MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

OKNA I ZALUZJE DO NOWEGO DOMKU

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Nebraska

Post #1 Ocena: 0

2007-05-18 09:27 (17 lat temu)

Nebraska

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 24-04-2007

Hej,
czy ktos moze wie,gdzie moge zamowic okna a'la polskie;-)
Mam na mysli okna uchylane i otwierane do wewnatrz!! Nie jestem wielka fanka angielskich okien otwieranych w przedziwne, ale nie poreczne sposoby. Chce miec okna takie jak zawsze mialam w domu w Polsce - otwierane do wewnatrz i uchylane w pionie do wewnatrz.
Do tego marza mi sie jeszcze zaluzje (moze rolety), takie jak sie teraz montuje w Polsce do plastikowych okien - montowane do samego okna-ramy, jak chce otworzyc okno nie musze podciagac zaluzji, bo ona jakby otwiera sie razem z oknem. Qrcze - na pewno wiece o co mi chodzi;-)
Jesli ktos wie gdzie moge takie cuda w Londynie wyrwac - prosze bardzo o pomoc i namiary. A jakby jeszcz ktos znal przyblizone ceny - to juz w ogole byloby super.
Wielkie dzieki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2007-05-18 11:27 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

simka

Post #3 Ocena: 0

2007-05-18 21:24 (17 lat temu)

simka

Posty: 130

Z nami od: 12-04-2006

Skąd: Banbury

Myślałam, że te okna otwierane na zewnatrz (też mnie wkurzają)to ze wzgledu na przepisy np. przeciwpozarowe. Czy jesteście pewne, ze można wymienić na otwierane do srodka?
A może ktos wie co z kontaktami elektr. w łazienkach? Elektryk mi mówił, że nie mozna a ja chciałabym pralkę w łazience, suszarke do włosów itp. Czy muszę kontakty robic na zewnatrz łazienki?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania_caterham

Post #4 Ocena: 0

2007-05-18 23:42 (17 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

Z tymi roletami Maya64 ma racje. Ja sama spisalam rozmiary i zamowilam w Polsce a pozniej sobie przywiozlam.
Okna mam otwierane do zewnatrz, ale maja taki maly przycisk pozwalajacy na przesuniecie calego okna do polowy ramy w pionie ... tak zeby latwo bylo wymyc. Najlepiej jak poszukasz kilku firm i zobaczysz jaki maja wybor i ceny ...
Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2007-05-19 12:47 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nebraska

Post #6 Ocena: 0

2007-05-20 15:10 (17 lat temu)

Nebraska

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 24-04-2007

Hej, dzieki. CHyba faktycznie bedziemy musieli tak zrobic z tymi zaluzjami - wymierzyc okna i zamowic je w Polsce.
Okna otwierane do wewatrza sa mozliwe i zadne przepisy przeciwpozarowe tego nie zabraniaja. Zreszta wg mnie nawet te otwierane na zewnatrz sa bardziej niebezpieczne. Ale w koncu ja sie nie znam.
Widzialam nawet w kilku domkach takie.
Ale jakby ktos jeszcze znal jakies ciekawostki w tej kwestii to prosze o detale.
A z tym kontaktem w lazience to faktycznie dziwacznie:-/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,