regionie w uk ze z pocalowaniem reki odrazu biora a robiles juz na takim sprzecie wczesniej gdzies?? bo czasem a nawet zazwyczaj jest tak ze site managers chca miec wglad do twojej ksiazeczki z twoimi godzinami i doswiadczeniem (expirience logbook)

chlopie oczywiscie robote jest BARDZO LATWO znalesc zarobki tez sa dobre roboty jest multum ale na ekranie Twojego monitora jesli patrzysz w Internet

pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

biznesmen1

Post #10 Ocena: 0

2008-07-25 15:39:58 (16 lat temu)

biznesmen1

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2008


tak jeździłem już na takim sprzęcie w Polsce , jak zrobię uprawnienia na koparkę to automatycznie w najbliższym czasie robię też na kartę CPSC bo bez tej karty pracy nie dostane.

jeżeli potrzebujesz tą kartę CPSC to podałem Ci wyżej stronkę zrobisz sobie karte a potem ta firma pomoże Ci znaleźć pracę bez opłat oczywiście.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,