MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dla noworodka???

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2007-10-03 18:30 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja mam 6-letnią córcie i 3-miesięcznego chłopczyka i muszę powiedzieć, że córka miała kolki od 5 tygodnia do 12 tygodnia. Przestrzegałam diety na maksa i tak to nic nie dało. Mój synek nie ma kolki i jem prawie wszystko, oprócz potraw wzdymających i cytrusów. I jest super, karmie piersią a synek jest szczęśliwy.:-P Głowa do góry, nie wszystkie dzieci mają kolki, nie martw sie na zapas:-P
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Dodziunia

Post #2 Ocena: 0

2007-10-03 18:45 (17 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

Moj synek ma pol roku. Od poczatku jem wszystko nawet ostre i smazone, czekolade, cytrusy, naprawde wszystko. Maly jest zdrowy jak ryba, nie mial kolek i nie wiem co to nieprzespana noc, bo budzil sie tylko zjesc i spal dalej - zreszta nadal tak jest. Zycze powodzenia!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

kasiamartins

Post #3 Ocena: 0

2007-10-03 21:13 (17 lat temu)

kasiamartins

Posty: 442

Kobieta

Z nami od: 21-07-2007

Moja niunia miala kolki od samego poczatku mimo tego, ze przestrzegalam diety, dlatego warto zebys zaopatrzyla sie w INFACOL (podawalam go Olivii przez smoczek od butelki, zeby jej nie stresowac a ona myslala, ze to mleko :)). Kupujac wanienke osobiscie odradzam te, ktore mozna otworzyc w srodku, bo moja corcia otwiera go caly czas nozkami i wszystko jest mokre dookola. Nie zapomnij takze o pieluchach tetrowych bo malenstwu bedzie sie ulewalo. Doradzam rowniez termometr do wanienki, osobiscie kupilabym na Twoim miejscu butelke, nawet jezeli chcesz karmic piersia. Ja na noc sciagam pokarm i daje jej z butelki (wiecej zje, dluzej spi i nie bede miala pozniej problemu z odzwyczajeniem od piersi) polecam Tommee Tippee (smoczek jest uksztaltowany jak piers, wiec dla dziecka to bez roznicy). Reszte dziewczyny juz napisaly. Jakis problem to smialo pisz na gg lub e-mail. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

frelcia

Post #4 Ocena: 0

2007-10-03 23:14 (17 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Po pierwsze to gratuluje bycia "prawie" mama, a po drugie, moja niunia miala kolki, ale smialo lagodzilam je INFACOL-em, lub tez okladem cieplej pieluszki, oraz masazami.

Bardzo szybko dzialaja, wiec nic przerazajacego.

Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nicia

Post #5 Ocena: 0

2007-10-05 21:55 (17 lat temu)

nicia

Posty: 419

Kobieta

Z nami od: 15-10-2006

Skąd: Nottinghamshire

Będę musiała się zaopatrzyć w ten Infacol;-)Byłam ostatnio na zakupach i oglądałam odciągarki do mleka,więc moje pytanko jest takie.Jakiej firmy byście poleciły,nie chodzi mi o to żeby była droga,ale za przystępną cenę i dobra w użyciu:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dodziunia

Post #6 Ocena: 0

2007-10-05 22:03 (17 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

JA MAM AVENTA-JEST SUPER, CENA JEST WYSOKA W SKLEPIE, WARTO WIEC SPRAWDZIC NA E-BUYU

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Dodziunia

Post #7 Ocena: 0

2007-10-05 22:06 (17 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

WLASNIE SPRAWDZALAM NA E-BUYU. SA ROZNE W ROZNYCH CENACH I ROZNYCH FIRM. MOIM ZDANIEM NAJLEPIEJ KUPIC NIEUZYWANA, POZDRAWIAM

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

kasiamartins

Post #8 Ocena: 0

2007-10-05 22:08 (17 lat temu)

kasiamartins

Posty: 442

Kobieta

Z nami od: 21-07-2007

Wydaje mi sie ze nie ma sensu wydawac pieniadze na nowa. Lepiej kupic uzywana. Wejdz w ogloszenia Mojej Wyspy i napewno cos znajdziesz. Ja mialam uzywana i sie sprawdzila.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

jade_do_Anglii

Post #9 Ocena: 0

2007-10-05 22:52 (17 lat temu)

jade_do_Anglii

Posty: 1

Z nami od: 04-10-2007

Używany odciągacz???
Ohyda, może wszystko dasz dziecku second hand!!!
Lepiej zaoszczędź na swoich kosmetykach!
Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2007-10-05 22:58 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

ja też mam AVENT i jestem zadowolona.w pierwszych dniach jak jest nawał pokarmu to bardzo sie przydal.nowy kosztuje ok.27funtow nie jest to bardzo duży wydatek(moim zdaniem)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,