MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

SPOSOB NA MARUDE

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2007-06-02 11:29 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2007-06-02 13:11 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2007-06-02 13:17 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania_caterham

Post #4 Ocena: 0

2007-06-02 13:37 (17 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

Ale fajnego malucha masz ;-)

Mialam podobnie z moja corka jak byla mlodsza. Musisz przestac przychodzic do niego za kazdym razem jak sobie krzyczy. Pewnie potrafisz rozpoznac kiedy placze, bo ma taki kaprys, a kiedy naprawde cos sie dzieje (brudna pieluszka czy glod). On Ciebie po prostu probuje sobie podporzadkowac, zebys robila dokladnie to co on chce. Takie maluchy sa dosc cwane, chociaz moze sie nam wydawac, ze jeszcze nic nie rozumieja.
Mozesz tez sprobowac bumbo seat lub play baby nest. Bedzie mogl 'sam' siedziec, rozgladac sie i patrzec co Ty robisz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2007-06-02 14:07 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2007-06-02 15:06 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2007-06-02 15:17 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania_caterham

Post #8 Ocena: 0

2007-06-02 15:59 (17 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2007-06-02 15:06, Tlumacz_Ania napisał(a):
Aniu

Nie zgadzam sie z Toba. Niemowleta wcale nie sa cwane. to bledna szkola myslenia i dosc staroswiecka.



Aniu

Fakt faktem zwykle dziecko placze, bo cos mu sie dzieje. Ale taki maluch juz probuje manipulowac ... bo wie, ze jak zaplacze to mama przyjdzie. To nie jest wcale stara szkola myslenia ... rodzilam 3 lata temu i wszystkie pielegniarki mi to powtarzaly kiedy narzekalam ze Julka chce tylko na rekach ... watpie zeby sie od tego czasu tak wiele zmienilo. Matki zazwyczaj sa w stanie rozpoznac, kiedy dziecko placze z bolu a kiedy czegos chce. Placz z kolki i placz dlatego ze wlasnie polozylo sie dziecko w kolysce i mu sie to nie podoba jest zupelnie inny. To nie jest noworodek, ale juz 3 miesieczny bobas, ktory sie uczy i poznaje swiat. Moze nie lubi byc sam, bo u mamy na rekach wygodniej i ciekawiej. A moze ma poprostu kilka gorszych dni ... tak jak czasmi my.
Jesli masz jakiekolwiek watpliwosci i myslisz, ze moze plakac nie dlatego ze mu sie akurat chce troche pomarudzic oczywiscie udaj sie do pielegniarki srodowiskowej lub lekarza. Mozesz sprawdzic temperature sama i posmarowac dziasla zelem lub dac mu jakiegos gryzaka jesli myslisz ze to moga byc zabki (moja corka urodzila sie juz z jednym zebem ... wiec nigdy nie jest za wczesnie na zeby).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2007-06-02 17:26 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewasz32

Post #10 Ocena: 0

2007-06-02 18:27 (17 lat temu)

ewasz32

Posty: 28

Kobieta

Z nami od: 15-02-2006

Skąd: Newry

:-Dwitam.Malenstwo potrzebuje Ciebie i twojego ciepła wiec stąd ten płacz.Kiedy tylko poczuje pełne bezpieczeństwo wszystko dojdzie do normy.Stara szkoła twierdzi,że dziecko musi płakać i nie należy za każdym razem reagować bo musi się wypłakać.Nie zgadzam się z tym.Biegałam i reagowałam za każdym razem a teraz moja 6-cioletnia córcia jest radosną dziewczynką czującą poczucie bezpieczeństwa.Musisz przetrzymać ten okres a sama się przekonasz, że jesteś mamą szczęśliwego dzidziusia.Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,