MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wakacje w Polsce? Jakies pomysly?

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ania_caterham

Post #1 Ocena: 0

2007-05-20 17:29 (17 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

W tym roku doszlismy do wniosku, ze chyba juz nawyzszy czas spedzic wakacje w Polsce. Jestesmy rodzina 4 osobowa (2 doroslych i 2 dzieci w wieku 3 i 15 lat). Chcielibysmy pojechac nad morze. Szukalam w wyszukiwarkach, ale musze powiedziec, ze nic ciekawego nie znalazlam a jak juz cos bylo w miare to ceny po prostu kosmiczne (powyzej 3000zl za osobe za tydzien). Wolelibysmy zatrzymac sie w osrodku wypoczynkowym lub hotelu lub innym miejscu gdzie w cene wliczone byloby sniadanie. Najlepiej w lub niedaleko wiekszego miasta i w miare niedaleko od lotniska (bedziemy przemieszczac sie transportem publicznym). Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki....

[ Ostatnio edytowany przez: ania_caterham 20-05-2007 17:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

_Steve_

Post #2 Ocena: 0

2007-05-20 18:42 (17 lat temu)

_Steve_

Posty: 1164

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2007

Skąd: Luton

Ja byłem parę razy we Władysławowie. Jest tam naprawdę fajnie. Miasteczko w sezonie żyje 24h na dobę. Oczywiście zależy, czego oczekujecie. Jeżeli bardziej spokojnych okolic, to może coś w okolicznych miejscowościach?

Ja następnym razem będę chciał jak nad morze, to do Łeby - podobno również sympatycznie.

Jak zwiedzanie i morze, to trójmiasto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,